canan-karatay

Mutfak

Sahurda tok tutan yiyecekler

Ramazan günlerinin en önemli öğünlerinden biri de sahurdur. Sahurda yenilen yiyecekler gün boyu bizi tok tutması açısından oldukça önemlidir. Peki Ramazan ayında ne yersek bizi tok tutar? Sorunun cevabı Canan...

Yaşam

Prof. Dr. Karatay'ın 'tavuk döner' açıklamasına suç duyurusu

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği üyeleri, tavuk döner için kullandığı ifadelerle bu piyasayı etkilediğini iddia ettikleri Prof. Dr. Canan Karatay hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sağlık

Canan Karatay: Enerji içecekleri yasaklanmalı

Prof. Dr. Canan Karatay: Enerji içecekleri gençlerin zehridir. Ölüme sebep olur. Enerji içeceğindeki yapay şekerler kalp krizi sebebidir

Mutfak

Prof. Dr. Canan Karatay, evde yapılmış limonlu soğuk çay önerdi

Prof. Dr. Karatay, margarinlerin 1950'den sonra Türk milletine sunulduktan sonra kalp hastalıkları, kanserin arttığına dikkat çekti.

Sağlık

Canan Karatay: Lahmacun en sağlıklı fast-food

Özellikle şeker, un ve trans yağlara dikkat edilmesini isteyen İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Canan Karatay, gazlı içeceklerden de uzak durulmasını önerdi.

Sağlık

Canan Karatay: Gazlı içecekler 18 yaşına kadar yasaklansın

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı programda beslenme ve gıda konusunda açıklanmalarda bulundu.

Sağlık

Prof. Dr. Canan Karatay: 2 öğün sağlık 3 öğün hastalıktır

Kemik suyu içilmesinin önemli olduğunu anlatan Canan Karatay, 'Kemiği kaynat, her sabah limonla suyunu iç. Bak bakalım hastalık kalıyor mu?' dedi.

Sağlık

Canan Karatay: Saf su değil tuzlu su için

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, yeterli miktarda saf değil tuzlu su içilmesini önerdi.

Sağlık

Canan Karatay'dan bayram tavsiyeleri

Prof. Dr. Canan Karatay, kırmızı eti, yağıyla beraber istediğiniz kadar yiyebilirsiniz derken baklava börekten uzak durulmasını önerdi.

Yurt

Prof. Dr. Canan Karatay'tan açıklama

İstanbul Tabip Odası odasının verdiği 15 gün meslekten geçici men cezası Danıştay tarafından onaylanan Prof. Dr. Canan Karatay, hukuki sürecin sürdüğünü ve karara ittiraz ettiğini açıkladı.

Yurt

Danıştay, Canan Karatay’a verilen cezayı onayladı

Danıştay, “Gebelikte şeker yüklemesi testi bebeği zehirliyor” açıklaması nedeniyle Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’a verilen 15 gün süreyle meslekten men cezasını onandı

Kültür Sanat

Prof. Dr. Canan Karatay: Bilim en hakiki güçtür

"Bilime önem verirseniz, kendinize güveniniz artar, başarıya ve hedefinize de ulaşabilirsiniz." diyen Prof. Dr. Canan Karatay, başarının sırlarına dair bilgiler verdi