sergi

Kültür Sanat

Form_At’ sergisi Goba Art&Design'da

Mimar fotoğraf sanatçısı Enis Öncüoğlu’nun ‘’Form_At’’ sergisi Goba Art&Design sanat galerisinde sanatseverleri bekliyor.

Kültür Sanat

Mustafa Tunçalp’in Toprakla Şekillenen Bir Ömür sergisi KTSM’de…

Sanat dünyasında yarım asrı geride bırakan Seramik sanatçısı Mustafa Tunçalp’in ‘Toprakla Şekillenen Bir Ömür’ adlı sergisi Kale Tasarım ve Sanat Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor.

Kültür Sanat

Ara Güler'in fotoğrafladığı ünlüler

Ara Güler Müzesi’nin yeni sergisi “Bir Avuç Güzel İnsan” pazartesi günleri hariç Salı-Cumartesi 10:00-18:00, Pazar 12:00-18:00 saatlerinde Bomontiada’da ziyaret edilebilir.

Kültür Sanat

Gül Kozacıoğlu, meditasyon deneyimini I See You sergisine taşıdı

11-20 Kasım tarihlerimde Yapı Kredi bomontiada Galeri’de her gün saat 10.00 - 19.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilen I See You sergisi, doğada bir meditasyon sırasında çekilen görüntüleri temel...

Kültür Sanat

Atatürk’ün hayatını Cumhuriyet Altını'na resmetti

Akatlar Kültür Merkezi’nde 28 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak Ata” sergisinde ünlü mimar Rıfat Baltaoğlu’nun, ulu önderin yaşamını resmettiği Cumhuriyet Altınları yer...

Kültür Sanat

İş Sanat'tan Yaşasın Cumhuriyet sergisi için önemli davet

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kurlamaları için iki ayrı ilde açılması planan Yaşasın Cumhuriyet! Atatürk Döneminde İktisadi Bağımsızlığın İlk Adımları sergisi için İş Sanat'tan çağrı var.

Kültür Sanat

Jülide Günce’nin Zeitgeist sergisi

Jülide Günce’nin ‘Zeitgeist’ sergisi 22 Ekim’de Goba Art&Design’da sanatseverlerin ziyaretine açıldı

Kültür Sanat

Asker Ressam Mehmet Ali Laga sergisi Kazlıçeşme Sanat'ta

Kazlıçeşme Sanat; 21 Ekim Cuma günü, saat 19.00’da “Vefatının 75. Yılında Mehmet Ali Laga - Asker ve Ressam” sergisinin açılışında tüm sanatseverleri ağırlayacak.

Kültür Sanat

Metaverse evreni Arkeoloji Müzesi ile buluştu

Meta ve xtopia iş birliğinin ikinci ayağı, geçtiğimiz Cuma akşamı düzenenlen Ancient Futures (Antik Gelecekler) isimli dijital sergi açılışıyla gerçekleştirildi.

Kültür Sanat

Erzurum'daki Çifte Minare'de Hüsnühat Sergisi açıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle açılan sergide Hattat Ahmet Kutluhan ve öğrencilerinin eserlerinin yer aldı. 33 sanatçının 48 eserin yer aldığı sergi, 10 Ekim'e kadar ziyaret edilebilecek.

Kültür Sanat

Doğanın Özü sergisi İzmir Ahmed Adnan Saygun Sergi Salonu’nda

Ressam Gökçe Sümerkan’ın eserleri “Doğanın Özü” isimli sergide bir araya geliyor. Sergi, 4-23 Ekim tarihleri arasında Doğa Derneği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İzmir Ahmed Adnan Saygun Sergi...

Kültür Sanat

Anadolu Medeniyetleri'nde ilham alan heykeller

Seramik ve heykel sanatçısı Prof. Dr. Erdinç Bakla'nın Hitit, Göbeklitepe, Truva gibi farklı kültürlerden yorumladığı sanat koleksiyonundaki eserler, Zorlu Center Meydan Katı’nda sanatseverlerle...