Demet Baltacı'ya göre 2019 yılı burç yorumları

 Women TV ekranında İnci Yazgan’ın sunuculuğunu yaptığı Astroloji isimli programın konuğu ünlü Astrolog Demet Baltacı oldu.

Youtube kanalında takipçilerine burç yorumlarında bulunan Baltacı, ayrıca internet sitelerinde de burçlarla ilgili yazılarıyla biliniyor. Woman TV ekranında Burçlar için 2019 yılı yorumlarında bulunan Baltacı, dikkat çeken sözler söyledi. Demet Balatcı’nın 2019 yılı yorumlarını videodan izleyebilirsiniz.

Yeni yılda hepimizin beklentileri var. Hayaller de sınırsız. Baltacı, yılbaşlarının herkesin astroloji ve burçlarını merak ettiği dönemler olduğunu hatırlattı.

2018 yılının sıkıntılı ve insanları zorlayan bir yıl olduğunu ifade eden Baltacı, bu yılın Mayıs ayının ortasında bu yana farklı bir döngünün başladığını, sıkıntıların üst üste geldiğini söyledi.

2019 yılının en büyük farkının güçlü bir yıl olması olduğunu hatırlatan Baltacı, motivasyon, cesaretin üst seviyede olacağını anlattı.

Baltacı, el atılan işlerde sonuç almanın 2019 yılında daha kolay olacağını belirtti ve kişilerin hayatlarında büyük değişimler yaşanacağına işaret etti. Astrolog Demet Baltacı’nın sözlerinin tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/10844" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Astroloji ile gelecek ve Sirius yıldızı ile inanç...

Kur'an-ı Kerim'deki 'Şira (Sirius) yıldızının Rabbi de Allah'tır' ayetinin Hikmeti nedir?

18 Mayıs 2019 Akrep Burcu Dolunayının etkileri

Astrolog Şenay Devi, 18 Mayıs 2019 tarihinde Akrep Burcu'nda meydana gelecek Dolunayı yorumladı.

Geçmişten günümüze Astrolojinin Tarihçesi

Karma & Spritüel Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara, Astrolojinin Tarihçesini anlattı.

Astrolog Deniz Altın’ın 2019 Yılı Burç Yorumları

Astrolog Deniz Altın 2019 yılı astrolojisi ve burçlar hakkında merak edilenleri yorumladı

Ekim 2017 Aylık Astroloji Yorumları

Astroloji Ekim ayı için neler söylüyor? Ekim ayını en iyi şekilde geçirebilmek için nelere dikkat etmeliyiz? Aylık astroloji yorumlarını beğendi iseniz www.bekirakgun.com'da fazlasını...