Astroloji

Ekim ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri

2020 yılı Ekim astroloji verilerini Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem mistikalem için yorumladı.

Ekim ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri

KOÇ BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Koç burçları sağlık sorunları  veya maddi konularla ilgili bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizle ilgili gelir gider durumundaki organizasyonu yapmakta zorlanabilir hatta aile bireylerinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz.  Yaşlılarla zaman geçirmeniz ya da yardım etmeniz gerekebilir. Önünüze daha önce değerlendiremediğiniz bazı fırsatlar yeniden gelebilir. 

Kelime şifa çalışması :  Eylemlerim katılan her kişinin gelişmesini sevgiyle destekliyor.

Kokusu                        : Kasnı otu sakızı

Dr. Bach Çiçeği           : Aspen, Wild Oat Ve İmpatiens

Şifalı Taşınız                : Akuamarin

***********************************

BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU : Sevgili Boğa burçları sosyal çevrenizde beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz.  Bu ay kazancınız artabilir yinede harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız.  Bütçenizi planlarlarken riskleride gözönünde bulundurmayı unutmayın. Beklenmedik misafirler ağırlamanız söz konusu olabilir ya da siz seyahat edebilirsiniz.  Evinize yeni bir şeyler almak isteyebilirsiniz bu aldığınız eşyalara gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını düşünerek hareket etmeniz iyi olacaktır.  Sinir sisteminize ve gerginliklere karşı dikkatli olun. 

Kelime şifa çalışması : Kendimi yaratıcının sağaltıcı varlığını sonsuza dek hissetme izni veriyorum.

Kokusu               : Turunç Yağı

Dr. Bach Çiçeği :  Cherry Plum

Şifalı Taşınız       : Mor Yakut

***********************************

İKİZLER BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU:  Sevgili İkizler burçları zamanı etkili kullanmaya ihtiyacınız var.  Bu ay alacağınız teklifler hakkında detaylı düşünmelisiniz. Değişimden korkmayın yeterince enerjiniz olduğuna inanıyorsanız başarabilirsiniz. Yeni projeler, iş görüşmeleri gündeminize gelebilir.  Çocuk sahibi olanlar ise çocuklarına şefkatle yaklaşarak yol gösterici olma görevini yerine getirmelidir.  Planlarınızda aksamalar söz konusu olabilir. 

Kelime şifa çalışması:  Yaptığım her şey özgüvenimi destekliyor.

Kokusu                        : Turunç Yağı

Dr. Bach Çiçeği          : Beech  ve Pine

Şifalı Taşınız               : Malahit

***********************************

YENGEÇ BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Yengeç burçları kendinizin ve çevrenizdeki kişilerin sağlığına dikkat etmeniz gerekecektir. Bu ay seyahat ederken değerli eşyalarınıza dikkat edin.  Aracınızla ilgili bazı harcamalar yapmanız gerekebilir. İlişkiniz dilediğiniz gibi ilerlemiyor ya da tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi aza indirgeyerek daha mutlu olabilirsiniz.

Kelime şifa çalışması :  Gökyüzünü ruhsal destekleyicim gibi seviyorum.

Kokusu                         :  Çam

Dr. Bach Çiçeği : Vervain, Vine ve Red

Şifalı Taşınız      : Vervain, Vine ve Red Chestnut

***********************************

ASLAN BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Aslan burçları bu zamana kadar emek verdiğiniz fikir, düşünce ya da projelerin artık geliştirme değil adım atma sürecine girdiğini söyleyebiliriz. Hukuki bazı konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.  Bazılarınız için yeni bir ilişki başlayabilir ya da mevcut ilişkinizle ilgili  ciddi girişimde bulunabilirsiniz.  Çevrenizdeki insanlara yol gösterici olabilirsiniz. 

Kelime şifa çalışması : Diğer varlıkların kendi kişisel güçlerini geliştirme özgürlüğüne menuniyetle izin veriyorum.

Kokusu                         : Mine Çiçeği

Dr. Bach Çiçeği           : Aspen ve Honeysuckle

Şifalı Taşınız                : Azurit

***********************************

BAŞAK BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Başak burçları hayatınızın değişeceği bir noktada olabilirsiniz. Ailenizle ilgili hoş olmayan durumlar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız için evlilikle ilgili strestli durumlar söz konusu olabilir dolayısı ile evlilikle ilgili kararlar alabilirsiniz.  İstikrarsız ilişkileri ise sonlandırabilirsiniz. Maddi konularda kayıplara karşı dikkatli olmalısınız. 

Kelime şifa çalışması : Auram, yaşamın her alanında uygun ortakları otomatikman çekiyor.

Kokusu                         : Kırmızı Biber

Dr. Bach Çiçeği           :  Walnut

Şifalı Taşınız                : Rodokrozit

***********************************

TERAZİ BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Terazi burçları şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Fırsatları görmek için gözünü açık tutmalısınız. Başkalarından alacağınız tavsiyeleri göz ardı etmemelisiniz.  Miras ile ilgili konularda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Detayları düşünerek hareket edin. İlişkilerinizle ilgili sorunlar artabilir ve tahamülünüz bitebilir. 

Kelime şifa çalışması :  Bereketli evrenin sonsuz kudreti, içimden boydan boya geçerek dünyaya sağaltıcı biçimde akıyor.

Kokusu                         : Yasemin

Dr. Bach Çiçeği           : Red Chestnut

Şifalı Taşınız                : Lepidolit

***********************************

AKREP BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Akrep burçları yatırım aracı olarak gayri menkulü olanlar için kazançlı bir ay olabilir. Dost ve arkadaşlarınız ile faydalı sohbetler yapabilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz işlerinizle ilgili güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.  Kredi veya sigorta konularında temkinli olmalısınız.  Banka ile ilgili işlerde riskli olabilir. 

Kelime şifa çalışması :  Yaşamımın her alanında ve her anında daha fazla sevinç kaynağını keşfediyor ve bunlara yakınlaşıyorum.

Kokusu                     : Ylang- Ylang

Dr. Bach Çiçeği       : Cherry Plum

Şifalı Taşınız            : Kehribar

***********************************

YAY BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU : Sevgili Yay burçları eğitim, kariyer, taşınma, seyahat ile ilgili gündeminiz olabilir. Ortaklı yaptığınız işlerle ilgili olumlu gelişmeler sizi mutlu edebilir. İşlerinizle ilgili güçlü rakiplerle rekabet enerjinizi azaltabilir. Sevdiklerinizden hediyeler alabilirsiniz.  Ay boyunca dikkatiniz dağınık olabilir yapacağınız resmi işlemlerde dikkati elden bırakmayın. 

Kelime şifa çalışması : Yaratıcı gücün yapıları, içimde düzenleyici ve sağaltıcı etkiye sahip.

Kokusu                         : Hanımeli

Dr. Bach Çiçeği           : Honeysuckle

Şifalı Taşınız                : Kuvars Kristali

***********************************

OĞLAK BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Oğlak burçları uzun süredir iletişim kurmadığınız akrabalarınız ile görüşebilirsiniz.  Çevrenizde bazı kişiler ile çatışabilirsiniz bu çatışmanın nedeni sizi yolunuzdan alı koymak ve hedeflerinizden sapmanızı sağlamak olabilir. Hukuki konularda sonuç alabileceğiniz bir ay olarak değerlendirmeniz mümkün olmadığı için temkinli olmalısınız. Ek olarak bazı işler yapan Oğlaklar gelirlerinden çok memnun olabilirler. 

Kelime şifa çalışması : Düşüncelerim, duygularım ve eylemlerim, gitgide bütünleşiyor.

Kokusu                         : Kızıl Kestane

Dr. Bach Çiçeği           : Aspen ve Crap Apple

Şifalı Taşınız               : Turkuvaz

***********************************

KOVA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Kova burçları uzun süredir planladığınız bir seyahati gerçekleştirebilirsiniz; bu işinizle ilgili de olabilir.  İçinize kapanabilir çok fazla iletişim kurmaktan kaçınabilirsiniz. Çok fazla  çalışacaksınız fakat elde ettiğiniz gelir sizi motive edecektir. Bu ay finansla ilgili yapacağınız girişimlerden olumlu neticeler elde edebilirsiniz. 

Kelime şifa çalışması : Sadece sevme becerimi destekleyen kuralları kabul ediyorum. 

Kokusu                         : Mine Çiçeği

Dr. Bach Çiçeği           : Gorse

Şifalı Taşınız                : Katırtırnağı

***********************************

BALIK BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMU:  Sevgili Balık burçları uzun süredir bir değişim içerisindesiniz ve bu sizi zorluyor olabilir. Hayatınızda ki olayların izdüşümünü doğru şekilde değerlendirebilirseniz olanların iyiliğiniz için olduğunu algılayabilir ve daha doğru kararlar alabilirsiniz. Maddi konularla ilgili hukuki süreçte olan konulardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Geçmişin muhasebesini bırakarak ikili ilişkilerde artık yeni bir döneme başladığınızın farkında olun. 

Kelime şifa çalışması : İçimdeki aldanış ve kuşkum, gerçeği ve derin güveni açıklığa kavuşturmama izin veriyor.

Kokusu                         : Melisa

Dr. Bach Çiçeği           : Cherry Plum ve Hormbeam

Şifalı Taşınız               : Kaplangözü

Not: Kelime şifa çalışması, koku, Dr. Bach çiçekleri, Sevgili Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha'ya (Jai Radha by Aysel Gülcem) aittir.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar

Yorumlar