Astroloji

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım 2018)

Astrolojiye göre 12- 18 Kasım haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar.

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım 2018)

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM 2018- BU HAFTA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Bu hafta burçları yeni gelişmeler bekliyor.Kapanan eski kapıların yerine yenileri açılabilir. Bu hafta alacağımız bazı riskler gelecekteki beklentilerimizi karşılayacak nitelikte. Şans, para, büyümek ve genişlemek adına tüm burçların evine farklı şekillerde girecek olan Jüpiter, bizi her yönden çoğaltacak. Bu sebeple düşüncelerimizden tutun da her detaya kadar ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Ne istediğini bilmek çok önemli. Bu yönde hayatın kontrolünü elimize almalı, kendi fikirlerimizle ilerlemeliyiz. Problemli olan her ilişkide problemleri büyütüp birlikteliğe son vermek de, alttan alarak durumu sakinleştirip düzeltmek de bizim elimizde. Bu yüzden karar alırken dikkatli olunması gerekiyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 KOÇ Burcu bu hafta maddiyatla ilgili düşüncelerini genişletiyorsun. Pazartesiden itibaren gelirle ilgili yeni kararlar alıyorsun. Harcamalarında daha dikkatlisin. Duygusal hayatının kazancını etkilediği de bir gerçek. Bu anlamda da ruhsal çalkantılarını dengelemeye çalışacaksın. Gereksiz bulduğun her türlü iletişimi hayatından uzak tutmaya başlıyorsun. Özel hayatının üzerine gitmeyecek, bir süre partnerinin ne yönde davrandığını izleyeceksin. Yapmak istediğin önemli konuları ertleyebilirsin. Karşına çıkan kazanç fırsatlarına odaklanman geleceğin için de daha hayırlı olacaktır. Yakın zamanda görmediğin biriyle karşılaşıyor uzun sohbetler ediyorsun. Bununla birlikte bazı düşüncelerinde farklılıklar oluşuyor. Ufkunun her anlamda genişleyeceği biraz karmaşık, farklı ama güzel bir haftadasın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 BOĞA Burcu bu hafta olmaz dediklerin olabilir. Kendini her zamankinden iyi hissedeceksin. Hafta başından itibaren sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Geçmişte kalan bazı sıkıntıların tekrar yaşanmayacağından emin olarak yola devam edeceksin. Ev, aile hayatında daha fazla önem verecek, geleceğinin aydınlandığını hissedeceksin. Yakın dönemde yaşadığın yoğun ve stresli günler geride kalıyor. Hallolmasını istediğin bir mesele ortadan kalkıyor. Hafta sonuna doğru yolculuğa çıkıyorsun. Gittiğin yerden memnun şekilde döneceksin. Boğa Burcu aşk hayatında bu hafta beklentilerin dışına çıkılabilir. Kendi isteklerinin yanına karşı tarafın isteklerini ekleyeceksin. Birlikte alacağınız ortak kararlar sizi bambaşka bir sürece sokuyor. Şartları çok zorlamıyorsun.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 İKİZLER Burcu bu hafta dikkat etmen gereken detaylar ön plana çıkıyor. Hak ettiğini ama alamadığını düşündüğün bir şey konusunda sivriliyorsun. Kendini gerektiği şekilde ifade etmekte gecikmiş olduğunu fark edeceksin. Bu andan itibaren düşüncelerini açıkça dile getiriyor ve istediğini elde etmeye başlıyorsun. İletişim senin hayatındaki en önemli şey sayılır. O nedenle doğru zamanda doğru sözcüklerle konuşmalısın. Geç kaldığın her şeyin üzüntüsünü iki katı yaşayan birisin. İkizler Burcu iş hayatında bu hafta verilen uğraşların sonucu alınıyor. Hafta içi iyi haberler var. Canını sıkan, seni düşündüren konular açıklığa kavuşuyor. Çevrende ve çalışma hayatında anlaşamadığın insanlardan bir süre uzak durmaya kararlısın. Bu sana çok iyi gelecek ve herkes hatasını zamanla senin yokluğunda anlayacak.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 YENGEÇ Burcu bu hafta seni üzen canını sıkan bazı konular üzerine düşünüyorsun. Çıkmaza girdiğin bir noktada yeni yollar keşfediyorsun. Gerekli çıkış noktasını kendine olan güvenin ve azminle bulacaksın. Yakın çevrenden bir iki kişinin sana olan desteği azımsanmayacak kadar büyük oluyor. Şu sıralar hayatındaki hiçbir durum başı boş bırakmaya gelmeyecek türden. Seninle ilgili veya senin dışındaki ama seni ilgilendiren her şeye samimiyetle yaklaşman olduğun yerden daha ileri gitmeni sağlayacak. Çözüm isteyen ne varsa çözüme kavuşuyor. Hiçbir şey ev hayatındaki huzuru dağıtamıyor. Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta duygularını ifade etmekte zorlanıyor. Daha doğrusu kendini yanlış ifade etmekten çekinerek susmayı tercih ediyorsun. Yaşamın belli sıkıntılarını özel hayatına yansıtmak istemiyorsun.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 ASLAN Burcu bu hafta kritik bir noktadasın. Her konuda yaşam senin üzerine geliyor gibi hissedeceksin. Gelecek endişesi duyabilirsin. Ama kendine olan güveninde azalma olmuyor. Sadece şartlarının değişebileceği endişesi ile tedirgin oluyorsun. Risklere açık ve alışık biri olarak hiçbir engel seni korkutmamalı. Belki de yaşamının her zamankinden iyi olacağı bir noktaya taşınacaksın. Yaşamadan bilemezsin. O nedenle özellikle de senin gibi biri ümitsizliğe düşmemeli. Yapman gereken şey şu sıralar harcamalara biraz daha dikkat etmek olmalı. Aslan Burcu aşk hayatında bu hafta istemediği bir kararı alabilir. İlişkin varsa bitirebilir ya da kendince sebeplerle bitirme aşamasına getirebilirsin. Karşı tarafla farklı bir mücadelenin başladığını gösteren günler seni bekliyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 BAŞAK Burcu bu hafta geçmişte etkisi altında kaldığın şeylerden kurtulma çabasındasın. Seni aşağı çeken şeylerin farkına varacaksın. Bunların ilki düşüncelerin. Diğeri ise çevrende gereksiz şekilde konuşan, hayatın hakkında yorum yapan insanlar. Sana akıl verdiğini sandığın insanların aslında ne kadar boş olduğunu anlayacaksın. Daha önce geçiştirdiğin bazı durumların üzerinde duracak, farklı detaylar keşfedeceksin. Çözümlenmeyen, yarım kalan bir sürece son noktayı koyuyorsun. Hafta ortasında uzak bir yere yolculuk yapma kararı alabilirsin. Başak Burcu aşk hayatında bu hafta enerjini korumalısın. Özel yaşamındaki güzel enerji ortalığı karıştırma çabasında olan biri sebebiyle bozulabilir. Kimsenin lafına, sözüne, gazına gelmemeni tavsiye ediyoruz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
TERAZİ Burcu bu hafta kendine yeni bir hedef belirledin ve hedefinde hızla ilerliyorsun. Sağlıkla ilgili bu hafta daha hassassın. Baş bölgende sorun yaşayabilirsin. Baş ağrısı, diş ağrısı, sinüzit ve buna benzer şeyler yaşayabilirsin. Hafta başından itibaren adil duygular yaşıyor ve çevrene de bunu yansıtıyorsun. Aklındaki şeyi yaşama geçiriyor ve kafanda planladığın konuda harekete geçiyorsun. Bu zamanda hiçbir şeyden olumsuz sonuç almayacaksın. Samimi ve güzel düşünceli yeni insanlarla tanışıyorsun. Kazancındaki sorunlar ortadan kalkmaya başlıyor. Yaşama bakış açın değişiyor. Terazi Burcu aşk hayatında da verimli bir sürece giriyorsun. Birlikteliğinde yükselişe geçiyorsun. Partnerinle birlikte daha keyifli nasıl zaman geçiririmin planlarını yapıyorsun.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
AKREP Burcu bu hafta hırsın ve azmin artıyor. Ertelenmiş, gecikmiş, yapmak isteyip de yapamadığın her şeyi hayata geçiriyorsun. Ne istediğini biliyorsun. Bu açıdan baktığımızda tuttuğunu koparacağın bir zamandasın. Hayatındaki gereksiz her şeyi atıyorsun. İş hayatındaki düzensizlikleri yeniden ele alacaksın. Çalışma alanında düzensizse ve memnun değilsen bırakma kararı alabilirsin. Emin ol daha iyi şartlarda bir işe sahip olabilirsin. Sağlığında elerjik rahatsızlıkların varsa daha dikkatli olmalı mutlak bir doktora görünmelisin. Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta riskli alanlar var. Eğer bitirmeyi düşündüğün bir ilişkin varsa sorun yok, rahat şekilde bitirebilirsin. Zaten şüphe duyduğun seni rahatsız eden hiçbir şeyi hayatında barındırmayacaksın. Ama değer verdiğin bir birlikteliğe sahipsen üzerine gitmemelisin.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
YAY Burcu bu hafta geçmişte yaşadığın haksızlıkları unutmaya başlıyorsun. Kendine duyduğun güven artıyor. Takıntılardan önemli ölçüde kurtulacaksın. Hayatında istediğin maddi ve manevi gücü elde ediyorsun. Bu haftadan itibaren 1 yıl boyunca her şey yolunda gidecek. Başarılı olacaksın. Sorguladığın ve güvensizlik duyduğun şeyleri terk ediyorsun. Geçmişi bırakıp önüne bakmak sana büyük boyutta şeyler kazandıracak. İş hayatında çok iyi imkanlara sahip olacaksın. Kalbin boşsa karşına hayatının aşkı çıkacak. Her şeyin bol geldiği bir döneme giriyorsun. Kariyerinde, düzeninde, paranda ve başarında gözle görünür bir yükseliş beliriyor. Sana vaktiyle zarar verenlerin hak ettiklerini bulduklarını göreceksin. Sağlığında aşırı iştaha dikkat etmen gerekiyor.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
OĞLAK Burcu bu hafta bazı gerçeklerle yüzleşeceksin. Düzeni seviyor ve prensiplerinle yaşıyorsun. Bu hafta bunun tam tersi insanlarla muhatap olmak zorunda kalıyorsun. Arkandan konuşulan bir takım laflar kulağına geliyor. Gelen lafların seni değersizleştirmesine müsaade etme. Para konusunda uzun süredir üzerinde çalıştığın proğramları hayata geçiriyorsun. Sorumluluk alanında görev değişimleri yaşıyorsun. Sınavlara hazırlanan biriysen ciddi başarılar seni bekliyor. Para biriktirmeye başlıyorsun. Kısacası fırsatları kazanca çevireceksin. Oğlak Burcu sağlığında bu hafta baş ağrılarına karşı dikkatli olmalı, seni üzen şeylere karşı direnç göstermemeli, rahat olmalısın. Aşk hayatında partnerinle birlikte hareket etmeye ve ortak kararlar almaya özen göstermelisin.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
 KOVA Burcu bu hafta farklı zamanlar yaşıyorsun. İnsanlar üzerindeki etkin atıyor. Hayatında sorun çıkaran ve bu yönde tavırlar sergileyen insanlarla mücadele etmek zorunda kalıyorsun. En yakınlarının ihaneti ile yüzleşebilirsin. Arkandan oynanan oyunları öğrenebilirsin. Ama asla kavgacı ve tartışmacı olma. Emin ol ilerleyen zamanlarda sen kazanacaksın. İlişkilerinde seni mutlu eden enerjini koru. İçsel dengeni bozan insanlara gülüp geç. Bazı şeyleri zamanından önce fark ettiğin için şükret. İş hayatında yerini almak isteyen seninle rakabete giren biri var. Onu görmezden gelmek hak ettiği yeri bulmasını sağlayacaktır. Asla mücadeleye girmemelisin. Sağlığında romatizmal ve eklemle ilgili şikayetlerin artabilir. Kova Burcu aşk hayatında bu hafta büyük sorunlar yaşamıyorsun. Ancak içindeki vesveseler huzurlu olmana engel olabilir.

BALIK  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 12-18 KASIM
BALIK Burcu bu hafta iletişimde çok iyisin. İletişimle ilgili işlerde başarı sahibi olacaksın. Karamsar duygulardan uzaklaşıyorsun. İnsanların negatifliklerinin etkisi altında kalmıyorsun. Geçmişi sana hatırlatan kişi ve eşyalardan, hatıralardan uzak durmaya çalışıyorsun. Bu hafta kendi yaşam enerjini yükseltmişken maddi imkanlarını nasıl yükselteceğinin peşine düşeceksin. Daha sonra ben neden böyle yaptım diyeceğin, pişmanlıklar yaşayacağın durumların içine girmemeye özen gösteriyorsun. Geçmişe ait hiçbir şeye şans vermemeye kararlı olduğun sürece yükselmeye devam edeceksin. Balık Burcu aşk hayatında geri dönüşü olmayan ciddi kararlar alabilirsin. Net tavırlar içindesin. Aşırı duygusal olmana rağmen bu hafta bazıları sana duygusuz sıfatı takabilir.

HANGİ TARİHTE DOĞAN HANGİ BURÇ OLUR?

Koç Burcu: 21 Mart – 20 Nisan
Boğa Burcu: 21 Nisan – 21 Mayıs
İkizler Burcu: 22 Mayıs – 22 Haziran
Yengeç Burcu: 23 Haziran – 22 Temmuz
Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos
Başak Burcu: 23 Ağustos – 22 Eylül
Terazi Burcu: 23 Eylül – 22 Ekim
Akrep Burcu: 23 Ekim – 21 Kasım
Yay Burcu: 22 Kasım – 21 Aralık
Oğlak Burcu: 22 Aralık – 21 Ocak
Kova Burcu: 22 Ocak – 19 Şubat
Balık Burcu: 20 Şubat – 20 Mart

BURÇLARIN ELEMENTLERİ

Ateş burçları: Aslan, Koç ve Yay burcudur.
Toprak burçları: Başak, Boğa ve Oğlak burcudur.
Hava burçları: İkizler, Terazi ve Kova burcudur.
Su burçları: Akrep, Balık ve Yengeç burcudur.

Yorumlar