Galeriler

Dosso Dossi 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu Kapadokya'da...

Dosso Dossi Fashion Show'un 2021 sonbahar kış sezonu defilesi, Yerli ve yabancı mankenlerin sunumuyla Kapadokya'da peribacaları arasında gerçekleştirildi.

Atlar zamanı

Munzur ve Mercan dağlarında yılkı atları ile yöre sakinlerinin yaylalara salınan atları birlikte seyrine doyulmaz manzaralar oluşturuyor.

Denizin altı da deniz salyası kaynıyor

Marmara Denizinde bu sene görenlere illallah dedirten deniz salyası olarak adlandırılan müsilaj, dibe çökerek yaklaşık 20 metre derinlikte varlığını sürdürüyor.

TOKİ'den yılın fırsatı! 114 bin TL'ye ev satılacak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), çekilişsiz ve kurasız yeni konutları satışa sunduğunu açıkladı. Düşük bütçeli vatandaşlar için 114 bin liraya ev imkanı var. İşte o konutların satışa çıktığı il ve...

Hurmanın insan sağlığına en önemli 10 yararı

Hurmanın sağlık üzerindeki 10 önemli faydasını Beslenme ve Diyet Uzmanı Yeşim Özcan anlattı

Zihninizi sakinleştirip bedeni esneten 11 yoga hareketi

Bu yoga duruşları bedeninizi esnetirken, zihnimizi sakinleştirecek. İşte Aytaç Özkardaş Gozzi'nin Formsante dergisi çin hazırladığı yoga pozisyonları

Hipertansiyona karşı dikkat edilecek 7 altın kural

Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Metin Gürsürer, pandemi sürecinde hipertansiyon vakalarındaki yükselişe dikkat çekti ve kritik kurala uyulmasını önerdi.

Bel ağrısını giderebilecek 7 egzersiz

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Halil Koyuncu, bel ağrısını gidermede faydalı olabilecek 7 egzersiz önerdi.

Evini ilkbahara hazırlamak isteyenlere dekorasyon...

Hangi mimari tarzlar ilkbahara daha uygun? Evinizi ilkbahara hazırlayıp ve doğayla daha uyumlu hale getirirken hangi renk ve desenlerden nasıl yararlanabilirsiniz? İç Mimar Özlem Algül, bahar...

Kızılırmak su düğün çiçekleri ile bezendi

Nisan ile mayıs aylarında açan su düğün çiçeği, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde Kızılırmak nehrinin üstünü kaplayarak, güzel görüntüler oluşurdu.