Kristal Su Şişeleri Tehlike Saçıyor

Şifalı Taşlar Uzmanı astrolog Havvanur İncekara, "Kristal şişeler suyun Ph değerini düşürüyor.kristal su şişeleri dehidrasyona sebep olabilir. pembe kuvars tonik cildinizi gençleştirir. Elimiz değmişken bir yanlışı daha düzeltelim" diyor. 

#kristalşişe #kristalsuşişeleri #doğaltaş #şifalıtaşlar #şifalıtaşlardanışmanlık #doğaltaşdanışmanlık #astrolojikdanışmanlık #astroloji #reiki #keşfet #kehribar #biruzmanasorr #kristalşifa #kristalgrid #kristalküre

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/14811" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Taşların gizemi, enerjisi ve şifası

Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara ile karma astrolog Sevtap Dallaway; taşların gizemi, taşların enerji ve mineral bağlantıları ile kullanım şekilleri ile üzerine konuştu.

İbni Arabi'nin sudur ve Vahdet-i Vücud anlayışı

Zeytinburnu Kültür Sanat’ta düzenlenen İslâm Düşüncesi seminerinin 8 Mart’ta gerçekleşen oturumunda Prof. Dr. Ömer Türker “İbnü’l-Arabî Geleneği”ni ele aldı.

Gayatri Mantra Meditasyonu

YouTube kanalındaki eğitim videoları ile Yogaya merak salanlara kolaylık sağlayan Çetin Çetintaş, “Gayatri Mantra Meditasyonu” ile kişiye değerini fark etme fırsatı sunuyor.

21 Aralık Satürn - Jüpiter Birleşimi: Yeni Kutsal Kase...

Psikolog ve astrolog Özge Genlik, 2021 yılı öncesinde gerçekleşen büyük buluşmayı yorumluyor ve "Muhteşem Güne hazır mıyız?" diye soruyor?

Terapi Müziği

Müzikle Terapi -Osmanlı Sufi Song

Refleksterapi ile evde bağışıklık sistemini...

Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa, koronavirüse karşı bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için binlerce yıllık refleksterapiyi öneriyor.