Galeriler

Sanatın İyileştirici Gücü sergisinden bir kesit

Sergi JW Marriott Istanbul Bosphorus'un giriş katında 2 Mayıs ‘a kadar ziyaret edilebilir.

Sony Dünya Fotoğrafçılık 2021 Ödülleri kategori...

Dünya Fotoğraf Organizasyonu ve Sony Türkiye, 2021 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Serbest Dalda Yarışma bölümünde bu yılın kategori birincilerini ve kısa listeye kalanları...

Uyku kalitesini düşüren 10 hata

Düzenli uyku ise sağlıklı gelecek demek. Peki pandemi döneminde hangi hatalı alışkanlıklar uykuyu sabote ediyor?

Gölbaşı'nın en güzel fotoğrafları ödüllendirildi

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ile ortaklaşa düzenlenen Kadrajımda Gölbaşı kısa film ve foto safari yarışması sonuçları belli oldu.

Bal arılarının 10 önemli özelliği ve yönetim...

Bal arıları; yönetim, lider seçimi ve demokrasi anlayışlarıyla son yıllarda bilimsel çalışmaların konusu olmayı sürdürüyor.

Cappellini'den çağdaş tasarımlı mobilyalar

Yetenekli tasarımcıları ve taze fikirlerini desteklediğini belirten Cappellini markasını taşıyan ilginç mobilya modelleri:

Şeyma Çınar'ın Tezhip ve Minyatür Sergisi: TEZYİN

Zeytinburnu Belediyesi, Şeyma Çınar’ın Tezyin Sergisi’ni sanatseverlerle buluşturuyor. Çınar'ın tezhip ve minyatür çalışmalarından oluşan sergi 25 Şubat - 26 Mart tarihlerinde Zeytinburnu Kültür...

Dekorasyonda 2021 kış iç mekan trendileri

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sebebiyle, evlerde bolca vakit geçirilirken; yenilik ve tadilata yönelenler iç mekanlarda kış trendlerini de merak edebiliyor.

Zeytinburnu 10. Fotoğraf Yarışması ödülleri...

Zeytinburnu Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) iş birliğiyle bu yıl 10’uncusu düzenlenen "Zeytinburnu 10. Fotoğraf Yarışması"nın kazananları belli oldu.

Aksa Enerji Kıbrıs Fotofest yarışmasında ödüller...

Mehmet Karaca Merhametli Anadolu Kadını isimli eseriyle, İmge İldem Hayata Sarıl isimli eseriyle Sağlık ve Umut kategorisinde başarı ödülüne layık görüldü.