Yeniçağ

Hilton İstanbul Bosphorus, YogaŞala'ya çağırıyor

Dünya Yoga Günü'nde yeşillikler arasında, sakin ve doğal ortamda uzman yoga eğitmenleri eşliğinde yoğa seanslarına ücretsiz katılabilirsiniz.

Hilton İstanbul Bosphorus, YogaŞalaya çağırıyor

Hilton İstanbul Bosphorus, Kuzey yarımkürede en uzun günün yaşandığı ve aynı zamanda Dünya Yoga Günü olarak kutlanan 21 Haziran’da, tüm yoga severlere farklı bir deneyim fırsatı öneriyor.

Yoga seanslarına katılım ücretsiz

Yeşilliklerin arasında, Gün Bahçesi’nin sakin ve doğal ortamında uzman yoga eğitmenleri eşliğinde yapılacak etkinlikte YogaŞala uzmanı Canan Özgür’ün ve deneyimli yoga uzmanı Taner Uncu’nun 18:30 – 21:00 saatleri arasında vereceği yoga seanslarına katılım ücretsiz.

İlk Vinyasa yoga seansı, eğitmen Taner Uncu eşliğinde

21 Haziran Günü, 18:30 – 19:30 saatleri arasında Gün Bahçesi’nde gerçekleşecek ilk Vinyasa yoga seansı, eğitmen Taner Uncu eşliğinde gerçekleşecek. Uzun yıllar farklı spor dallarıyla uğraşan Taner Uncu, kişisel uygulamalarında ve verdiği derslerde müzik ve mantraya çok önem veriyor. Ashtanga, Power ve Vinyasa stillerini her zaman takip ediyor ve seanlarında uyguluyor. Uncu, yoga konusunda birçok program tamamlamış bir uzman.

ikinci Vinyasa yoga seansı YogaŞala yoga uzmanı Canan Özgür tarafından verilecek

21 Haziran günü Hilton İstanbul Bosphorus’un Gün Bahçesi’nde 20:00-21:00 saatleri arasında gerçekleşecek ikinci Vinyasa yoga seansı YogaŞala yoga uzmanı Canan Özgür tarafından verilecek. Canan Özgür, yogayla ilgili birçok uzmanlık programına katılmış ve farklı yoga çeşitlerini denemeyi seviyor.

Yoga Evi anlamına gelen YogaŞala, katılımcıların şehrin karmaşasından, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak, bedenleriyle barışmalarını sağlayacak bir ortam yaratma misyonuyla ortaya çıktı. Yıllardır alanında uzman merkez, katılımcılarının farkındalık kazanmalarını sağlarken, odaklanma becerilerini geliştiriyor ve vücut sağlığını geri kazandırmayı hedefliyor.

Yorumlar