Astroloji

16 Şubat Kova burcunda güneş tutulmasının burçlara etkileri

Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara, Kova Burcu'nda Güneş Tutulmasının burçlara astrolojik etkilerini yorumladı ve her burca yararlı taşı tavsiye etti.

16 Şubat Kova burcunda güneş tutulmasının burçlara etkileri

Hayatımızın hangi alanlarında köhnemiş olan ile yeni olanın yer değiştirmesini sağlayacak, Hangi alanlarda farkındalığımıza yön verecek?

KOÇ BURCU : Mesleki konularda yeni adımlar atmaya karar verebilirsiniz.  Aldığınız kararları uygulamak için harekete geçmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçt Limon Kuvars kullanmanız faydalı olabilir. 

BOĞA BURCU : Planladığınız spritüel eğitimler için uygun bir zaman dilimi başlıyor. Farkındalığınızın artacağı, zaman zaman seyahatlerle yeni şeyler öğreneceğiniz bu dönemi iyi değerlendirin. Bu süreçte Zümrüt kullanabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU : Aile büyüklerinden yardım göreceksiniz. Mirasla ilgili yaşadığınız sorunların biteceğini, sürüncemeli davalarınızın son bulacağını öngörebiliriz. Bu dönemde Lal taşı kullanabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU: Yengeç burcu için günlük yoğunluk oldukça artacak, ani beklenmedik olaylar hayatlarının düzenini alt üst edebilir. Arkanızdan gereksiz konuşmalar yapılabilir. Bu süreçte İyolit taşı kullanmanız faydalı olabilir. 

ASLAN BURCU : Aşk ilişkilerinizle ilgili hayalci olabilirsiniz. İlişkinizde yara almamak için daha gerçekçi olmanızda fayda var. Bu dönemde Zebercet taşı kullanmanız faydalı olabilir. 

BAŞAK BURCU : Aileniz ve sevdiklerinizle güzel vakit geçireceksiniz. Yeni bir ev almak veya taşınmakla ilgili aldığınız kararları gerçekleştireceğiniz bir dönemdir. Süreçte Rodonit  taşı size eşlik edebilir. 

TERAZİ BURCU : Uzun zamandır planladığınız yolculuklara çıkabilirsiniz. Seyahat planlarınıza ailenizi de dahil edebilirsiniz. Bu süreçte Kaplangözü kullanabilirsiniz. 

AKREP BURCU : Kariyerleri için uzun zamandır bir çok emek veren Akrep burçları yerlerini sağlamlaştırabilecekleri imkanlar ile karşılaşabilirler. Süreçlerini Obsidyen kullanarak destekleyebilirler. 

YAY BURCU : Beklemediğiniz yerlerden, ümidi kestiğiniz alacaklarınız size geri ödenebilir. Maddi konularla ilgili biraz daha çabalamanız gerekebilir. Topaz kullanabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU : Kendinizle ilgili değişiklik yapmak için uygun bir zamandasınız. Bu değişime ayak uydurmak veya alışabilmek için Rodokrozit taşı kullanabilirsiniz. 

KOVA BURCU : Bu dönemde eşiniz veya sevgiliniz ile ilgili sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Geçici bu süreç sizin duygusal olarak yıpranmanıza sebep olabilir. Bu dönemde Moldavit taşı kullanmanız faydalı olabilir. 

BALIK BURCU : Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz. Bu durum ailenizi ihmal etmemiz söz konusu olabilir. Ailenizle daha fazla ilgilenmelisiniz. Bu süreçte Pembe Kuvars faydalı olabilir. 

                                                                                                     

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı

                                                                                    incekarahavvanur@gmail.com

                                                                                       twitter : @havvanurincekara

                                                                                                       

Yorumlar