yaz

Dünya

Koronavirüs salgını yazın bitebilir mi?

Yaz aylarında corona virüs sona erecek mi? Bilim insanları, havadaki ısı ile enfeksiyon oranları arasında anlamlı bir ilişki bulunamadığını açıkladı.

Sağlık

Yazın deodorant kullanımı zararlı mıdır? Kozmetik ürünlerle ilgili dikkat edilmesi gerekenler

Deodorant ve roll on yazın en çok tüketilen kozmetik ürünler arasında. Peki bu ürünlerin sağlığa bir zararı var mıdır? Yazın kozmetik ürün kullanımında nelere dikkat edilmeli? Tüm merak edilenleri sizler için...

Yaşam

Türkiye'den yaz-kış manzaraları

Bir yarısı kar, diğer yarısı yemyeşil bahar ve yaz manzaralarından oluşan fotoğraflarda Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine özellikle orman ve yollardaki mevsimsel değişiklikler göze...

Sağlık

Yaz aylarında susuzluk çekmemenin yolları

Susuzluk, halsizlik, beslenme sorunları klasik yaz sorunları. Çare bol su ve su açısından zengin gıdalarla beslenme...

Yaşam

Bursa'nın 'Leylek Gölü' bu sezon binlerce ziyaretçi ağırladı

Uluabat Gölü'nün kıyısındaki yarımadada kurulan ve "leylek köyü" olarak anılan Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Eskikaraağaç Mahallesi'ni bu sezon binlerce kişi ziyaret etti.

Yaşam

Elazığ Buzluk Mağarası doğal klimasıyla ilgi görüyor

Elazığ Harput'ta bulunan ve geçmiş yıllarda yöre halkı tarafından soğuk hava deposu olarak kullanılan Buzluk Mağarası, yazın soğuk kışın sıcak olmasıyla dikkat çekiyor.

Yaşam

Tekirdağ doğal ve kültürel güzellikleriyle tatilcileri bekliyor

Doğa ve kültürel güzellikleriyle Tekirdağ, ekstrem sporlardan hoşlananlar için yamaç paraşütü, kamp ve karavan turizmi tercih edenler için de uygun alanları misafirlerine sunuyor.

Moda

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul katılımcıları belli oldu

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2019 sezonu 11-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek.

Alışveriş

Godiva yeni Lezzetlerini ve fiyat listesini açıkladı

Godiva, yaz döneminde sıcak servis edilen sandviçlerin, çöreklerin yer aldığı tuzlu alternatiflerin yanı sıra parfeler, Godiva çikolatasıyla hazırlanan pastalar ve el yapımı soğuk içecekler sunuyor.

Sağlık

Yaza daha sağlıklı girmek istenlere öneriler

Yaz aylarında dinç ve sağlıklı kalabilmek için önemli sağlık tüyoları

Sağlık

Yazın görünmeyen tehlikelerine dikkat

Yaz aylarını herhangi sağlık problemi yaşamadan, keyif uğruna sağlığınızdan olmadan atlatmak istiyorsanız, yapmanız gerekenleri İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ergün Kasapoğlu hatırlatıyor.