Güncel

Sardis 2022 Ödüllerine başvurular başladı

Sardis Awards 2022 için başvurular 1 Haziran'da başlayacak ve 26 Ağustos tarihine kadar sürecek. Ödül için başvurulacak projelerin ise 26 Ağustos 2021 ile 26 Ağustos 2022 arasında gerçekleştirilmesi isteniyor.

Sardis 2022 Ödüllerine başvurular başladı

Finans dünyasının tüm bileşenlerine açık olan ve yenilikçi projelerin ile pazarlama başarılarının ödüllendirilmesini amaçlayan Sardis Ödülleri’ne başvurular 1 Haziran itibariyle başladı.   

Global trendler doğrultusunda kurgusu her sene yenilenen Sardis Awards; veri odaklı yaratıcılıktan teknolojinin yenilikçi kullanımına, dijital pazarlamadan pozitif sosyal etkiye kadar geniş bir yelpazede yer alan çalışmaları değerlendirecek. 

Veri Stratejileri başlığı; bu sene Sardis’teki ilklerden biri. Veri kullanımının finans sektöründeki başarılı sonuçlarını ödüllendiren bu başlığın altında şu kategoriler yer alıyor: Davranışsal İçgörüye Dayalı İnovasyon, Müşteri Edinimi ve Tutundurma Uygulamaları, Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi, Kişiselleştirilmiş Finans Önerileri.

Chatbotlar, kişisel asistanlar, süreç optimizasyonu gibi alanlarda yapay zekâ ürünlerini ve işlemlerini kullanan projelerin yarıştığı; Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı bölümündeki yeni kategoriler ise şöyle; Bulut Tabanlı Teknolojiler, Ses Teknolojileri ve En Başarılı Güvenlik Çözümü.

Sardis Awards 2022’deki bir diğer yenilik de İnovasyon bölümünde oldu. Bu bölüme; Kurumsal Dönüşüm İnovasyonu, Hedef Kitleye Özgü İnovasyon, Ödeme Çözümleri ve Yeni Nesil Cüzdanlar ve Sürdürülebilirlik Odaklı İnovasyon kategorileri eklendi.

Önceki senelerde olduğu gibi, toplumsal, çevresel ve ekonomik sorunlara çözüm öneren, kamuoyundaki bilinç ve farkındalığı artıran çalışmalar, Pozitif Sosyal Etki Bölümü’nde yer alacak. Bu bölümde, kadınlara ve toplumsal cinsiyet ayrımına yönelik hayata geçirilen kurumsal sosyal sorumluluk projeleri de önemli bir yer tutuyor.  

Yaratıcılık; bu sene de Sardis’te değerlendirilecek önemli alanlardan biri. 2022’de bu başlığa altındaki yenilik ise; En İyi Performans Pazarlaması Uygulamaları kategorisinin eklenmesi oldu.

Sardis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar