Astroloji

Astrolog Dinçer Güner'in haftalık burç yorumları: 19-25 Ağustos

19-25 Ağustos haftasına astroloji verilerini değerlendiren astrolog Dinçer Güner, burçaların haftalık olasılıklarını yorumladı:

Astrolog Dinçer Günerin haftalık burç yorumları: 19-25 Ağustos


Koç burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs sayesinde sağlığınızı disipline edebileceğiniz ve sizi iyi gelecek koşullar söz konusu. Mesela profesyonel bir yardımla diyete başlamak, iyi bir hoca ile spora başlamak için harika bir süreç olacak. Eğer iş arayışı içindeyseniz bu tarihe kadar keyifli iş teklifleri, görüşmeler söz konusu. Olası iş arkadaşlarınızla problemlerinizi çözebileceğiniz bir dönem başlamış olacak sizler için. İş ve çalışma ortamınızla ilgili sizi sevindirecek, keyif verecek güzel gelişmelere oldukça açık olabileceksiniz.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Yeni kariyer hedefleri belirleme, iş görüşmeleri yapma, işinizle ilgili önemli toplantılar, görüşmeler zamanı!

Bu hafta kariyerinizi ilgilendiren konularda imza atmanız gerektiren konular olursa düşünmeden atabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili konularda mantıklı olan ne ise onun kararını veriyor olmanız önemli olacaktır.

Jüpiter desteği ile de terfi, iş değişikliği, işinizde ödül alma, iş yerinizde değer görme, kariyerinizle ilgili konularda alacağınız güzel akılları, fikirsel desteği, iş seyahatlerinin artacağını ama bu seyahatlerin size kazanç olarak geri döneceğine işaret etmekte. İşinizle ilgili yeni eğitimlere de katılabilirsiniz.

******************************

Boğa burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Yalnız olan arkadaşlarım aşk konusunda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız.

Flörtler, tanışmalar, heyecan verici karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra işleri yaratıcılık, sanat, sahne gibi işleri olanlar keyifli ve destekleyici bir süreçten geçiyor olacaksınız.

Hayatın daha eğlenceli ve keyifli yönleri ile ilgilenebilirsiniz. Yine çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemde bazı girişimlerde bulunabilirler. Çocuk sahibi olanlar ise çocuklarının hayatlarına ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirler.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Yurt dışı kaynaklı işleriniz varsa vize pasaport gibi bu işlemleri halletmek için gayet uygun bir hafta. Veya yurt kaynaklı ticari işleriniz varsa bu işlerinizi de rahatlıkla halledebileceksiniz.

Normalde hobiniz olan bir şeyin eğitimine başlayabilirsiniz. Yaratıcı fikirler zihninizde dolup taşacaktır. Önemli anlaşmalarınızı bu aralar yapabilir, imzalarınızı atabilirsiniz.

******************************

İkizler burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli ve destekleyici etkiler altında olacağınıza işarettir. Aile içinde olası sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Dekoratif değişiklikler, boya, badana gibi işlere girişebilirsiniz. Ailenizle mutlu ve huzurlu zamanlar geçireceğinizi söylemek pek de hata olmaz. Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Kredi araştırmaları yapabilir, yatırım yapabilir, finansal anlamda bir krizi rahatlıkla çözebileceksiniz.

Bu hafta evinizi veya arabanızı değiştirmek, yatırım yapmak için koşullar fazlası ile uygun açıkçası. Vergi borcunuz var ise bu hafta bunu yapılandırabilirsiniz. Eğer ki burs arayışınız varsa veya reklam arayışınız var ise bunu da halledebileceksiniz.

******************************

Yengeç burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, oldukça keyifli haberler de alabileceksiniz. Bunun yanı sıra eğitime ilişkin konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, kardeşlerinizden, yakın çevrenizden ve komşularınızdan destekler görebileceksiniz.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Önemli anlaşmalar yapmak, sözleşmeler imzalamak için uygun bir hafta. Keza yabancı dil eğitimine başlamak için de gayet koşullar sizi destekleyen pozisyonda.

Eğer ki ortağınızı veya partnerinizi bir konuda ikna etmeniz gerekecek ise gökyüzü sizi bu konuda destekleyecek.

İletişim yeteneklerinizi kullanarak ortaklık veya partner ilişkilerinizde krizleri iyi yönetebilecek, sorunları rahatlıkla çözebileceksiniz. Bu hafta seyahate de çıkabilirsiniz.

******************************
Aslan burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem gardırobunuzda yer açmanız gerekebilir, bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Parasal konularda beklediğiniz ve emeğinizin karşılığı olan ödemeleri bu süreçte daha kolay alabilirsiniz. Bu dönem yapacağınız alışverişler daha mantıklı ve faydalı olacağı gibi, uzun vadede kullanabileceksiniz.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Para ile ilgili anlaşmalar yapmak, para meselelerini akılcı bir şekilde çözmek, alım ve satım işlerinden para kazanmak, serbest meslek sahibi iseniz yeni müşterilerle bir araya gelmek için gayet uygun bir dönem. Beklediğiniz ödemeleriniz var ise bu hafta size gelecektir. Para ile ilgili her türlü iyi haberlerin gelebileceği, maddi anlamda güzel koşulların oluşabileceği bir hafta.

******************************
Başak burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bir kere enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor. Kişisel bakımınızla daha çok ilgileneceksiniz. Hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar dikkat çekici olacak. Siz aşka değil, aşk size doğru gelecek. Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Öncelikle, bir seyahate çıkmanız gerekebilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Size kazanç getirebilecek işlere imza atabilirsiniz. Aşk, meşk konularında nispeten şanslı etkiler söz konusu olacak.

Hayata daha iyimser bir pencereden bakabileceksiniz. Daha çok psikoloji, bilinçaltı çalışmalara katılabilirsiniz. Size keyif verecek, sizi güldürecek insanlarla daha çok bir araya gelebilirsiniz. Kişisel hayatınız, aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili konularda hızlı düşünüp, olumlu kararlar verebilirsiniz.

******************************
Terazi burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Daha içinize kapanabilir, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilirler. İlişkisi olmayanlar ise platonik aşklara yelken açabilirler. Sağlığınıza yine ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Özellikle bel bölgesi, bağırsaklar, mide bu dönemde hassas olabilir. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Fakat arkanızdan dönen bir takım oyunlar, dedikodular canınızı sıkabilir. Fakat senaryo aslında bu kadar da kötü değil. Mesela bilinçaltı, psikoloji gibi konularda araştırmalar yapabilir, okuyabilirsiniz. Rüyalarınız çok fazla ön plana çıkacak.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Ev, arsa, gayrimenkulle ilgili konularda kararlar, imza gerektiren konular olabilir. Bu hafta kendinize dönme, ruhsal anlamda kendinizi keşfetme, anlık farkındalıklar yakalama, varsa kötü alışkanlıklardan kurtulma zamanı! Spiritüel, mistik konulara karşı ilginiz daha da artabilir, okuyabilir, araştırabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

******************************

Akrep burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu sayede oldukça sosyalleşecek, türlü davetlere katılacak, bol bol eller havaya yapacak, tiyatro, konser gibi bir çok aktiviteye katılacaksınız. Arkadaşlarınızdan çok güzel destekler ve yardımlar göreceksiniz. İş hayatından kazandığınız gelirleri arttırabilecek, primler, ödüller alabileceksiniz. Geleceğe yönelik iyi dilekleriniz ve umutlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Ben de sizlerle beraber şimdiden heyecanlandım, bir yükselen Akrep olarak.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Yeni bir eğitime katılabilir, dil eğitimine başlayabilir, yakın çevrenizle ilgili görüşeceğiniz ve görüşmeyeceğiniz kişileri organize edebilirsiniz.

Bu hafta yeni bir yazıya, hikayeye başlamak, kitap yazmak, web sitesi açmak, satış işlerine girişmek için güzel bir hafta.

Jüpiter desteği ile özellikle eski dostlardan, arkadaşlardan gelebilecek güzel desteklere işaret ederken, bu hafta daha çok sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlarla seyahat planları da yapabilirsiniz. Bu hafta dostlarınız tarafından birçok konuda çokça bilgilendirileceksiniz.

******************************
Yay burcu haftalık burç yorumu:  Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu harika bir etki! Üstlerle ilişkilerinizde onlardan rahatlıkla destekler alabilirsiniz. Terfiler söz konusu olacak. Bunun yanı sıra işini değiştirmek isteyenler ve iş arayanlar sizlere de aynı şekilde müjdeli haberlerim var. Venüs, yeni işler bulmanız konusunda inanılmaz destekler sağlayacak. Toplum önünde daha çok görünür olacak, mevkinizde, statünüzde yükseliş meydana gelecek.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak.Finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmekte. Para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma haftası sizler için.

Jüpiter yardımı ile size sürpriz bir iş desteği, iş fırsatı sunulabilir. Fakat şartlar yeteri kadar olgunlaşmamış olabilir. Maddi anlamda daha da rahat nefes almanızı sağlayacak bir teklif olabilir.

Ayrıca bu hafta ticarete atılmak, kendi işinizi kurmak için de uygun bir haftadır. Maddi konularda sizi sevindirecek güzel haberler de alabilirsiniz.

******************************

Oğlak burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Akrabalarınızdan, mevki ve statü sahibi kişilerden destekler görmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra keyif ve neşe veren bazı yolculuklar gündeme gelebilir. Yüksek öğrenimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ve hukuksal konulara odaklanmanızı sağlamanın yanı sıra, daha çok okumanızı ve araştırmanızı sağlayacaktır. İthalat, ihracatla ilgili konularda yine güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Jüpiter desteği ile yayıncılık, medya, yurt dışı ile ilgili konular, pasaport, vize işlemleri gibi konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konulardan yana da güzel destekler, fikirler, akıllar alabilirsiniz.

Bu konularda işleriniz rahatlıkla çözülebilecek. Yeni akım ve fikirlerle haşır neşir olabilirsiniz. Araştırmalar yapabilir, okumak için yeni kitaplar alabilirsiniz. Tez yazmak, ödev hazırlamak için uygun bir hafta iken, gireceğiniz olası sınavlarda başarı yakalama şansınız da yüksek olacaktır.

******************************

Kova burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Hesapta olmayan, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir.

Olası sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. Belki biraz tatsız bir konu ama miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkileri olacak sizler için. Yalnız olanlar gizli ilişkiler kurmaya daha meyilli olacaklar.

Yatırım yapmak, faiz oranlarını araştırmak, burs bulmak, sponsor bulmak aslında her şekilde finansal açıdan kendinize borç bile olsa kaynak bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Bu hafta zihniniz dalgın, endişeye, karamsarlığa yatkın olabilir.

Ruhsal anlamda sizi rahatlatacak kitaplar okumak, bu konularda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelmek, bilgi sahibi olmak, araştırmak, okumak için de harika bir hafta. Sadece biraz dedikodulara dikkat edin! Her şeyi, herkesin yanında konuşmayın.

******************************

Balık burcu haftalık burç yorumu: Bu hafta Venüs, Başak burcuna geçiş yapıyor ve 14 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkileri olanları daha çok huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor olacak. Bazılarınız söz, nişan, evlilik için adımlar atabilirsiniz. Yalnız olanlar ciddi ilişkilere adım atabilirler. Bazılarınız ise önemli iş anlaşmaları ve ortaklıklara adım atabilirler. Ortağınızı veya partnerinizi çok daha kolay yönetebilecek ve yönlendirebileceksiniz.

Bu hafta Merkür ile Jüpiter arasında da harika bir etkileşim olacak. Arkadaşlarınızla birlikte zihin fırtınaları yapıp yeni projeler de üretebilirsin. Bu hafta akla mantığa uygun her türlü yeni projeyi hayata geçirmek için çok uygundur.

Jüpiter desteği ile de her türlü fikir ve projeleriniz için profesyonel anlamda destek alabileceğinize işaret etmekte. Yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmak için de ideal bir hafta.

Kişisel fikirleriniz, tavsiyeleriniz arkadaşlarınızın sorunlarının çözümünde destekleyici olacaktır. Anlaşmalar, sözleşmeler imzalamak için de harika!

Dinçer Güner - Sözcü

Yorumlar