Astroloji

Astrologlar 16 şubattaki güneş tutulmasını nasıl yorumladı?

16 Şubatta Güneş tutulması var. Kimi astrologlara göre 19 yıllık döngü bu Güneş Tutulması ile kapanıyor. Kimi astrologlara göre şans kapıları açılıyor.

Astrologlar 16 şubattaki güneş tutulmasını nasıl yorumladı?

16 Şubat Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek. Hangi burç Güneş tutulması sırasında ve sonrasında nelere dikkat etmeli? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yorumları haberimizde…

İşte 16 Şubat Güneş Tutulması burç yorumları ve ünlü astrologların yorumları…

16 Şubat Kova burcunda güneş tutulmasının burçlara etkileriAstrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara, Kova Burcu'nda Güneş Tutulmasının burçlara astrolojik etkilerini yorumladı ve her burca yararlı taşı tavsiye etti.

 

ŞEBNEM EKŞİB: “16 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASI İLE 19 YILLIK DÖNGÜ KAPANIYOR”

Tutulmalar gökyüzünde enerjilerin ani ve kontrolsüz şekilde açığa çıktığı hayli önemsenen döngülerden biridir ve binlerce yıldır kahinler, astrologlar hatta uzay bilimciler tarafından ilgiyle izlenirler. Vedik Astroloji tutulma süreçlerine oldukça önem verir. Bu kadim astroloji kendi çıkış topraklarında IŞIK anlamına gelen JYOTİSH olarak adlandırılır. Vedik sisteminde ışık bu denli önemli olunca haliyle yaşadığımız yerkürenin iki önemli ışık kaynağı olan AY ile GÜNEŞ ve onların her türlü etkileşimleri çok önemli bir hale gelmektedir.

2018 genel olarak karışık bir sene olma yolunda özel etkilere gebe bir süreci başlattı. Bu yılın enerjileri ülkemiz ve Dünya açısından hızlı ve karışık, aynı zamanda dualite yani ikilemlere, hangi yöne gideceğimizi bilememe hallerine hepimizi açık tutacak durumlar barındırmakta. Yılın hemen başında gerçekleşen ilk tutulma AY tutulması 31 Ocakta gerçekleşti ve 15 Şubat 2018 Güneş Tutulması ile yılın ilk tutulma serisi tamamlanacak ve yaz aylarına kadar etkisini güçlü şekilde hissettirecek. Yaz aylarında ise Temmuz da yenilenen tutulma serisi ile yılın kalanına geçiş yapacağız.

Tutulmalar bir yıllık döngüde ana majör planda ne yapacağımızı, o yılın ana temasının ne olacağını aktarırlar. Ay tutulmaları dişil enerji ve kadınlarla daha yoğun şekilde bağdaştırılırken, Güneş tutulmaları daha çok eril enerji ile iç içedir ve erkekleri biraz daha yoğun etkileyebilir. Devamı için lütfen tıklayınız.

ASTROLOG İREM SU: “15 ŞUBAT… GÖRÜNEN KÖYE KILAVUZ NE HACET, DEĞİŞİM KAPIDA!”

15 Şubat Güneş Tutulması yangına körükle gidenlerin değil, fırtınaların farkında olup birbirine tutunanların önemini vurguluyor. Önümüzdeki altı aylık süreç kişisel hayatlarımızı önemsemeye çalışmak kadar, küresel gerçeklerin de farkında olmanın kıymetini gösteriyor. iletişim, toplumsal alanda çok değerli. birbirimizle konuşmalıyız, paylaşmalıyız. Aklımızla, gönlümüzle hayatı anlamlı kılabilecek davranışlara, sözlere önem vermeliyiz…

Güneş Tutulması aileler, ülkeler, topluluklar, gruplar üzerinde tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, sonuçlar yaratabilecek eğilim yaratırken, devası yarasında saklıdır kadim sözüne uygun bizleri birbirimize yaklaştıracak şifayı da sunacaktır. Bunu öğreneceğiz.

Birbirimize söz verdiğimiz,,kavli kavim ettiğimiz her alanda dürüstlük önemli…bu Tutulma gerçekten samimi, farkındalığı yüksek, yeni bir pencereden bakmayı seçenlerin, aklının kılavuzunu benimserken, gönlünün sesini de ihmal etmeyenlerin değişim, özgürlük yolunda mesafe alacağını söylüyor. (Devamı için tıklayınız)

DR. ŞENAY YANGEL'İN DEVİ 16 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASI VE BURÇ YORUMLAR I

KOÇ

Güneş yükselen ya da burcu Koç olanlar, toplum, gruplar, popülerlik, arkadaşlar, sizi koruyan yakınlar, destek verenleriniz umutlar ve projeleriniz ile ilgili konularda etkili olacak sizler için.

BOĞA

Güneş yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar, sosyal statü, itibar, kariyer, prestij, başarı, ödüller; üst düzey yetkililerle ilişkilerinizin önemli olacağı konularda etkili olacak sizler için.

İKİZLER

Güneş yükselen ya da Ay burcu İkizler olanlar, uzak yolculuklar, yabancılarla kurulacak iletişim, yurtdışında eğitim, girişimler, kültür ve maneviyatla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

YENGEÇ

Güneş yükselen ya da Ay burcu Yengeç olanlar, iş ve yatırımlar; miras, hediyeler, sponsorluklar, fonlar, devirler popülerlik ve kredilerle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

ASLAN

Güneş yükselen ya da Ay burcu Aslan olanlar, aşk hayatı, evlilik, işbirlikleri, sözleşmeler, ittifaklar, rekabetler, çatışmalar, mahkeme ve yargılamayla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

BAŞAK

Güneş yükselen ya da Ay burcu Başak olanlar, iş hayatınız sorumluluklar; boyun eğdirme çabasında olan düşmanlar sağlık, hijyen ve evcil hayvanlarla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

TERAZİ

Güneş yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar, aşk, cinsellik, çocuklar, macera, risk, spekülasyonlar, yaratıcılık, boş işlerle zaman kaybı, eğlence ve sporla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

AKREP

Güneş, yükselen ya da Ay burcu Akrep olanlar, aile, ev, mülk, miras veya uzun vadeli yatırımlar, aile, ebeveynlerle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

YAY

Güneş yükselen ya da Ay burcu Yay olanlar, akıl, bilgi, iletişim, görüşmeler, mülakatlar, belgeler, seyahatler, araçlar, kardeşler, komşularınızla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

OĞLAK

Güneş yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar, finans ve gayrimenkul, gelir, gider, tasarruf, kâr, değer duygusu ve adaletle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

KOVA

Güneş yükselen ya da Ay burcu Kova olanlar, vücut, canlılık, mizaç, büyük olaylar, değişimler, bitiş ve başlangıçlarla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

BALIK

Güneş yükselen ya da Ay burcu Balık olanlar, gizli eylemler, okült konular, gizli tehlikeler düşmanlar, arsalar, hastalıklarla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Dr. Şenay Yangel Devi “Aslan, Kova aksında yıl boyunca devam edecek Ay ve Güneş tutulmaları dünya ve ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde toplumlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Liderler otorite konumundaki kişiler iklimler siyasi arena gibi alanlarda büyük değişiklikler yaşanabilir. Özellikle de doğa olayları denizlerde büyük fırtınalar sudan havadan gelecek hastalıklar zararlar bu tutulmanın işaret ettikleri arasında.” diyor ve ekliyor… (Devamı için tıklayınız) (ayrıca bkz. )

ZEYNEP TURAN'IN 16 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASINI BÖYLE YORUMLADI

DEMET BALTACI'NIN 15 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASI YORUMLARI

ASTROLOG DİNÇER GÜNER'İN 16 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASI YORUMLARI

Güneş Tutulması oldukça güçlü bir Yeni Ay’dır. Hayatımıza sürpriz başlangıçlar beklenmedik yenilikler katar. Bu tutulma Kova burcunda gerçekleşecek. Kova arkadaşlıkları, gruplarla projeleri, etkinlikleri, ekip çalışmalarını, ilkeler, prensipler, özgürlükleri, yaratıcı fikirleri, haberleşme, bilgi paylaşımı, sosyal medya ve internet konularını odak noktasına getirecek.

Her birimiz bu dönemde arkadaşlarımızla, içinde bulunduğumuz arkadaş gruplarında kendi ilkemizin karşımızda kişi veya kişilerle uyuşup uyuşmadığını sorgulayacağız. Birlikte hareket edilmesi ve ortak karar alınması gereken konularda hassas davranacağız. Dürüstlük, doğruluk, gerçekçilik ve objektif olmak bakımından ilişkilerde stresli durumlar ortaya çıkabilir. Birilerinin sizin hayat görüşünüzü, olaya bakış açınızı ve duruşunuzu sorgulamasından ötürü canınız sıkılabilir.

Diğer taraftan gruplarla çalışmalar yapmak, kitlelerin dikkatini çekmek için harekete geçmek, ilke ve görüşlerinizi ortaya çıkarmak, toplulukları etkilemek, eğitimler ve bilgi paylaşımı konusunda bir girişim yapmak için güçlü bir itiliminiz olabilir. Yaratıcılık yenilik, orijinallik, bilimsel bakış, internet teknolojileri ve son teknoloji içeren işlerde girişimler yapmak için güzel bir fırsat var. Toplumsal olarak kolektif bilinci de temsil eden Kova, hümanizm, hak ve özgürlükleri de sembolize eder. Halkın sesini dinlemek sosyolojik olarak düşünce ve fikirlerin etkilerini tartışmak ön plana çıkabilir.

Koç: Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilir, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var. Sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız oldukça hareketli olacağa benziyor. Devamı

Boğa: İş konusunda önemli bir organizasyona dahil olabilir veya bir proje içinde olmanız gerekebilir, teklifi gelebilir. Her şekilde bu size prestij katacak bir gelişme olacaktır. Bu tutulma ile sizlere yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Devamı

İkizler: Uzunca bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk size özellikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda elinizi güçlendirecek bir durum yaratabilir ya da çok umut ettiğiniz bir konuya daha da yaklaşabilirsiniz. Bu dönem iş konularında kafanızı toplamanız zorlaşabilir, zihniniz sürekli dalgın olabilir. İş bulmak için ideal bir dönemdir. Devamı

Yengeç: Kariyeriniz ile ilgili sizin maaşınızda bir düzeltme, iyileştirme, zam gibi bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı güveninizi kaybedebileceğiniz konular olabilir, zihniniz meşgul olabilir. İş ortamınızda olası mevzuları çok fazla büyütmemeye özen gösterin. Devamı

Aslan: Sizden uzakta biri ile bir aşk meseleniz olabilir. Bu kişi sizden mesafe olarak uzak olabilir ya da ruhsal konulara ilgisi olan biri olabilir. Ama siz aşk konusunda ne kadar tutarlı olacaksınız. Özel hayatınızda hayal kırıklığı, çabucak vazgeçme, aldanma veya aldatılma gibi durumlar söz konusu olabilir. Devamı


Başak: Öncelikle yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Zihniniz daha çok ilişkiler ve ortaklaşa yapılan işler alanına doğru çevrilmeye başlıyor. Kendinizi sürekli birilerine tavsiye verirken bulabilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle akılcı çözümler getiren genelde siz olabileceksiniz. Devamı

Terazi: Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek! İş arkadaşlarınızla, yakın çevrenizdeki kişilerle gereksiz muhabbetler üzerine tartışmalardan kaçınmanızda yarar var. Devamı

Akrep: Riskli girişimlerden ve yatırımlardan uzak durmakta yarar var. Finansal anlamda görüşmeler yaptığınız bir yer var ise beklentileriniz pek karşılanmayabilir. Aklınız fikriniz daha çok yaşamdan keyif almaya odaklı olacaktır. Bu dönemde hobiniz olan, hoşunuza giden bir konuda eğitim almaya karar verebilirsiniz. Devamı

Yay: Özellikle dalgınlıklar, kafa karışıklığı içinde olabilirsiniz. Çok önemli kararlarınızı bu hafta vermememizi öneririm. Hata yapma, yanılma payı büyük olabilir. Bu dönem aileniz, kökleriniz hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Devamı

Oğlak: Kişisel anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Finansal anlamda kayıplar da söz konusu olabilir. Sizi olumsuz anlamda şaşırtacak haberler alabilirsiniz. Sadece iletişimde yanlış anlama, hatalı algılama yüzünden bir takım aksaklıklar problemler yaratabilir. Devamı

Kova: Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir mesleğe dönüştürebilirsiniz. Yalnız ikili ilişkilerde, partner ilişkilerinizde özgür hissetmek adına biraz huzursuzluk çıkarabilirsiniz. Devamı

Balık: Bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz. Tutulma haftasında içe dönme, ruhsal egzersizler yapma, psikolojik olarak terapi alma dönemi olacak. Fikirlerinizi çok rahat bir şekilde paraya dönüştürebileceksiniz. Devamı

Yorumlar