sergi

Kültür Sanat

Su Yücel’in Yakalanan Zaman sergisi Galeri Diani’de

Usta sanatçı Su Yücel'in Yakalanan Zaman adlı sergisiyle 8 Nisan’dan itibaren Galeri Diani’de ziyarete açıldı.

Kültür Sanat

Tutankhamun, Çocuk Kral’ın Hazineleri Sergisi 3 güzel hikaye içeriyor

Tutankhamun, Çocuk Kral’ın Hazineleri Sergisi olağanüstü bir Antik Mısır deneyimlemek isteyenlere 20 Ocak’ta UNIQ Expo İstanbul’da kapılarını açacak.

Kültür Sanat

Ressam İlhami Atalay'ın 75. doğum günü sergi ile kutlanıyor

Dinamizmin Ressamı olarak adlandırılan ünlü sanatçı İlhami Atalay 75. doğum gününü 55 yıllık sanat hayatından seçilen 33 resimlik özel bir sergi ile kutluyor.

Kültür Sanat

Ortaköy'de Bir Dünya Gezisi Sahnesi sanatseverleri bekliyor

6 Ocak 2023 tarihinde Ortaköy Kethüda Hamamı’nda açılacak, 36 sanatçı ve oluşumun emeği bulunan Time is Love; Bir Dünya Gezisi Sahnesi etkinliği ; müzik, ses, tiyatro ve dansı aynı sahnede buluşturacak.

Kültür Sanat

Ömer Atakan'dan çizgi roman ve sinemayı buluşturan sergi: Kinematograph

Koleksiyon, çizgi roman ve sinema tutkusunu mimarlık mesleği ile harmanlayan Ömer Atakan’ın Kinematograph sergisi Goba Art&Design’da Kalebodur’un desteği ile kapılarını sanatseverlere açıyor.

Kültür Sanat

Form_At’ sergisi Goba Art&Design'da

Mimar fotoğraf sanatçısı Enis Öncüoğlu’nun ‘’Form_At’’ sergisi Goba Art&Design sanat galerisinde sanatseverleri bekliyor.

Kültür Sanat

Mustafa Tunçalp’in Toprakla Şekillenen Bir Ömür sergisi KTSM’de…

Sanat dünyasında yarım asrı geride bırakan Seramik sanatçısı Mustafa Tunçalp’in ‘Toprakla Şekillenen Bir Ömür’ adlı sergisi Kale Tasarım ve Sanat Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor.

Kültür Sanat

Ara Güler'in fotoğrafladığı ünlüler

Ara Güler Müzesi’nin yeni sergisi “Bir Avuç Güzel İnsan” pazartesi günleri hariç Salı-Cumartesi 10:00-18:00, Pazar 12:00-18:00 saatlerinde Bomontiada’da ziyaret edilebilir.

Kültür Sanat

Gül Kozacıoğlu, meditasyon deneyimini I See You sergisine taşıdı

11-20 Kasım tarihlerimde Yapı Kredi bomontiada Galeri’de her gün saat 10.00 - 19.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilen I See You sergisi, doğada bir meditasyon sırasında çekilen görüntüleri temel...

Kültür Sanat

Atatürk’ün hayatını Cumhuriyet Altını'na resmetti

Akatlar Kültür Merkezi’nde 28 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak Ata” sergisinde ünlü mimar Rıfat Baltaoğlu’nun, ulu önderin yaşamını resmettiği Cumhuriyet Altınları yer...

Kültür Sanat

İş Sanat'tan Yaşasın Cumhuriyet sergisi için önemli davet

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kurlamaları için iki ayrı ilde açılması planan Yaşasın Cumhuriyet! Atatürk Döneminde İktisadi Bağımsızlığın İlk Adımları sergisi için İş Sanat'tan çağrı var.

Kültür Sanat

Jülide Günce’nin Zeitgeist sergisi

Jülide Günce’nin ‘Zeitgeist’ sergisi 22 Ekim’de Goba Art&Design’da sanatseverlerin ziyaretine açıldı