Astroloji

Ekim ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

Astrolog Havvanur İncekara'nın astroloji verilerine Ekim ayı burç yorumları ve burçlara iyi gelecek şifalı taşlar.

 Ekim ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

KOÇ BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz fakat bu ortaklık ilişkilerinizi zedeleyebilir  ve gereksiz tartışmalara girmenize sebep olabilir. Başkalarınında fikirlerini önemsemeyi unutmayın. İştahınız artabilir ve sonrasında pişman olabilirsiniz.  Arayış içerisinde olan Koç burçları romantik bir ilişkiye yelken açabilir.  Mali durumunuzu gözden geçirmenizde fayda olacaktır. Bu süreçte Sodalit taşı kullanabilirsiniz.

BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU:  Verimli ve üretken bir dönemdesiniz bunu iş yaşamınızda ön plana çıkarmalısınız. İş yükünüz  iki katına çıkabilir. Fırsatları gözden kaçırmamaya özen gösterin.  Bu ayın sonunda  emeklerinizin karşılığını görebilirsiniz.  Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bu süreçte Turkuvaz taşı kullanabilirsiniz.

İKİZLER BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU : Bu ay eğlenmeye, hobilerinize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Evinizde  dostlarınızı misafir ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.  Yaratıcı yeteneğinizi gün yüzüne çıkaracak projelere dahil olmanız için bu ay sizin için çok uygun görünüyor. Bu süreçte Ametist taşı kullanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU:  Akrabalarınızla çok fazla vakit geçirebilirsiniz. Geçmişe dair, hatıralarınızı yad edebilirsiniz.  Ayrıca geçmişe dayanan aile içi anlaşmazlıklar  çözümlenebilir. Düşüncelerinizi  ifade etmekten çekinmeyin. Bu süreçte Akik taşı kullanabilirsiniz.

ASLAN BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Çevreniz tarafından yaptıklarınızla takdir edileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.  Günlük rutininiz çok yoğun ve farkına varmadan geçiyor olmalı, fakat gelecek planlarınız giderek büyüyecektir.  Kendi öz değerinizi fark etmeniz için uygun bir dönem yaşayacaksınız. Florit taşı kullanmanız iyi olacaktır.

BAŞAK BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Doğru finans kararları vererek para kazanma yeteneğinizi ortaya çıkarmalısınız. Daha verimli çalışmanın yollarını keşfedeceksiniz.  Ani çıkabilecek ödemeler için biraz para ayırmalısınız. Finansal fırsatlar çıkabilir, dikkatli kararlar alın. Kaplangözü kullanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Kasım ortasına kadar çok şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.  Ortak işler, kişisel ihtiyaçlar için uygun bir zaman harekete geçin. Şans sizden yana. Bu süreçte lal taşı kullanabilirsiniz.

AKREP BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Öfkeli hissettiğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Bu gerilimli dönemde spor yapmanız iyi olacaktır. Hedefleriniz ve hayallerinizin peşinde koşabilir, grup aktivitelerine katılabilirsiniz.  İlişkilerinizdeki sorunları gidermek isteyebilirsiniz. Bu süreçte Pembe Kunzit taşı kullanabilirsiniz.

YAY BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Hayattaki hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmak için mükemmel bir ay,  grup etkinliklerinde liderlik görevi üstlenmeniz olası görünüyor. Yeni projelere başlayabilirsiniz.  Zihninizi dinginleştirmek için meditasyon yapmanız faydalı olabilir. Bu süreçte Kristal Kuvars taşı kullanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Yeni bir eğitim almak, kurslara katılmak için uygun bir dönemdesiniz. Ne istediğinizi tanımlayabilir, yeniden hedefler koyabilirsiniz. Ruhsal gel-gitleriniz olabilir. Bu süreçte Rutil Kuvars kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU : Yurt dışı seyahatler gündeminizde olabilir. Sosyal çevrenizi değiştirebilirsiniz. Kariyer planlarınız hakkında kararlar alabilir, uygulayabilirsiniz. Duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz. Safir taşı kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Ortak işlerinizde sorun yaşamayacaksınız.  Meseleleri dostane bir şekilde çözebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Artık silkinmeye  ihtiyacınız var kış uykusundan uyanın. Bu süreçte  Karnelyan kullanabilirsiniz.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar

Yorumlar