Astroloji

12 Ağustos Kova Burcunda Dolunayının burçlara etkileri

Ani olaylar ve daha önceden yapılmış hataların tekrarlanması konuları gün yüzüne çıkacaktır.

12 Ağustos Kova Burcunda Dolunayının burçlara etkileri

12 Ağustos tarihinde meydana gelecek Dolunay'ın haritası incelendiğinde anın yükseleni Yengeç burcunun anaretik derecesi ve dolayısıyla özellikle aile ve ev konularında krizleri beraberinde getireceği görülüyor.

Ay Kova burcunda ve anın haritasında 7. evde konumlanmış olması ise asla tesadüf değil. Kısacası evlilikler ve ilişkilerde krizleri ve özgürlük istemlerinin sebep olacağı tartışmalar gündeme gelecektir. Dolunayın APEX’inde yer alan Uranüs zaten birçok ilişkinin ciddi şekilde sarsılacağını ve ani gelişmelerin gündeme geleceğini vurguluyor. Aslında harita Uranyen prensipte incelendiğinde Plüton’un kardinalde yer alması sebebi ile dönüşümün kaçınılmaz olduğu bir dolunay bizleri bekliyor ve aynı zamanda yıkıcı etkilerin açığa çıkacağı bir dolunay bizleri bekliyor olacak. Ancak iyi olan göstergelerden biri ise bu yıkıcı etkileri ancak ve ancak detaylı ve titizlikle yapılan konuşmalar ile hafifletilebileceğini gösteriyor bizlere.

12 Ağustos dolunayının ışığı ve haftaya genel bakış: Özge Genlik'in yorumuyla okuyun

Bireysel alanda evlilikler ve ilişkilerde özgürlük temalarının yanı sıra, sorumluluk sınavları verilecektir. Ani olaylar ve daha önceden yapılmış hataların tekrarlanması konuları gün yüzüne çıkacaktır. Ayrıca çocukların başarılarına ilişkin bazı gelişmeler de görülebilir. Harita özellikle Uranyen prensipte incelendiğinde dikkat çekici bazı göstergeleri sizlerle paylaşmak isterim. Özellikle kolektif alanda sağlık konularına dair bazı buluşlara imza atılacağını ve bazı yenilikler söz konusu olacaktır. Ancak aynı zamanda sağlık alanında kolektifte vaka sayılarının ani artışı ve özellikle kalp sorunlarında yaşanan artışlar dikkat çekecektir. Buna bağlı olarak yine bazı kısıtlamalar önümüzdeki bir ay içerisinde gündeme gelebilir. Bu incelenmiş olan harita genel harita olduğundan her ülke kendince bazı kısıtlara imza atacaktır diyebilirim. Ayrıca kolektif alanda çocukların bir alandaki başarılı bu dolunayın konu başlıkları arasında yer alabilir. En önemli etkilerden bir diğeri ise depremlerin tetiklenme potansiyeli son derece güçlü görünüyor. Halk isyanları, kazalar, hatta uçak kazaları ve özellikle yangın ihtimalini vurgulayan bir harita ile karşı karşıyayız. Devlet yetkililerinin geçirecekleri kazalar ve hatta saldırı potansiyeli yine dikkat çeken olgular arasında yer almakta. Yılın son süper dolunayı görüldüğü gibi ortalığı biraz karıştırmaya hazırlanıyor ve bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.

Kova burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri

Koç ve Yükselen Koç burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri arkadaş çevreniz noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Sosyal çevrenizde adeta bir yapılanma evresine girerek yepyeni insanları hayatınıza alabilir ve bu süreçte bazı arkadaşlıkları da bitirme yoluna gidebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri iş, kariyer noktasında bazı değişimlere zorlayabileceği gibi, bir süredir aile ve ev konularında yaşadığınız belirsizlikler ortadan kalkacaktır. Net bazı kararlar alacağınız süreçlerden geçiyor olacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri yüksek öğrenim ve yurt dışı konularında bazı dönüşümler yapmaya zorlayabilir. Yurt dışına yerleşme, tayin ya da hukuksal konularda bir tamamlanma yaşayacaksınız ve varsa mahkeme konuları bunlarda artık karar aşamasına gelecektir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri krediler, borçlar ve vergi konularında biraz zorlayabilir. Ani para çıkışları, sizlerde toplu para kaybı hissi yaratsa da miras nafaka gibi konularda bazı net kararların ortaya çıkacağı bir dönemde olacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri eş, ortaklık ve evlilik konularında dönüşüme zorlayacak. Kendinize dair alacağınız kararlar eş ve ortaklık konularında bazı dönüşümler yaşamanıza sebep olacaktır. Bazı Aslanlar evlilik kararı alabileceği gibi bazıları da ayrılık aşamasına gelebilirler.

Başak ve Yükselen Başak burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri: 
Bu dolunay ile iş yaşantınız ve günlük hayatınız ile ilgili bazı tamamlanmalar ya da dönüşümler yaşayacaksınız. Evcil hayvanlar ve ufak tefek sağlık konuları gündeminizi meşgul edebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri çocuklarınız, hobileriniz ve aşk konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Özellikle arkadaşlarınızdan alacağınız haberler veya fazla sosyal olmanız sebebi ile aşk hayatınızda bazı dönüşümler yaşayabilir ve hatta yol ayrımlarına gelebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay, ev-arsa gibi taşınmazlarla ilgili konuları sizlerin gündemine taşımaya hazırlanıyor. Baba veya aile bireylerinin sağlık konuları bu süreçte gündem oluşturabilir ve bazı okurlarım için ev değişikliği veya tadilatı ile ilgili konular netleşebilir.

Yay ve Yükselen Yay burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri iletişim, eğitim ve kardeşler konularında bir tamamlanma noktasına taşıyacaktır. Hali hazırda bir projesi olan ya da kitap yazan okurlarım bunları tamamlayabilirler. Bugüne kadar devam eden eğitimler içinde bu durum geçerlidir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri maddi kazançlar ve gelirleriniz noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Verdiğiniz bir borcun tahsilatına ilişkin yapacağınız görüşme canınızı sıkabilir. Bazı okurlarımın ise kredilerini yapılandırma noktasına gitmeleri söz konusu olabilir.

Kova ve Yükselen Kova burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay kendinize dair net kararlar almanıza sebep olacaktır. Fiziksel görümümüze dair yapacağınız bazı girişimler ile adeta dönüşeceksiniz. Eşiniz ya da partnerinizle bazı konuşmalar yapacak ve tamam mı devam mı noktasında karar vereceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık burcunda 12 Ağustos Kova Dolunayı etkileri:  Bu dolunay sizleri biraz yorabilir. Bilinçaltı korkularınızın sizi biraz zorlayacağını söyleyebilirim. Hatta gündeminizde varsa hastane, bakım evleri gibi konularda kaygıların artacağını da belirtebilirim. Sağlık konuları ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsiniz.

 Funda Koç – Astrolog Hera  / Formsante  

Yorumlar