Astroloji

Haftalık burç yorumları: 28 Kasım – 4 Aralık

Ünlü astrolog Filiz Özkol, 28 Kasım – 4 Aralık haftasında astroloji verilerine göre burçları etkileyebilecek olası halleri şu şekilde yorumladı:

Haftalık burç yorumları: 28 Kasım – 4 Aralık

HAFTANIN GENEL ASTROLOJİK GÖRÜNÜMÜ

Kendimizle hesaplaşıyoruz:  aratıcılığınız çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Ev almak istiyorsak, bu dönemin avantajlarınızı doğru bir şekilde kullanmalıyız. Maddi konularınız üzerinde özenle durmalı ve hesaplarımızı dikkatli bir şekilde planlamalıyız. Risk alma konusunda acele etmemeliyiz. Arkadaşlık ilişkilerimize yargılayıcı bakmamalıyız. Yaşamın görünmeyen bazı detayları gözümüze çarpacak. Paylaşım içinde olduğumuz kişilerle yeni fikirler üreteceğiz. Algılama gücümüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacağız. Yaratıcı yönlerimiz yeteneklerimizi paylaşım içinde karşı tarafa sunarken, kendimizi çok daha özgür ve romantik hissedeceğiz. Hediye alışverişi hızlanıyor. Bir çok dostlarımızı ziyarete gideceğiz. Konuşmalarına güvendiğimiz kişilerin fikirleri bize ilginç gelecektir. Basın ve yayın kuruluşlarında hareket ve canlanma söz konusu. Konferanslar ve panellerin gündem kazanacağı bir gün. Romantik ilişkilerin gelecekle ilgili bağlantıları daha olumlu bir şekilde seyredecek. Alınganlıkların arttığı bir gün. Olaylar abartılabilir.

HAFTANIN ÇİÇEĞİ: Manolya. Kırmızı karanfil, kırmızı gül, fesleğen,
HAFTANIN RENGİ: Oranj, portakal rengi, sarı, siyah
HAFTANIN KOKUSU: Yasemin, gül kokusu

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

İnatçı ve ısrarcısınız: Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde oldukça hoş bir hava estireceksiniz. Herhangi maddesel bir yatırımınız varsa beklemelisiniz… Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacaklar. Seçeceğiniz arkadaşlarınızın çalışma hayatınızda size fayda sağlayacak tarzda olmalarına dikkat ediyorsunuz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çevrenize güvenmiyorsunuz: Bu hafta anaç ve koruma duygularınız ortaya çıkacak ve kendinizi çevrenizle bütünleşmiş hissedeceksiniz. Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir döneme gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz.. İçinde sakladığınız duygularınızı abartmayın Önemli kararlar arifesinde iseniz, çekinmeden kararlar vereceksiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Mantıklı olmalısınız: Ailenizde esen sıcak havaya rağmen, çevrenize de kayıtsız kalmayacaksınız. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle iyi ilişkiler içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Yine de, yeniliklere atlamadan biraz beklemelisiniz. Bu nedenle; çevrenin etkisinde kalmadan, kendi düşünceleriniz doğrultusunda deneyimlerinizi genişletecek başlangıçlar ve fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız. İç dengenizin size gerekli olduğu bir dönem. Mantıklı olmak işe yarayacaktır.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Aşk kapınızı çalıyor: Duygularınızda geçmişten kaynaklanan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Geçici olan o günkü gerilimli halinizi fazla önemsemeyin.. Hayatınızı düzenlemek için ilginç önemli fırsatla önünüze kaliteli bir şekilde sunulacak. Takıntılı ve platonik bir aşka da hazır olun. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İsteklerinizi içinizde bastırmayı başaracaksınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Taviz vermek istemiyorsunuz: Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz.. Zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız. İmkansız gibi görünen olayları başaracaksınız. İlişkilerinizi denetlemek zorundasınız. Siz hiç kimseye taviz vermek istemeyeceksiniz. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız..

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sorumluluklarınızı unutmayın: Sorumluluklar sizin üzerinizde yoğunlaşacak. Başarılarınıza tek başına sahip çıkarken, çevrenizde lider pozisyonunda olmaya devam edeceksiniz. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok . Farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz. İnsanlar sizden etkilenirken, karşı çıkamıyorlar. Hedefleriniz doğrultusunda bilinçli hareket etmenin vereceği avantajlı günler sizi bekliyor.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Dostlarınıza zaman ayırın: Yenilikler konusunda temkinli olmalısınız. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Ailenizle geçinmek için önemli fırsatlar kapınızda. Duygusal konularınıza belli bir hareket gelirken, ilişkilerinizde takıntılar yaşayabilirsiniz. Çevrenizle, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Tavırlarınız önemli: Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşırabilirler. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Kişiliğiniz ve tavırlarınızla çekiciliğinizi ortaya koyuyor, yaratıcılığınız çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:  

Mantık ve adalet ön planda:  Sosyal adalet duygularınızın atağa kalkmasıyla, grup toplantılarınızda haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz. Paranın gücünü tanıyacak, kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Mantık ve duygu karmaşası yaşatacak. Eski ve geçmişte yaşadığınız bir çok olayı bir film gibi düşünerek, artık eski duyguların geride kaldığını düşünmeye başlayacaksınız. Duygularınız kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. .

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hedefleriniz değişiyor: Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarıyı size geç fakat kalıcı bir şekilde geliyor.. Fakat mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, aile bireylerine de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Kendinize olan güveniniz daha da artacak.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Olayları abartmayın: Konularınızı iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Aşk konusunda önemli kararları almamalı, hatta bazılarınızın yaşadığınız ilişkinizle ilgili kafanızı karıştıran olaylar karşısında, mercek altına alacaksınız. Abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Tepkinizi koymalısınız: Dikkatli olmanız gereken bir dönem. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Hafta ortasında çalıştığınız kişilerle işbirliğiniz artıyor. Ani gelişen olaylar karşısında tepkinizi koyacaksınız.

*********************

BU HAFTA DOĞANLARIN ASTOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Duygu ve mantık dengesini kurabilen özel kişilerdir. Hareketli ve enerjiktirler. Zeki, akılcı ve entelektüel yapıları sayesinde, çevreleri daima kalabalıktır. Sürekli değişim içinde oldukları için, arkadaşları tarafından tercih edilen kişi durumundadırlar. Çünkü, bulundukları ortama neşe ve hareket getirirler. Çevrelerindeki kişileri çok kolay etki altına alırlar. Dikkat çekici şekilde giyinir ve modaya uygun kıyafetler seçerler. Yetenekli oldukları için meslek seçimlerinde zorlanmazlar. Aşk konusunda ciddi oldukları zamanlar azdır. Bir anda fikir değiştirebilirler. Uzun süreli sevgiye adaptasyonları zordur. Yalnız kalmaktan hoşlanmadıkları için, ilişkilerinde hata yapma olasılıkları fazladır. İnsancıl yapıları nedeniyle yardım etmeyi severler. Görmedikleri şeyler konusunda, onları inandırmak ve ikna etmek zordur. Sanata ve edebiyata karşı ilgileri yoğundur.. Yaşamı hissederek ve tadını çıkararak yaşarlar.

BU HAFTA DOĞAN ERKEKLERİN ASTOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Yaşamları fanteziler ile doludur. Her türlü sanatsal olaylara yatkındırlar. Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar. Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir. Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler. Genelde pek çok işini, perde arkasından yönetirler. Gizliliğe eğilimidirler.

BU HAFTA DOĞAN KADINLARIN ASTOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Maddi konularda güven duygusuna çok fazla önem verdikleri için de, paralarını biriktirmekten hoşlanırlar. Aşk yaşantıları oldukça karışıktır. Maddi evlilik yapabilir ve sonra da mutsuz olurlar. Artistik yetenekleri çok gelişmiş olduğu için de mesleklerini bu yönde geliştirmeleri ve değerlendirmelidirler.

BU HAFTA DOĞAN ÇOCUKLARIN ASTOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Daha küçük yaşlardan itibaren ilgi görmekten hoşlanırlar. Kardeşlik bağları güçlü olmasına rağmen, ailenin en şımarık çocuğudur. Alışkanlıklarını çok severler ve sevdiği oyuncakları hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Renkli giysilerden, özellikle kırmızıdan hoşlanırlar.

Astrolog Filiz Özkol - Medyabey.cpm

Haftalık burç yorumları: 28 Kasım – 4 Aralık haberi ile ilgili olarak aşağıdaki Ara Güler'in fotoğrafladığı ünlüler galerisine göz atabilirsiniz.

Yorumlar