Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 20 - 26 Mayıs filmleri

Süper Yetenek 2, After Ayrılık, Cesur Balık Sihirli Dünyada, Demonic, Domuz (Pig), Sivaslıyıh Gardaş, El Zebir ve Hayvan bu hafta vizyondakiler olarak sinemaseverlerin beğenisine sunulacak filmler.

Sinemalarda bu hafta: 20 - 26 Mayıs filmleri

Süper Yetenek 2

‘Süper Yetenek 2’, Bodi ve arkadaşlarının yeni serüvenini konu ediniyor. Artık Bodi ve grubu Gerçek Mavi yerel olarak ünlü olmuştur ve hatta sadık hayranları bile vardır. 

Cesur Balık Sihirli Dünyada

Çocuklara ve animasyon tutkunlarına hitap eden Cesur Balık Sihirli Dünyada, okyanusun derinliklerinde Balık Kasabası'nda yaşayan yunus Delfi'nin, kasabayı tehdit eden yılan balıkları ile mücadelesini konu alıyor.

After: Ayrılık

Castille Landon'ın yönettiği dram türündeki ‘After’ serisinin üçüncü filmi After: Ayrılık, Tessa'nın, ailesi ve Hardin hakkında bazı sırları öğrenmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Demonic (Şeytani)

Neill Blomkamp'in yönettiği Demonic (Şeytani), annesinin geçmişte yaptığı ve kendisinde derin izler bırakan olayları bir simülasyon teknolojisiyle yeniden irdeleme fırsatı yakalayan Carly'nin ortaya çıkardığı dehşet gerçekleri konu ediniyor.

Domuz (Pig)

Michael Sarnoski'nin yönettiği dram türündeki Pig, bir yer mantarı toplayıcısının duygu dolu hikayesini anlatıyor.

Sivaslıyıh Gardaş 
Metin Yıldırım, Ali Sürmeli, Halil Ergün, Murat Açıl ve Coşkun Göğen'in başrolleri paylaştığı komedi filmi Sivaslıyıh Gardaş, Sivas'ta yaşayan Durmuş ve ailesinin başından geçenleri ekrana taşıyor.

El Zebir

Sinan Uzun'un yönettiği korku filmi El Zebir, çocukluğunda yaşadığı kötü olayların düğününün arifesinde nüksetmesi sonucu Tuğba'nın yaşadıklarını konu ediniyor.

Hayvan

Bülent Terzioğlu ve Atilla Barışer'in ortaklaşa yönettiği, gerçek bir olaydan esinlenen dram ve biyografi türündeki Hayvan, boks sporuna sarılarak kendini var eden bir gencin hikayesini ele alıyor.

Yorumlar