18 Mayıs 2019 Akrep Burcu Dolunayının etkileri

18 Mayıs Türkiye saati ile 00:12 itibariyle Akrep burcunda 27 Derece ile DOLUNAY Gerçekleşecek. Ünlü astrolog Şenay Devi, bu dolunayın burçlara etkisini youtube kanalında yayınladığı videosu ile anlattı.

Şenay Devi, “Bu enerji, ben merkezli ve aşırı rasyonel düşüncenin anlaşmazlıklara ve ön yargıya yol açabileceği anlamını taşımakta. Güneş ve ünlü sabit yıldız Algol, hastalık, şiddet doğal afetler ile ilgili trajedileri tetikleyebilir dünya genelinde” ifadelerini kullandı.

Şenay Devi’nin uyarıları bununla sınırlı kalmadı. Devi “Akrep dolunayı saldırganlık mağduriyet gibi ana temaları gündeme getirmekte. Bununla birlikte, Pluto’nun yararlı yönleri, fedakarlık ve teklif yoluyla daha iyi bir anlayış ve olumlu dönüşümler içinde fırsatları getiriyor kalplerinde sevgi merhamet ve aşkı taşıyanlar için” açıklamasını yaptı.

18 Mayıs 2019 Akrep Burcu Dolunayı ile ilgili tüm detayları videoda bulabilirsiniz.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/11540" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Astrolog Dinçer Güner'in 2022 yılı burç yorumları

Astrolog Dinçer Güner'e göre astroloji 2022 yılı için ne söylüyor?

Burcunuz hangi şifalı taşları kullanmalı?

Burcunuzun şifalı taşı nedir? Hangi burç, hangi şifalı taşı kullanabilir?

Astrolog Öner Döşer, Hande Kazanova ve Dinçer Güner'in...

Astrologların 2022 yılı astrolojik yorumları merakla beklenirken, Habertürk TV’de Fatih Altaylı İle Teke Tek programına çıkan 3 ünlü astrolog ilk yorumları yağan isimler oldu.

Astrolog Hande Kazanova'nın Eylül Ayı Burç Yorumları

Astroloji dünyasının popüler isimlerinden Astrolog Hande Kazanova, Eylül ayında burçları olası hallerini yorumladı. Yorumları videodan izleyebilirsiniz.

30 Kasım ay tutulmasının astrolojik etkileri

Astrolog Oğuzhan Ceyhan, 30 kasım ay tutulmasını yorumladı

Astrolog Dinçer Güner'den 2021 yılı burç yorumları

Astroloji verilerine göre 2021 yılında burçları neler bekliyor? İşte 2021 yılında burçları etkileyecek önemli astrolojik tarihler: