Sinema-TV

Saran Group'un yeni şirketi: Saran Yapım

Saran Group; yeni kurduğu şirketi Saran Yapım ile açık televizyon kanallarının yanı sıra, platformlara da dizi, film ve benzeri içerikler üretecek.

Saran Groupun yeni şirketi: Saran Yapım

Uluslararası eğlence ve spor içeriklerinin pazarlaması başta olmak üzere, 6 ana sektörde 33 şirketi ile faaliyet gösteren Saran Group'un yeni şirketi Saran Yapım’ın Genel Müdürü Julia Berköz olurken, Ahmet Kayımtu ise Genel Koordinatör olarak görev yapacak.

Julia Berköz: Büyümeye devam ediyoruz

İçerik izleme deneyiminin hızla değiştiğini ve arttığını belirten Saran Yapım Genel Müdürü Julia Berköz “Bu talebi karşılamak için gerek yerli, gerekse yabancı yeni platformlar kurulduğu bir dönemde Saran Yapım’ı hayata geçirdik. Grubun faaliyet alanlarına bir yenisini ekleyerek büyümeye devam ediyoruz” dedi. Berköz ayrıca “Tecrübeli ve başarılı yapımcı Ahmet Kayımtu’nun da aramıza katılmasıyla kısa sürede kaliteli ve yenilikçi yapımları Türk izleyicisinin beğenisine sunacağımıza inanıyorum” dedi.

 Ahmet Kayımtu: Hedefimiz Saran markasına yakışan yapımlarl

Saran Yapım Genel Koordinatörü Ahmet Kayımtu ise “Hedefimiz Saran markasına yakışan yapımlarla hem Türkiye’de hem de dünyada başarılara imza atan dizi ve filmler yaparak, Saran Yapım’ı sektörde kalıcı ve güçlü oyuncular arasına sokabilmek.” açıklamasında bulundu. 

Yorumlar