burclar

Astroloji

İkizler Burcuna geçen Güneş burçları nasıl etkileyecek?

Astrolojide Güneş İkizler Burcuna Geçti ve bir ay boyunca bu burçta seyredecek. Peki bu süreçte burcunuza göre iletişimin gücü sizi hangi alanda parlatacak?​ ​

Astroloji

Alışverişte hangi burç nasıl davranır?

Astrolojik etkilerle kendilerine has özelliklere göre hangi burç bu dönem alışverişte neler yapabilir? İşte burçların olası alışveriş halleri:

Astroloji

Mayıs ayı burç yorumları ve şifa önerileri

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem Mayıs ayı astroloji verilerini sizler için yorumladı.

Astroloji

2020 yılı ay ve güneş tutulmaları burçları nasıl etkileyecek?

Habertürk editörü Bilge Akan'ın sorularını yanıtlayan Astrolog Şebnem Ekşib, normal hayat diye bir şey 2021’e kadar yok, diyor.

Astroloji

Burçlara göre Ramazan ayında sağlık halleri

Mübarek Ramazan ayına özel astrolojik verileri Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem sizler için yorumladı.

Astroloji

23 Nisan Boğa yeni ayının burçlara etkileri

Astrolog Havvanur İncekara 23 Nisan 2020 saat 05:26’de gerçekeleşn 12 derece Koç yükselenine sahip Boğa yeni ayının burçlara astrolojik etkilerini yorumladı.

Astroloji

Burçlara göre, Koç Burcunda Merkür'ün astrolojik etkileri

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'ya göre astrolojik açıdan Merkür’ün giriş anı haritasında, Satürn ile uyumlu açısı umut verici

Astroloji

Burçlara göre #evdekal sürecinde yapılabilecek aktiviteler

Burcunuza göre #evdekal sürecinde enerjinizi dengeleyin. Gelin, basit bir teknikle, burcunuza göre nasıl element dengemizi sağlayabileceğimizi öğrenelim.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 6 – 12 Nisan 2020

6 – 12 Nisan haftasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu astrolojik açıdan neler bekliyor?

Astroloji

8 Nisan Terazi burcunda Dolunayın astrolojik etkileri

8 Nisan 2020 Terazi Dolunayı burçları nasıl etkileyecek?

Astroloji

Nisan ayı burç yorumlarınız ve şifa kaynaklarınız

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem Nisan ayı astroloji verilerini yorumladı

Astroloji

Hangi burç koronavirüs salgın sürecinde ne yapmalı?

Hangi burcun salgından nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşına göre her burcun teslim olması gereken alanlar var.