Astroloji

Haftalık burç yorumları: 23 – 29 Aralık

23 – 29 Aralık haftasında astroloji verilerine göre burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları: 23 – 29 Aralık

2019 yılının son haftasına bir Güneş Tutulması ile karşılaşıyoruz. Bu tutulmaya Jüpiter’in desteği ile güçlü başlangıçlar yapabilecek, kariyer, hedeflerimizi revize etmek gibi konularda yeni planlamalar yapmak isteyeceğiz.

Kariyerimizdeki hedeflerimizi yeniden ele almak, eğer gerekiyorsa yapılması gereken değişiklikleri yapmak gerekecek ve bunu ciddiyetle tedbirli ve akılcı bir biçimde gerçekleştirmek isteyeceğiz.

Koç Burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu tutulma ile hayatınızda kariyerinize ilişkin önemli adımlar atacağınız bir zaman olacak. Bu tutulma ile birlikte, iş hayatında daha dikkat çekici bir noktada olabileceksiniz.

Önemli görüşmelerinizi bu haftaya ayarlamanızda yarar var. Kariyerinizle ilgili hedeflerinize ulaşmanız konusunda oldukça destekleyici olabilecektir. Yaşam hedefleriniz ve kariyeriniz ile ilgili değişim-dönüşüm zamanı.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Jüpiter ile Uranüs arasında dinamik ve olumlu bir görünüm olacak. Hem kariyer ile ilgili konularda hem de parasal konularda oldukça heyecanlı ve yeniliklerin olacağı bir dönem başlıyor sizler için.

Kariyer ve parasal konularda riskler alabileceğiniz yeni fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir zaman. Belki yeni projeler, belki yeni kazanç yolları belki harika bir iş teklifi her ne ise çok iyi değerlendirmeye bakın.

Boğa burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. 9. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma ile, hukuksal, eğitim, iletişim, akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma, bitiş yaşayabilirsiniz.

Bu konularla ilgili sorunların bitişi anlamına da gelmektedir. Seyahatler organize edebilirsiniz ama son dakika aksiliklerine karşı temkinli olmanızda yarar var.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Yurt dışı seyahatleri ve uluslararası ilişkiler, pasaport, vize ile ilgili konularda sürpriz fırsatlar ve şanslarla karşılaşabileceksiniz. Yurt dışında çalışmak ya da yabancılarla çalışma ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kitap çıkarmak isteyebilir, hayatınızı değiştirecek bir eğitim durumu ile karşılaşabilir, yeni bir diploma edinmek isteyebilirsiniz. Yasal konularda da şans sizden yana olacak. Bunlarla da sınırlı kalmayabilir, sürpriz ve heyecan dolu maddi-kariyer fırsatlarına hazır olun!

İkizler 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. 8. evinizde gerçekleşecek olan tutulma ile başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, ödemeler gibi konuları hayatınızda çok daha görünür bir hale getirecektir.

Kredi almak için uğraşabilir, fon alım-satım işleri ile ilgilenebilir, banka ile ilgili bir takım konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu sürpriz fırsatlar ve şanslar demektir. Bu fırsatlar size el altından, gizlilik içinde de gelebilir, mali açıdan beklenmedik bir destek alabilir, maddi konularda yeni şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Belki çıkmaz diye düşündüğünüz krediniz onaylanabilir, sürpriz bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Her şekilde Jüpiter ve Uranüs ikilisi maddi, ortaklıklarla ilgili yeni fırsat ve sürprizleri ayağınıza getirecektir.

Yengeç burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu tutulma ile birlikte; ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlar alanında gerçekleşecek olan bu tutulma, bir takım sonlanmaları, bitişleri işaret ediyor. Bu az önce saydığım konularla ilgili sorunların bitişi anlamına da gelebilir.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili sürpriz ve beklenmeyen fırsatlarla ilgilidir. Sizler bu fırsatlar; kariyer-para kazanımı-ortaklıklar-yaşamda en çok istediğiniz şeye kavuşma, ödüller alabileceğiniz bir durumu göstermekte.

Çok güçlü ortaklıkların başlangıcı söz konusu olabilir. Ya da eğer yalnız iseniz bu tutulma belki de yeni bir partner getirebilir sizlere. Önemli, prestij ve güç kazandıracak ortaklıklarda söz konusu olabilir tutulmanın etkisi ile.

Aslan burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu:  Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. İşinizi, çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir iş veya projenin bitişi veya sonlanması anlamına da gelebilir bu. Sağlığımıza biraz dikkat, özellikle dişlere, kemiklere ve cilde. Özellikle böcek sokmalarına karşı. İş ile ilgili konularda sizi sevindirecek gelişmeler söz konusu olabilecektir.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili büyük fırsat ve şanslar ile ilgilidir. Özellikle bu fırsatların geleceği konular; kariyer-statü elde etme, prestij yakalama, ilişkiler, iş büyütme, yeni müşteriler, yeni çalışanlar ile ilgili olacaktır.

Yılı kapamadan büyük fırsatlar kapınızda, işinizi değiştirmek, işinizde prestij kazanmak çok olası. Gözünüzü dört açın, harika gelişmeler bekliyor sizleri…

Başak burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Başak burç yorumları: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. 5. aşk evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma ile, eğer hayatınızda biri yok ise aşk kapınızı aralık bırakmanızda fayda var.

Bu tutulma zamanı eğer hayatınızda biri var ise flört olarak onunla ilişkinizi ciddi bir boyuta sevgili olma yoluna taşıyıp taşımayacağınıza karar verebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili büyük fırsat ve şanslarla ilgilidir. Fırsatların sizi yakalayacağı konular; çocuk, hamilelik, aşk, yurt dışı ile ilgili işler, eğitim, seyahat, yayıncılıkla ilgili konular olacaktır.

Bu konularda büyük gelişmeler, şanslar kapınızda olacak. Bazılarınız bu tutulma etkisi ile üne ve kariyer anlamında büyük başarılar elde edebilir, bazılarınız ise hobileriniz üzerinden para kazanabileceğiniz şahane fırsatlar elde edebilirsiniz.

Terazi burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Terazi burç yorumları: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Ev, yuva, aile, yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir.

Bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Aile içinde olası bir konu ise artık çözüme kavuşabilir.

Evinizi güzelleştirmek, evinize yeni tekstil ürünleri almak, evinizi boyatmak, yeni dekorlar almak, ev almak-satmak-kiralamak için de harika bir hafta olacak. Evinizde barış rüzgarları esmeye başlarken, sevdiğiniz kimselerle evinizde çok daha mutlu ve keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili büyük fırsat ve şanslarla ilgilidir. Şansınızın açılacağı ve büyük fırsatlarla karşılaşacağınız konular; gayrimenkul, aile, krediler, borçlar, miras, burs, sponsorluk ile ilgili konular olacaktır.

Akrep burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Akrep burç yorumları: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Seyahate çıkabilir, web sitesi açabilir, blogla ilgilenebilir, iletişimle ilgili bir takım konularda sorumluluklar alabilirsiniz.

Özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenlemek içinde destekleyici olabilir. Önemli iş anlaşmaları, sözleşmeleri imzalamak için güzel etkiler söz konusu.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Yeni bir araba satın alabilir, heyecan verici bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ya da sürpriz ve heyecan verici bir projenin içine çekilebilir, ortaklıklara doğru yelken açabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenlerinizle belki bir yeni bir fikri büyütüp genişletebilirsiniz.

Anlaşmalar, sözleşmeler, yayıncılık, sosyal medya, internet işleri, web sitesi ile ilgili konularda sürpriz fırsat ve şanslar ile karşılaşabilirsiniz.

Yay burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Yay burç yorumları: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Finansal konular, bu tutulmanın ilgi odağı olacak. Kazançlarınızı arttırabilir, evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz.

Alternatif para kazanma yolları arayabilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durun.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili büyük fırsat ve şanslarla ilgilidir! Şansın ayağınıza geleceği konular daha çok maddi konularla ilgili olacaktır. Birden geliri harika bir iş teklifi ile karşılaşabilir, büyük bir projenin içine çekilebilir, büyük bir müşteri ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Her şekilde maddi açıdan büyük fırsatlar sizleri bekliyor! Sağlıkla ilgili eğer bir takım sorunlar ile uğraşıyorsanız, tutulmada doğru doktor, doğru tedavi, doğru müdahale ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Oğlak burç yorumları: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Hayatınızda bazı sonlanmalar, bitişler yaşayabilirsiniz. Bu hayatınızda sorun olan konularla ilgili de olabilir.

Bu tutulma aslında sizler için bir nevi tamamlanma süreci gibi olacak. Elinizdeki mevcut işleri bitirip yeni işlere başlama zamanı sizler için tam olarak.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili büyük fırsat ve şanslarla ilgilidir! Şansın ayağınıza geleceği konular, aşk, para, gelir artışı, çocuklar, şans oyunları, spekülatif yatırımlar ile ilgili olacaktır.

Bu belki büyük bir aşk, büyük bir gelir artışı veya maddi kazanç olabilir. Eğer yurt dışına gitmek gibi bir planınız varsa, yabancılarla işler yapmak istiyorsanız bu tutulma ayağınıza adeta bu konuda fırsatları getirecektir. Kişisel yeteneklerinizi rahatça parlatabilir ve kazanca dönüştürebileceğiniz fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz.

Kova burcu  23 – 29 Aralık haftalık burç yorumu: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. 12. evinizde gerçekleşecek olan tutulma ile birlikte, arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan bir takım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz.

Planlarınızı, projelerinizi henüz anlatmaya, açıklamaya hazır olmayabilirsiniz. Ama hepsi 15 gün içinde olgunlaşmaya başlayacaktır. Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Hastalanma, rahatsızlanma potansiyeliniz yüksek.

Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Büyük fırsatlar ve şanslara hazır olun! Özellikle ev, yuva, aile, yerleşim, gayrimenkul konuları ile ilgili şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer büyük bir eve taşınmak istiyorsanız ya da evinizi değiştirmek, satmak, yeni bir ev almak gibi bir niyetiniz var ise eğer bu tutulma zamanı bu istek ve arzularınıza da çok rahat bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Balık burcu 23 – 29 Aralık haftalık burç  yorumu: Bu hafta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir Güneş Tutulması meydana gelecek. 11. evinizde meydana gelecek olacak tutulma ile hayatınıza yeni bir arkadaş, dost katabilir, size destek olacak kişilerle tanışmanıza neden olabilir. Bazı arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir, onlara destek ve yardımda bulunmanız gerekebilir.

Sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı düzenleme içine girebilirsiniz. Tutulma zamanı gökyüzünde Jüpiter ile Uranüs arasında harika bir görünüm oluşacak. Bu ikili büyük fırsatlarla ilgilidir. Bu fırsatlar size sosyal çevreniz, arkadaşlarınız aracılığı ile gelebilir.

Önemli haberler alabilir, önemli projelerin içine çekilebilirsiniz. Sürpriz ve size çok iyi gelecek bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yayıncılık, web işleri, büyük fikirler, projeler… Heyecan verici gelişmeler kapıda! Ödüller alabilir, iş hayatından kazandığınız gelirler artabilir veya birinden çok büyük bir iyilik görebilirsiniz.

Asrolog Dinçer Güner  sorumgeldi.com Sözcü

Yorumlar