Astroloji

Dinçer Güner'in 18 - 24 Aralık haftalık burç yorumları

Astroloji takvimine göre Yay burcunda ay ve güneş kavuşumuna dikkat çeken astrolog Dinçer Güner'e göre; yılın son yeni ayı başlangıçlar ve sürprizlere gebe…

Dinçer Günerin 18 - 24 Aralık haftalık burç yorumları

"Önümüzdeki hafta Ay ve Güneş ikilisi, idealleri temsil eden Yay burcunda kavuşum yapıyor. Bu süreçte yenilikçi başlangıçlar yapabilirsiniz. Çünkü sürprizler ve özgürleşmenin gezegeni Uranüs Yeni Ay'a olumlu bir açı yapıyor." diyen astrolog Dinçer Güner; bu  gelişmelerinışığında haftalık burç yorumlarını şöyle öngörüyor:

Koç ve Yükselen Koç haftalık burç yorumu

Yeni Ay, 9. evinizde gerçekleşiyor. Hukuksal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. İş arayanlar bu dönemde çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Bu süreçte çıkacağınız seyahatler, sorumluluğunuzu artırıcı birtakım durumların oluşmasına neden olabilir. Eğer bu hafta imzalamanız gereken evraklar varsa, hepsini dikkatle okuduktan sonra imza atın.

Boğa ve Yükselen Boğa haftalık burç yorumu

Miras, ortaklaşa kazanımlar, çaba sarf etmeden elde edilecek gelirler, kayıp, burs ve sigorta primleri gibi konular bu Yeni Ay'ın ana konusu olacak. Bu konularla ilgili bilgi-iletişim hızı artabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler haftalık burç yorumu

Eşinizin, sevgilinizin veya ortağınızın hayatında önemli başlangıçlar, sözleşmeler Yeni Ay'ın ana konusu içinde yer alacak. Bazılarınız evlilik yolunda adım atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir. İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlar başlıyor. Hayata bakış açınızı genişletecek durumlar meydana gelebilir. Otorite figürleriyle tartışabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç haftalık burç yorumu

Kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular bu Yeni Ay'ın ana konuları arasında yer alacak. İşyerinizde bir takım değişiklikler meydana gelebilir ve bazı görev değişimlerinden hoşlanmayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan haftalık burç yorumu

Yeni Ay, 5. evinizde gerçekleşecek. Çocuklar, aşk hayatı, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu Yeni Ay’ın ana konusu içinde yer alacak. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş edinebilirsiniz. Aşk için kapılarınızı aralamanızın zamanı geldi. Hamilelikle ilgili konularda olumlu etkiler devrede olacak. Sanat dallarıyla ilgilenenler keyifli haberler alabilirler. Bir seyahate çıkmak hiç fena olmaz.

Başak ve Yükselen Başak haftalık burç yorumu

Yeni Ay 4. evinizde gerçekleşiyor. Bu sırada geleceğe yönelik hedefler, aile, yerleşim konuları ön planda yer alacak. Uzun süredir hayalini kurduğunuz eve geçmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi haftalık burç yorumu

Yeni Ay 3. evinizde gerçekleşecek. Eğitim, kardeşler ve iletişim bu Yeni Ay'ın ana konusu olacak. Sözlerinizle ve düşüncelerinizle çok dikkat çekeceksiniz. Yakında keyifli haberler alacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep haftalık burç yorumu

Yeni Ay döneminde finansal konularla ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Yeni projelere imza atarak iş hayatında başarı kazanabilirsiniz. Bu dönemde üzerinizdeki iş yükü artabilir. Patronunuzla zam konusunu konuşmak için uygun bir zaman. Büyük yatırımlardan, riskli koşullardan uzak durmalısınız. Bütçenizi denetim altına almanızda yarar var. Maddi anlamda kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Yay ve Yükselen Yay haftalık burç yorumu

Gelecek hafta, fiziksel ve zihinsel olarak çok aktif olacaksınız. Atacağınız her adım hayatınızın genelini etkileyebilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak haftalık burç yorumu

Yeni Ay 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev astrolojide, kontrol dışı gelişen olaylar, gizli düşmanlıklar, hastalıklar ve dedikodularla ilişkilendirilir. Yeni Ay sayesinde bu konular gözle görülür hale gelecek. Kendinizi geri plana çekebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönem ruhsal gelişiminize katkı sağlamak için çok uygun. İşyerinde patronlarla, yöneticilerle ilişkileriniz konusunda zorlanabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova haftalık burç yorumu

Arkadaşlarınızdan bilgi ve iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Hayatınıza size mutlu edecek yeni kişiler katılabilir. Yeni gruplara katılarak kendinizi daha güzel ifade edebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık haftalık burç yorumu

Yeni Ay, 10. evinizde gerçekleşiyor. İş hayatındaki dengeler, yöneticililerle ilişkiler ve toplum önünde olmanızı sağlayacak konular Yeni Ay'da haftanın ana temalarını oluşturacak. İşini değiştirmek ve terfi etmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacak. İlginç fikirlerinizle yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Fazla göz önünde olacağınızdan dolayı iyi ve kötü adımlarınız gözden kaçmayacak.

Dinçer Güner - Sözcü

Yorumlar