Astroloji

Çin astrolojisine göre Ağustos ayında dikkatli olunmalı

Feng Shui ve Astroloji Uzmanı Ceren Sakin, Çin astrolojisine göre Ağustos ayında özellikle hangi burçlar tedbirli olması gerektiğini yorumladı.

Çin astrolojisine göre Ağustos ayında dikkatli olunmalı

Formsante.com.tr sitesindeki yazısında "Öncelikle bu yılın tsunmi yılı olduğunu ve ilk dalgasının Nisan’da ikinci dalgasının da Ağustos ayında olacağını söylediğimi hatırlatmak isterim. Dolayısıyla bu ay rehavete kapılıp kalabalıklara girmek ve önemleri düşürmek için hiç iyi bir ay değil!!! Lütfen kendinizi korumaya aşırı derece devam edin" ifadesini kullanan Feng Shui ve Astroloji Uzmanı Ceren Sakin, "Özellikle 2020 senesi ile sıkıntısı olan burçlar; at, tavşan ve fareler bu ay yine de aşırı tedbire başlasınlar" uyarısınsa bulundu.

Feng Shui ve Astroloji Uzmanı Ceren Sakin, yorumlarını şöyle sürdürdü: "Ağustos ayı Çin takviminde maymun ayı olduğu için kaplan burçlarına da biraz sıkıntı yaratabilir. Ama burada şunu unutmamak lazım; haritanızdaki iyi şans döneminde misiniz yoksa kötü şans döneminde mi? Bunu danışmanlık alarak öğrenebileceğiniz gibi bu senenin etkilerini yukarıdaki burçlardan biri olmanıza rağmen negatif olarak yaşamıyorsanız kötü şansta olmadığını tahmin edebiliriz. Dolayısıyla bu ay da sizleri zorlamak yerine gayet avantajlarla gelebilir. Önümüzü gördüğümüz zaman her türlü tersliği bile avantaja çevirebileceğimizi unutmayalım o yüzden lütfen bu ay sonunda yine ne tip sıkıntılar baş göstermiş olursa olsun pozitifte kalmaya devam edelim çünkü öbür türlü oldukça sizi zorlayacak bir ayla baş başa kalırsınız…"

"Bu ay yine su elementi aşırı iktidarda olduğu için patlamalar, seller, depremler beklenmektedir. Özellikle sıkıntının bu ay kuzey ve kuzeydoğu dilimlerinde olduğunu da düşünürsek buradaki ülkelere gitmemeli. Evimizin ve iş yerimizin de bu dilimlerine fazladan destek yapmalıyız."

Yorumlar