Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 26 Nisan - 2 Mayıs

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı 26 Nisan - 2 Mayıs 2021 Haftasında burçları bekleyen astroloji olasılıklarını yorumladı.

Haftalık Burç Yorumları: 26 Nisan - 2 Mayıs

26 Nisan - 2 Mayıs 2021 Haftasına Genel Bakış

Hafta başında çok önemli bir Dolunay etkisi içinde olacağız, hayatlarımızda sarsıntı yaratabilecek konularla karşı karşıya kalabiliriz. Bu süreçte yaşayacağımız olay ve kavramlar Kasım-Aralık döneminin bir fragmanı niteliğinde olabilir. Plüton’un da durağan pozisyonda ilerleyeceği bu zaman diliminde değişim ve dönüşüme ihtiyaç olan konuların farkındalığını kazanırken, kabuğumuzun artık kırılması gerektiği temaları önemle analiz edip yollarımıza çok daha farklı yönler çizebiliriz. 

Cuma günü Güneş ile Uranüs’ün kavuşum gerçekleştirmesi ile ezberlerimizi bozan, beklenmedik, ani gelişen şartlar gündemimize gelebilir. Özgürleşme arzumuz yükselirken, belli alanlarda üzerimizde gerginlikler hissedebiliriz.

Hafta sonu Merkür ile Plüton’un yapacağı olumlu etkileşim ile artık ne istediğini daha iyi bilen, bunu iletişim diline de yansıtan bir yaklaşımımız olmaya başlayabilir. Fikir ve düşüncelerimizde köklü değişimler yapabiliriz.

******************************************************************

Koç Burcu ve Yükselen Koçların Haftalık Burç Yorumu: Kendimizi biraz alıngan, öfkeli hissedebileceğimiz bir hafta olabilir. Ev, aile konularını ilgilendiren bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Gelir gider dengemizi sağlayabilmeyi önemserken, parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Finansal anlamda sabırlı olmak, ani kararlar almamak fayda sağlayabilir. Yeteneklerimize odaklanmak, birikim yapmak iyi gelebilir. Hafta sonu itibari ile bu alanlarda kendimize bir yön belirleyebilir, olumlu haberler alabiliriz.

******************************************************************

Boğa Burcu ve Yükselen Boğaların Haftalık Burç Yorumu: Yoğun bir hafta bizleri bekliyor! Birçok gezegenin burcumuzda toplandığı ve karşıt burcumuzda önemli bir Dolunay yaşayacağımız bu haftada, üzerimizde baskı artarken, hayatımızla ilgili önemli kararlar alabiliriz. Ani, beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. İlişkilerimizi, ortaklıklarımızı ilgilendiren bazı tamamlanmalar, netleşmeler yaşayabiliriz. İşle ilgili sorumluluklarımız üzerimizde gerginlik yaratabilir. Parasal konularda kontrol dışı harcamalar gündemimize gelebilir.

******************************************************************

İkizler Burcu ve Yükselen İkizlerin Haftalık Burç Yorumu: İçe çekilip hayatımızla ilgili gözlemleme yapacağımız ve yeni kararlar alacağımız bir hafta geçirebiliriz.Sağlık konularına özen göstermemiz gerekebilir. Arkamızdan çevrilen konular ortaya çıkabilir. Hafta sonu itibari ile kontrolümüz dışında gelişecek ani durumlar gündemimize gelebilir. Bu noktada önemli bir farkındalık kazanabiliriz ve ilerleyeceğimiz yolda bir karar vermemize etki edebilir.Saplantılı düşüncelerden ve detaylardan uzak durmamız fayda sağlayabilir.

******************************************************************

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçlerin Haftalık Burç Yorumu: Sosyal çevremizdeki hareketlilik artarken, hayatımıza yeni bir aşk yeni bir ilişki girebilir. Yeteneklerimiz, hobilerimiz, yatırımlarımızı ilgilendiren konularda yeni sürpriz gündemlerimiz olabilir ancak yatırım konusunda risk almak için uygun bir zaman olmayabilir. Duygusal anlamda yoğun bir hafta geçirebiliriz. Hafta sonu itibari ile ilişkilerimize, ortaklı konularımıza odaklanabilir, iletişimimizi doğru kullanarak bazı konuları çözüme kavuşturabiliriz.

******************************************************************

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanların Haftalık Burç Yorumu:  Duygusal anlamda kendimizi yetersiz hissedip biraz iç dünyamıza yönelirken, bir taraftan da kariyerimizi ilgilendiren konularda sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta geçirebiliriz. İş başvuruları yapmak, kendimizi işimizde ortaya koymak, yöneticilerle bağlantılı konular için destekleneceğimiz bir hafta olabilir. Ev, aile temalarında beklenmedik krizli koşullar karşımıza çıkabilir. Her türlü ilişkimizi doğru yönetilmek, önümüzdeki uzun bir süreç için önem taşıyabilir.

******************************************************************

Başak Burcu ve Yükselen Başakların Haftalık Burç Yorumu:  Geleceğe dair hayallerimiz, umutlarımız ön plana çıkabilir. Eğitimler, seyahatler, yurt dışını ilgilendiren konular, hukuksal işlemlerde kontrolümüz dışında gelişebilecek sürpriz gelişmeler gündemimize gelebilir. Fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyabilmek önem taşırken bazı konularda ani karar değişiklikleri yaşayabiliriz. Bu dönemde alacağımız kararlar, geleceğimizi şekillendirme yönünde önem taşıyabilir.

******************************************************************

Terazi Burcu ve Yükselen Terazilerin Haftalık Burç Yorumu:  Finansal koşullarımızı ilgilendiren konular ön plandayken, bu alanda hızlı ve üzerimizde gerilim yaratacak durumlar gündemimize gelebilir. Borçlar, ödemeler, alım-satım, dış kaynaklardan elde ettiğimiz gelirlerimizi ilgilendiren durumlarda bazı sonuçlanmalar yaşarken, extra yapmamız gereken yüksek harcamalar olabilir. Kariyerimizi ilgilendiren konulardaengellenmiş hissettiğimiz durumlar olabilir. İlişkiler açısından ise biraz kararsızlıklar yaşayacağımız bir hafta olabilir.

******************************************************************

Akrep Burcu ve Yükselen Akreplerin Haftalık Burç Yorumu:  Kendimizle ilgili değişmesi gereken konuların farkındalığını yaşayacağımız bir hafta olabilir. Hayatımızı değiştirecek koşullarla karşılaşabilir ve yaşanabilecek bazı farkındalıklarla önemli değişim ve dönüşümlerden geçebiliriz. İlişkilerimizi, ortaklıklarımızı ve maddi koşullarımızı ilgilendiren konularda alacağımız kararlar bundan sonraki uzun bir zaman dilimini etkileyecek nitelikte olabilir. Hafta sonu bu alanlarda ani, hiç beklenmedik bir gelişme yaşayabiliriz. Saplantılı olduğumuz düşüncelere çok yönelmemek, hırsla hareket etmemek önem taşıyabilir.

******************************************************************

Yay Burcu ve Yükselen Yayların Haftalık Burç Yorumu:  Yaşamımızla ilgili önemli düşünceler içinde olacağımız ve çok önemli aydınlanmalar yaşayacağımız bir hafta olabilir. Günlük rutinlerimiz, iş ve çalışma ortamımızda hızlı değişimler yaşayabiliriz. Yakın çevremizi ilgilendiren bazı konularda bir süredir içimize attıklarımızı ortaya dökebiliriz. Parayla ilgili konular, aile içi temalar veya sağlıkla ilgili durumlarda üzerimizde baskı hissedebiliriz.

******************************************************************

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlakların Haftalık Burç Yorumu:  İlişkiler, flörtler, çocuklarla ilgili konularda destekleneceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Kendimizi keyifli hissettiğimiz alanlara daha fazla odaklanabiliriz. Yeteneklerimizi değerlendirerek kazançlar elde edebileceğimiz bir alana yönelebiliriz. Sosyal çevremiz, gelecek hedeflerimiz, amaçlarımızla ilgili ani gelişen konular geliştirebilir, çevremizdeki kişilere desteklerde bulunabiliriz.

******************************************************************

Kova Burcu ve Yükselen Kovaların Haftalık Burç Yorumu:  Ev, aile, yuva konuları ile kariyer hayatımızı mercek altına alan bir Dolunay etkisi ile haftaya başlayacağız. Bu alanlarda bir süredir içimizde yaşadığımız önemli farkındalıklar ile hayatımıza yeni bir yön çizme kararı alabiliriz. İş hayatımızda ani değişimler gündemimize gelebilir, belki yöneticimizle aramızda gerginlikler yaşayabiliriz. Ev ile iş arasında denge kurabilmek önem taşıyabilir.

******************************************************************

Balık Burcu ve Yükselen Balınların Haftalık Burç Yorumu:  Yakın çevremizle iletişimimizin artabileceği, yakınlarımızdan destek alacağımız bir hafta olabilir. Hayatımıza dair amaçlarımızı gözden geçirerek önemli farkındalıklar yaşayabilir, önemli kararlar alabiliriz. Bize iyi gelmeyen kişiler ile iletişimimizi kesmeye karar verebileceğimiz gibi, sürpriz anlaşmalar, haberler, ani teklifler gündemimize gelebilir. Keyfi harcamalar yapabilir, yatırım ile ilgili konularla ilgilenebiliriz.

*****************************************************************

Astrolog  Kenan Yasin Bölükbaşı - ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member

Site: www.astrolojiyasam.com

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/kenanyasin/

YouTube: http://bit.ly/2IqDyw5

Yorumlar