Galeriler

700 yıllık tarihİ konakta yaşam

Elazığ'da yaşayan Bayoğlu ailesi 700 yıllık olduğu belirtilen Beyzade Efendi Konağı'nı 4 kuşaktır aslına uygun olarak ayakta tutmaya çalışıyor.

Diyarbakır'da açık havada yoga

Diyarbakır'da yoga tutkunları sosyal medya aracılığıyla buluşup açık havada etkinlik gerçekleştirdi. Çoğunluğu ilk kez yoga ile tanışan katılımcılar etkinlikte renkli görüntüler...

Kahramanmaraş'tan 38 ülkeye dondurma ihracatı

Keçi sütü ve salep bitkisinin usta ellerde benzersiz bir lezzete ulaşmasıyla ortaya çıkan "Maraş dondurması", birçok kıtaya ihraç ediliyor.

Türkiye'nin armut bahçesi Gürsu

Tarım alanlarının yüzde 40'ını armut bahçelerinin oluşturduğu Gürsu'da, yaklaşık bin 300 çiftçi aile yıllık 90 bin ton civarında üretim yapıyor.

Bursa'nın 'Leylek Gölü' bu sezon binlerce ziyaretçi...

Uluabat Gölü'nün kıyısındaki yarımadada kurulan ve "leylek köyü" olarak anılan Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Eskikaraağaç Mahallesi'ni bu sezon binlerce kişi ziyaret etti.

Turşuluk salatalık çiftçinin yüzünü güldürdü

Manisa Gördes'te yaklaşık 5 bin dekar arazide üretimi yapılan turşuluk salatalık, fiyatı ve rekoltesiyle çiftçinin yüzünü güldürüyor.

Ankara'nın Roma Hamamı

Ulus'ta Roma Hamamı Açık Hava Müzesi ve Ören Yeri, içerisinde barındırdığı mezar stelleri, kitabeler ve mimari parçalardan oluşan bölümleriyle Ankara'nın önemli kültür hazineleri olarak tarihe ışık...

Lumberjack’in 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonu

Lumberjack İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu’nda yer alan yürüyüş ayakkabıları uzun yol yürüyüşlerinde konfor ve ferahlığı bir arada vaaddediyor.

Dünyaca ünlü isimleri karpuz üzerine resmediyor

Hataylı aşçı Halil Bozkurt, karpuz üzerine dünyaca ünlü simaların resimlerini işliyor.

Bayram tatili için Çankırı'ya gelenler cam terasa yoğun...

Çankırı Belediyesi'nin 1200 metre rakımdaki Çankırı Kalesi'ne yaptırdığı ve 78 metrekare alana sahip cam seyir terası, Kurban Bayramı'nda ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.