Sinema-TV

Kalbimdeki Deniz dizisinin yayın günü değişti

Kalbimdeki Deniz ile ilgili alınan karar şaşırttı. İlk günden beri hafta sonu izlenen dizinin yayın günü neden değiştirildi? Kalbimdeki Deniz hangi günler yayınlanacak?

Kalbimdeki Deniz  dizisinin yayın günü değişti

KALBİMDEKİ DENİZ’İN YENİ YAYIN GÜNÜ PAZARTESİ

Cumartesi günleri ekrana gelen FOX dizisinin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz’in yayın günü değişti. Alınan yeni kararla Kalbimdeki Deniz artık pazartesi günleri ekrana gelecek. Peki neden? İlgiyle takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisi dün oynayan yeni bölümünün ardından artık 26 Şubat Pazartesi günü ekrana gelecek.

FOX TV’DE CUMARTESİ GÜNÜ İÇİN YENİ DİZİ

Fox TV’de 24 Şubat Cumartesi gününden itibaren  Adı Zehra adlı yeni dizi ekrana gelmeye başlayacak.

KALBİMDEKİ DENİZ’İN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU? (57. BÖLÜM YAYINLANDI)

Kalbimdeki Deniz’in son bölümünde Mirat bir türlü bulunamıyordu. Turgut’u boşamaya karar veren Fikriye’nin ki Figen ve Turgut onu bu kararından vazgeçirmeye çok çalışmıştı – önderliğini yaptığı mahalleli de Deniz’e destek oluyordu.

İzak Ece ve Yusuf’a sürpriz yaşatarak karşılarına çıkmış ve onlara zarar vermişti. Bunun üzerine ikili Raşel’le yüzleşmek istemişlerdi. Raşel zor zamanlar geçiriyordu. Hülya ise her şey yolundayken tüm yaptıklarını bilen biri tarafından faka bastırılmıştı.

Ece evi terk eder. Yusuf arkasından koşturur ama onu durduramaz. Yoldan geçen bir taksiye biner. Taksici Ece’ye nereye gitmek istediğini sorar. Ece ‘Bilmiyorum’ diyince taksici Ece’yi kaçırmaya karar verir. Ece kendine gelince taksiden inmek ister ama taksici buna izin vermez. Taksinin içinde kavga etmeye başlarlar. Kavga yüzünden bir arabaya çarparlar. Kaza olunca Ece burnu kanayarak taksiden kaçmayı başarır. Taksici de kaçar diğer çarptığı arabayı yol üstünde bırakıp. Bu sefer Ece’nin peşine kaza yaptıkları adam takılır. Ece’ye onu evine bırakmak istediğini söyler. Ece bu sefer de bu adamın arabasına biner. Adamla kahve içmeye giderler. Kahvecide adama daha sert bir şeyler içmek istediğini söyler. Beş tane shot içtikten sonra barda rezillik çıkarır.

Barın müdürünün kafasında durduk yere şişe kırar. Karakolluk olurlar. Karakolda da sokakta kendisine yardımcı olmaya çalışan adamla kavga eder. Tutuklanıp nezarethaneyi boylar. Sabah olunca restoranın müdürüyle yüzleşir. Ondan özür dilerse şikayetçi olunmayacağı söylenir. Restoranın müdüründen özür diler. Reşit olduğu için polis müdürü ailesini aramadığını söyler. Ama aileden birini çağırması gerekmektedir. Ece babası Alihan’ı arar. Alihan Ece’yi karakoldan çıkarır. Beraber Ece’nin isteği üzerine üst baş alışverişine çıkarlar. Sonra eve gelirler.

Ece’nin evden kaçması Deniz’i perişan eder. Durumu anne ve babasıyla paylaşır. Oğlu Ozan’ın yarın okula başlayacağını anne babasının söylemesiyle hatırlar. Sabah olunca Deniz’in Ece ile ilgili endişeleri artmıştır. Ozan okula gitmek istemez önce ama annesiyle konuşunca ikna olur. Deniz Alihan’ı aramaya karar verir merakı iyice artınca. Fakat Alihan Ece’nin nerede olduğunu Deniz’e söylemez. Çünkü Ece söylerse evi terk etmekle tehdit eder babası Alihan’ı.

Fikriye Turgut’u sevdiğini belirtir. Kızı Figen’den babası Turgut’a ilgi göstermesini ister. Fikriye komşularıyla evde oturur ertesi gün. Komşuları Fikriye’yi sinirlendirir kızı konusunda. Komşuları kızının dillere düştüğünü belirtmişlerdir.

Yusuf (Yosef) babası Mirat’a yalnız kalmak istediğini söyler. Ertesi gün okula gider Ece’yi soruşturur ama gelmediğini öğrenir. Figen Yusuf’u sıkıştırır ne olduğuyla ilgili ama yanıt alamaz.

Mirat Nejat’tan telefonda İzhak’ın hala yakalanamadığını öğrenir. Nejat ile Hülya İshak hakkında konuşurlar. Hülya İzak’ın akibeti ile ilgili endişelerini çaktırmadan Nejat’a sorar. Bunları konuşurlarken oğlu Özcan arar Nejat’ı. Hülya kendi kendine İzak’tan kurtulmak gerektiğini tekrarlar ve Deniz’i arar. Deniz’e İzak’a dikkat etmesi gerektiğini söyler ve Ece’nin evden kaçtığını öğrenir. Nejat Hülya’ya oğlu Özcan’ın evleneceğini haber verir ve atar topar Almanya’ya gitmesi gerektiğini açıklar. Çok sevinçlidir dede olacağını söyler Hülya’ya. Hülya da çok sevindiğini zaten Nejat da dede tipi olduğunu belirtir. Hülya ertesi gün Şebnem ile buluşur. Şebnem Hülya’dan Alihan’ı aramasını ister. Hülya at çiftliğini satın aldığını söyler Alihan’a. Gel beraber çalışalım der Alihan’a. Alihan’da bu konuyu düşüneceğini belirtir.

KALBİMDEKİ DENİZ OYUNCULARI

Kalbimdeki Deniz dizisinin oyuncuları Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik ve Hakan Vanlı.

Özge Özberk Deniz Öztuna’yı, Kutsi Mirat Yavuz’u, Yeşim Ceren Bozoğlu Fikriye Yılmaz’ı, Hakan Eratik Alihan Öztuna’yı canlandırıyor. Dizideki Yosef (Yusuf) karakterini ise Temmuz Uğur Yıldız canlandırıyor.

Yorumlar