Astroloji

Astrolog Zeynep Turan: 2019'un en şanslı burcu Yay

2008 yılından bu yana profesyonel yaşam, ilişkiler ve kariyer koçluğu yapan ilişki ve astroloji haritaları yorumlayan astrolog Zeynep Turan Tepe Nautilus AVM'deydi.

Astrolog Zeynep Turan:  2019un en şanslı burcu Yay

Tepe Nautilus AVM, 16 Aralık Cumartesi günü ünlü Astrolog Zeynep Turan’ı ağırladı. Merak edilen herşeyi  Sosyal medyada Twitburç olarak bilinen Zeynep Turan’ın, astroloji severler ile bir araya geldiği etkinlikte “2019’da burçları, ülkemizi ve Türk futbolunu neler beklediğini anlattı.

Zeynep Turan’a göre yılın en şanslı burcu Yay olacak.

Zeynep Turan: Dünya Türkiye’yi, Türkiye Fenerbahçe'yi konuşacak…

Ünlü astrolog Zeynep Turan, 2019’da Türkiye’nin neler beklediğini anlattı. Özellikle yılın ilk altı ayında herkes için değişimin yaşanacağı bir dönem olacağını belirten ünlü astrolog Zeynep Turan, yılın en çok konuşulacak takımının ise Fenerbahçe olacağını açıkladı.

Ünlü astrolog Zeynep Turan “Dünya Türkiye’yi konuşacak. Stratejik olarak yükselecek ülkemiz için birçok konuda kader yeniden yazılacak. Sadece Hollywood yıldızları değil dini liderler de Türkiye’ye ziyaretlerde bulunacak. Gökyüzünde gerçekleşecek beş tutulmanın hepsi efektif ve somut etkilere sebep olacak. 2019 yılında gezegenler kendi burçlarında hareket ederken güçlü pozisyonlara da gireceğiz. Bu durum 2019 yılında Türkiye’nin her köşesinden tarih fışkıracağı anlamına geliyor” şeklinde açıklamada bulundu…

Yorumlar