istanbul-modern

Sinema-TV

İstanbul Modern'in Biz de Varız! film seçkisi 17- 30 Aralık tarihlerinde

İstanbul Modern Sinema, Biz de Varız! programının dokuzuncusunu 17- 30 Aralık tarihleri arasında ilk kez çevrimiçi ve ücretsiz olarak düzenliyor.

Kültür Sanat

Şakir Eczacıbaşı’nın Seçilmiş Anlar'ı

Ünlü iş insanı ve fotoğraf sanatçısı Şakir Eczacıbaşı’nın aramızdan ayrılışının 10. yıldönümünde “Seçilmiş Anlar” adlı fotoğraf sergisiyle anılıyor.

Kültür Sanat

Selma Gürbüz'ün Dünya Diye Bir Yer sergisi İstanbul Modern’de

Selma Gürbüz: Dünya Diye Bir Yer sergisi, sanatçının otuz beş yıllık sanat pratiğini ve kendine özgü imge dünyasını gözler önüne seriyor.

Sinema-TV

Hikayesi Çin'de geçen filmler İstanbul Modern Sinema’da

17-27 Eylül tarihleri arasında İstanbul Modern Sinema’da izleyiciyle buluşacak Hikâye Çin’de Geçiyor başlıklı programda Modern Çin sinemasının en yeni örnekleri sunulacak.

Kültür Sanat

43 sanatçıdan Pandemi Günlerinde Fotoğraf sergisi

İstanbul Modern'de 43 sanatçının pandemi günlerinde gerçekleştirdikleri yeni çalışmaları içeren Pandemi Günlerinde Fotoğraf sergisi 15 Kasıma kadar görülebilir.

Yurt

Ara Güler'in İstanbul fotoğrafları sergileniyor

İstanbul Modern, Ara Güler Müzesi ve Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen "İki Arşiv, Bir Seçki: Ara Güler'in İzinde İstanbul" sergisi, İstanbul'un 1950'lilerden itibaren yaşadığı...

Kültür Sanat

İki Arşiv, Bir Seçki: Ara Güler'in İzinde İstanbul sergisi açıldı

İstanbul Modern, Ara Güler Müzesi ve Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen sergiyle Ara Güler'in gözünden İstanbul'un 1950'lilerden itibaren yaşadığı değişimin izini sürüyor....

Kültür Sanat

Bernard Blistene Müzeler Konuşuyor'a konuk olacak

İstanbul Modern‘in Müzeler Konuşuyor serisi, Fransa ile sürüyor. Centre Pompidou Ulusal Modern Sanat Müzesi Direktörü Bernard Blistène ilk konuk.

Kültür Sanat

Çocuklara ve ailelerine özel sergi: Müzedeki İmgeler

Çocukları merak ederken hayal kurmaya ve denemeye davet eden İstanbul Modern Keşif Alanı eğitim programı “Müzedeki İmgeler” aileleri sanata çağırıyor

Kültür Sanat

Bakış Açıları sergisi İstanbul Modern'de sürüyor

İstanbul Modern Fotoğraf Galerisi’nin koleksiyon sergisi Bakış Açıları, 1960’lı yıllardan günümüze fotoğraf alanındaki deneysel üretimleri içeriyor

Kültür Sanat

İstanbul Modern Bayramda sanata çağırıyor

Bayramda şehirde kalanlar ve İstanbul’u ziyaret edenler Türkiye’nin ilk modern ve çağdaş sanat müzesi İstanbul Modern’i ziyaret rotasına alabilir.

Kültür Sanat

İstanbul Modern'in yeni mekanı açıldı

Türkiye'nin ilk modern ve çağdaş sanat müzesi İstanbul Modern'in Beyoğlu Pera'daki geçici mekanı, Anthony Cragg'in "İnsan Doğası" sergisiyle açıldı.