Baba Vanga'nın gerçekleşen kehaneti ve gerçek doğum tarihi

Baba Vanga hayatta iken onun hikayesini yazmak için kapısını çalan bir Türk Yazar, "Beni Türkçe'de anlatacak kitabımı sen değil, daha sonraki yıllarda bir kadın yazar kaleme alacak" cevabını aldı. Ünlü kahin öldükten yıllar sonra, bu ilginç kehanetten haberi olmadan Bulgaristan'da Baba Vanga'nın bir öğrencisinin kapısını çalan Renan Seçkin o kehanetin tâ kendisiydi. İşin ilginci o zamanlar kendisi metafizik dünyaya inanmıyordu.

Baba Vanga'nın gerçek doğum tarihi nedir?

Renan Seçkin ile akıcı bir sohbet gerçekleştiren Astrolog Havvanur İncekara ise Baba Vanga'nın doğum tarihinin sanıldığı gibi 31 Ocak 1911 olmadığını belirterek ona ait olduğu sanılan yıldız haritalarının yanlış olduğuna dikkat çekiyor. Ve Baba Vanga'nın gerçek doğum tarihini açıklıyor.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/12539" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Aile Dizimi nedir, nasıl yapılır?

Aile Danışması ve Sosyolog Havvanur İncekara Aile Dizimi konusu merak edenlere seslendi.

Kendini gerçekleştiren kehanet nasıl oluşur?

Aile danışmanı ve sosyolog Havvanur İncekara Kendini Gerçekleştiren Kehaneti anlattı.

Cüzdanınız ne renk? İşte cüzdanda saklı zenginlik...

Kırmızı bize ateş ve kanı yani hareketi ve canlılığı hatırlatıyor. Mavi serinliği, beyaz keskinliği ve netliği, siyah korunmayı ve biraz da sırlanmayı, yeşil olumlu bir hareketi

Kristal Şifa nedir?

Kristallerin ve şifalı taşların astroloji ile bağlantısı nedir? Kristal Şifa nedir, faydalaır nelerdir?

Taşların gizemi, enerjisi ve şifası

Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara ile karma astrolog Sevtap Dallaway; taşların gizemi, taşların enerji ve mineral bağlantıları ile kullanım şekilleri ile üzerine konuştu.

İbni Arabi'nin sudur ve Vahdet-i Vücud anlayışı

Zeytinburnu Kültür Sanat’ta düzenlenen İslâm Düşüncesi seminerinin 8 Mart’ta gerçekleşen oturumunda Prof. Dr. Ömer Türker “İbnü’l-Arabî Geleneği”ni ele aldı.