enerji

Ruhsal

Strese girmemek için hayır demeyi öğrenmek gerekir

Karşı tarafı kırmamak için ‘hayır’ diyememek enerjiyi düşüren davranışların başında geldiği halde çoğu insan bu konuda zorlanıyor.

Yeniçağ

Vedik Astrolog Şebnem Ekşib: Bizim enerji alanlarımızı yönetirler

Numeroloji Uzmanı Şebnem Ekşib; Vedik Atroloji ve klasik astroloji ile arasındaki farklar, sayıların ve renklerin hayata etkilerini anlattı.

Yurt

Elektrik kullanımında rekor kırıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın açıklamasında göre 29 Haziran'da elektrik üretim ve kullanımı rekor seviyeye ulaştı.

Yeniçağ

Ara renklerin sağladığı enerjiler

Yazarımız Ferda Ercan Uyulan'ın kaleminden sıcak ve soğuk ara renklerin sağladığı enerji biçimlerine bakış.

Kültür Sanat

Çocuklar için enerji konulu resim yarışması

Aksa Elektrik’in Enerji Tasarrufu konulu Senin Enerjin Senin Resmin yarışması 7 Haziran’da başladı. 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik yarışmaya son başvuru tarihi 21 Haziran 2021.

Sağlık

Baharı enerjik geçirmenin 5 yolu ve 10 besini

Beslenme ve Diyet Uzmanı Deniz Uzunoğlu baharda zinde olmanın kurallarını sıraladı ve yorgunluğu yok edip, enerjik kılacak 10 gıda önerdi.

Yeniçağ

Kalbin Manyetik Gücü!

Kalp ve duygular arasındaki bağlantı, duygusal durumlara göre değişen, kalbin elektromanyetik alanının önemini göstermektedir. Yazarımız Ferda Ercan Uyulan'dan okuyun:

Yeniçağ

Negatif enerjiden etkilenmiş suyu içmeyin

Hafızasını dikkate alarak kadim şifa kaynağı suyun hayatımızı şekillendiren önemli frekans iletim araçlarından olduğunu fark edebilirsiniz.

Yeniçağ

Odanızdaki kablosuz modemin yerine bakır sürahi koyun

Modemler ve Wi-Fi telefon, televizyon gibi sürekli uyaran altında kalan insan bedeninin manyetik alanı ciddi oranda zayıflıyor, çare bakır eşyalar kullanmakta.

Yeniçağ

Emine Baran: Vücudun bakıra ihtiyacı var

Alternatif TIP ve enerji uzmanı Emine Baran, bakırı mutfaklardan çıkması ile kanser vakaları arttığını savunuyor ve bakır madeninin kullanımını öneriyor.

Astroloji

Zaman İşaretçilerinin Etkileri ve Kış Gündönümü

Yazarımız Ferda Ercan Uyulan, 21 Aralık 2020 Kış Gündönümü'nde, Kova burcunda ve Hava elementinde gerçekleşecek Satürn-Jüpiter Büyük Kavuşumunu yorumladı.

Yeniçağ

Negatif enerjiden nasıl korunabilirsiniz?

Şifalı Taşlar Uzmanı ve Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, Negatif Enerjiden korunma yollarını anlattı.