moda

Yaşam

Ajansların modellere ahlaksız teklifler yaptığı iddiası

Avustralyalı model Bridget Malcolm daha reşit değilken, ajansların kilo vermesi için kendisine uyuşturucu kullanmasını istediğini ve cinsel ilişkiye zorladığını söyledi.

Moda

Pubg Mobile moda dünyasına girdi

Ünlü mobil oyun Pubg Mobile tasarımcıları, modacı Julien Fournié ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Moda

Dosso Dossi 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu Kapadokya'da tanıtıldı

Dosso Dossi Fashion Show'un 2021 sonbahar kış sezonu defilesi, Yerli ve yabancı mankenlerin sunumuyla Kapadokya'da peribacaları arasında gerçekleştirildi.

Moda

Ünlü Modacı'dan yeni uygulama: Kıyafeti evde dene

Moda dünyasında yeni trend evde kıyafet deneme olabilir. Koronavirüs nedeniyle zararı artan modacı Victoria Beckham, bu yeni formülle işlerini açmayı umuyor.

Moda

İpekyol'un Beachwear 2021 koleksiyonu

Burcu Esmersoy ve Ipekyol tasarım ekibinin hazırladığı belirtilen, Burcu Esmersoy for Ipekyol Beachwear 2021 Koleksiyonu; beachwear, swimwear ve aksesuar olarak üçe ayrılıyor.

Yurt

Moda tutkusunu koronavirüs de engelleyemedi

Moda alışverişleri Kovid-19 kaynaklı yeni tip koronavirüs salgını döneminde de hız kesmedi. E-ticaret müşterileri salgın döneminde en çok harcamayı modaya ayırdı.

Moda

Tasarımcı Hatice Gökçe'nin Yenidoğan Koleksiyonu

Pelerinler, dantel gömlekler, çift taraflı giyilebilen kaftan ve ceketler, manşetli pantolonlar; Hatice Gökçe'nin 2022 Sonbahar Kış Sezonu Koleksiyonun dikkat çeken yanlarından.

Moda

Niyazi Erdoğan’ın Hürkuş temalı 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonu

Niyazi Erdoğan’ın 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonu kahve, hardal, haki tonlarıyla başlayarak fuşya, neon sarı ve buz mavisi paletiyle devam ediyor.

Moda

Tasarımcı Ceren Ocak'ın Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonu

Fashion Week Istanbul kapsamında, Modacı Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2021 koleksiyon filmi fashionweek.istanbul adresinde yayınlandı.

Moda

Lug Von Siga SS 2021 koleksiyonu

Lug Von Siga'nın kreatif direktörü Gül Ağış’ın Analog Diaries koleksiyonundaki tasarımlarda mavi, bej, beyaz, siyah, bordo, dark denim renklerin hakimiyeti dikkat çekiyor.

Moda

Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisanda gerçekleşecek

Fashion Week Istanbul, modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmler içeren çok sesli atmosferle 13-16 Nisan tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşecek.

Moda

Dekorasyonda 2021 kış iç mekan trendileri

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sebebiyle, evlerde bolca vakit geçirilirken; yenilik ve tadilata yönelenler iç mekanlarda kış trendlerini de merak edebiliyor.