ufo

Xfiles

ABD Donanmasından ilginç UFO açıklaması

Amerika Birleşik Devletleri Donanması, ellerinde hiç yayımlanmamış UFO görüntülerinin olduğunu bfakat 'ulusal güvenliğe zarar vereceği' gerekçesiyle kamuoyuyla paylaşılmayacağını açıkladı

Xfiles

2 Temmuz Dünya UFO Günü kutlandı

2 Temmuz Dünya UFO Günü gezegenimizin çeşitli bölgelerinde etkinlikler ile kutlandı. UFO araştırmacısı ve yazar Farah Yurdözü 2 Temmuz Dünya UFO Gününde UFO meraklılarına öğütler verdi

Xfiles

NASA UFO'lar için özel ekip kuracak

NASA’nın Tanımlanamayan Uçan Cisimler arayışına katılarak uçak veya bilinen doğal fenomen olarak tanımlanamayan olayların gözlemlerini inceleyecek bir ekip oluşturacağı açıklandı.

Xfiles

Pentagon'un UFO dosyalarında neler var?

Pentagon’un gizli UFO dosyaları artık halka açılıyor. Dosyalarda uzaylılarla iletişimin nasıl olacağı, zaman makineleri ve uzay kolonileri bölümleri dikkat çekiyor.

Xfiles

Uzaylılar beni kaçırdı diyen 'Fethiyeli Ela'nın iddiaları

Şu anda İzmir'de yaşayan 31 yaşında kadın, 15 yıl önce Fethiye'de yaşarken Uzaylılar tarafından kaçırılarak incelendiğini iddia ediyor.

Yaşam

Demi Lovato: Uzaylı demeyelim E.T. diyelim

UFO gördüğünü iddia eden şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato, ünya dışı varlıklara 'uzaylı' denmemesi gerektiğini, bunun 'aşağılayıcı' bir tanımlama olduğunu ileri sürdü.

Xfiles

Bir Komplo Teorisi daha: Einstein'ın uzaylıları inceledi!

Nobel ödüllü ünlü fizikçi Albert Einstein'ın 1947 yılında ABD'nin New Mexico eyaletindeki Roswell kentinde meydana gelen UFO kazasının ardından 5 uzaylının otopsisine katıldığını iddia etti.

Xfiles

Fizikçi Michio Kaku: Uzaylı konusunda açık fikirli olun

Uzaylı görürseniz hemen kaçın sözüyle ünlenen Teorik fizikçi Michio Kaku, Bilim insanlarını UFO'lar ve dünya dışı yaşam olasılığı hakkında 'açık fikirli olmaya' çağırdı.

Xfiles

UFO'ların uzaydan geldiğine inanan ABD'li sayısı artıyor

Uçan dairelerin başka gezegenlerden gelen uzaylılara ait olduğuna inanan Amerikaların arasında üniversite mezunlarının çokluğu dikkat çekiyor.

Xfiles

Alaska'da göl üstünde uçan UFO'nun serap olduğu anlaşıldı

Alaska'daki ulusal parktaki göl üstündeki UFO görüntüsünün aslında Fata Morgana olarak adlandırılan, optik yanılgıdan kaynaklanan serap olduğu anlaşıldı.

Xfiles

Kalamar avcılarının ışıkları UFO sanıldı

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun canlı yayın görüntülerinde UFO meraklılarını heyecanlandıran bir ışık kümesi görüldü ama yansımanın kaynağı kalamar avcılarıydı.

Xfiles

Japonya'da Uluslararası UFO Laboratuvarı açıldı!

Japon metafizik araştırmacıları, gizemli gökyüzü cisimlerini incelemek için bir UFO laboratuvarı açtı ve UFO meraklılarını davet etti.