Doğal Yaşam Manzaraları: Yılan Yutan Balıkçıl

Yaban hayatı bakımından Doğu Anadolu'nun önemli merkezlerinden Ağrı Dağı Milli Parkı, çok sayıda kuş, sürüngen, kemirgen ve memeli türlerine ev sahipliği yapıyor. Başlangıç noktasından itibaren birçok yaban hayatının gözlemlenebildiği milli parkta, bir gri balıkçılın av sahnesi görüntülendi. Milli parktaki sulak alanda bulduğu bir yılanı yutmaya çalışan gri balıkçılın beslenme anı AA Kameramanı Hüseyin Yıldız tarafından kaydedildi.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/17190" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Piyano çalan kurye herkesi kendine hayran bıraktı

Sipariş teslimatı yaptığı otelde çaldığı piyano ile sosyal medyada Türkiye'nin gündemine giren 19 yaşındaki Muharrem Can İncir, hayallerini anlattı.

Kafkas Vaşağı Dorlion, 11 ayda 1400 kilometre yol katetti

Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki sarıçam ormanlarında yaşayan nesli tükenme tehlikesi altındaki vaşak, gece avlanıp gündüz dinlenerek 11 ayda 1400 kilometre yürüdü.

Uzaya gönderilen Adana kebabı sosyal medyada uçtu!

Adanalı kebapçının uzaya göndermek istediği kebap, yabancı haber sitelerinin ve ajansların paylaşımlarıyla sosyal medyada en çok konuşulan olaylar arasına girdi..

Her hayvana nasıl sesleneceğini bilen çoban

TRT arşivinden Atilla İçli'nin bir çoban ile gerçekleştirdiği zamanında Türkiye gündemine damga vurmuş bir röportaj..

Emrah Safa Gürkan: Vasıfsız dünyanın göstergeleri...

"İnsanlar belirli formatların içine sıkışıp kalıyor kendi formatlarını yaratamadıkları için" diyen Emrah Safa Gürkan, kimsenin aykırı fikir duymak istemediğini söyledi.

Dört kulaklı kedi görenleri şaşırtıyor

Midas adı verilen dört kulaklı doğan kedi sosyal medyada yoğun ilgi görüyor.