ufo

Yaşam

Demi Lovato: Uzaylı demeyelim E.T. diyelim

UFO gördüğünü iddia eden şarkıcı ve oyuncu Demi Lovato, ünya dışı varlıklara 'uzaylı' denmemesi gerektiğini, bunun 'aşağılayıcı' bir tanımlama olduğunu ileri sürdü.

Xfiles

Bir Komplo Teorisi daha: Einstein'ın uzaylıları inceledi!

Nobel ödüllü ünlü fizikçi Albert Einstein'ın 1947 yılında ABD'nin New Mexico eyaletindeki Roswell kentinde meydana gelen UFO kazasının ardından 5 uzaylının otopsisine katıldığını iddia etti.

Xfiles

Fizikçi Michio Kaku: Uzaylı konusunda açık fikirli olun

Uzaylı görürseniz hemen kaçın sözüyle ünlenen Teorik fizikçi Michio Kaku, Bilim insanlarını UFO'lar ve dünya dışı yaşam olasılığı hakkında 'açık fikirli olmaya' çağırdı.

Xfiles

UFO'ların uzaydan geldiğine inanan ABD'li sayısı artıyor

Uçan dairelerin başka gezegenlerden gelen uzaylılara ait olduğuna inanan Amerikaların arasında üniversite mezunlarının çokluğu dikkat çekiyor.

Xfiles

Alaska'da göl üstünde uçan UFO'nun serap olduğu anlaşıldı

Alaska'daki ulusal parktaki göl üstündeki UFO görüntüsünün aslında Fata Morgana olarak adlandırılan, optik yanılgıdan kaynaklanan serap olduğu anlaşıldı.

Xfiles

Kalamar avcılarının ışıkları UFO sanıldı

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun canlı yayın görüntülerinde UFO meraklılarını heyecanlandıran bir ışık kümesi görüldü ama yansımanın kaynağı kalamar avcılarıydı.

Xfiles

Japonya'da Uluslararası UFO Laboratuvarı açıldı!

Japon metafizik araştırmacıları, gizemli gökyüzü cisimlerini incelemek için bir UFO laboratuvarı açtı ve UFO meraklılarını davet etti.

Xfiles

ABD İstihbaratının UFO raporu

ABD Ulusal İstihbarat Direktörlüğü UFO raporuna göre 21 tanımlanamayan cisimden 18'inin alışılmışın dışında uçuş ve hareket özelliği gösteriyor.

Xfiles

ABD'de yeni bir UFO iddiası

Kuzey Karolina sahilinde tekneyle seyahat eden bir çift UFO görüntüsü çektiklerini iddia etti.

Yeniçağ

Küre şekilli UFO okyanusa çakılmış

Amerikan Donanması tarafından 2019 yılında çekildiği belirtilen yeni bir UFO görüntüsü yayınlandı. Görüntülerde bu kez uçan daire yok uçan bir küre var!

Xfiles

Pentagon: UFO görüntüleriyle ilgili soruşturma sürüyor

Pentagon, ABD'de San Diego kıyılarında donanmaya ait bir geminin yakınında çekilen UFO görüntülerine dair yeni açıklama yaptı.

Xfiles

Amerikalılara göre UFO'ların olağan şüphelileri Rusya ve Çin

ABD'nin Savunma Birimlerinde UFO alarmı sürerken, görülen tanımlanamayan isimlerin yabancı bir ülkenin düşman yeteneği olabileceğinden endişe ediliyor.