ufo

Xfiles

UFO iddiasının böylesi: Güneşin yanında uzay gemisi saklanıyor

Sözde UFO uzmanı Scott C. Waring, Güneş'in yakınında neredeyse Ay büyüklüğünde bir uzay gemisinin bulunduğu, ama bunun NASA tarafından saklandığını iddia etti.

Xfiles

Türkiye’de uzaylılar tarafından kaçırıldığını öne sürenler artıyormuş

UFO araştırmacısı Farah Yurdözü'nün iddialarında göre Türkiye'de UFO ve Uzaylılarla ilgili medyada pek görünmeyen bir gündem yaşanıyor.

Xfiles

'Pentagon'un UFO'ları askeri casus uydusu olabilir'

Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, "Pentagon'un görüntülerinde görülen cisim UFO veya uzaylı anlamına gelmiyor. Bu görüntüler kayıt dışı olduğu için askeri casus uydusu olabilir" dedi.

Xfiles

İşte Pentagon'un yayınladığı UFO görüntüleri

UFO nedir? UFO ingilizce tanımlanamayan uçan cisim anlamına gelen Unidentified Flying Object ifadesinin kısaltılmış halidir. Ve bu güntüler gerçekten tanımlanamayan uçan nesneler.

Xfiles

Pentagon gerçek UFO görüntülerini yayımladı

Geçmişte ABD Donanmasına ait pilotların kayda aldıkları, tanımlanamayan uçan nesnelere (UFO) ait görüntüler resmi kanaldan yayınladı. Ancak bu UFO'ların uzaylılarla ilgisi yok.

Xfiles

Ay'da UFO olduğu iddia edilen 3 cisim iddiası

Ay yörüngesinde gezen ve UFO olduğu iddia edilen cisimlerin sahte mi, gerçek mi olduğu tartışılıyor.

Xfiles

THY pilotu kabinden UFO kaydetti iddiası

Cep telefonuyla UFO kaydettiği belirtilen THY Pilotu, Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim, dedi

Xfiles

ABD, X-Files UFO belgelerini yayınlandı!

ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı! Amerika’nın herkesten sakladığı UFO belgeleri, bir soru önergesi yoluyla gün yüzüne çıkartıldı.

Xfiles

ABD'de UFO mu casus uçak mı tartışması

Kuzey Karolina üzerinde uçtuğu görülen esrarengiz cismin ABD ordusunun resmi envanterinde bulunmayan gizli bir casus uçak olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

Xfiles

UFO meraklıları Uritorco tepelerine akın etti

Dünyanın yer yerinden gelen 100.000 bin ila 200.000 bin arasında insan, dünya dışı manzaralara tanıklık etme umuduyla Arjantin’de bulunan Uritorco tepesine tırmanıyor.

Yaşam

Rachel Araz'ın dronu UFO sanıldı

Bodrum’da uzaylı paniği yaşandı. Rachel Araz, evinin bahçesinde drone uçurdu. Bunu gören komşusu ise uzaylıların kendisiyle iletişime geçtiğini sandı.

Xfiles

Ay'ın karanlık yüzeyinde UFO görüldü!

Ay'dan ilginç görüntüler geldi.