Astroloji

Çin Astrolojisi'nde göre 2020 yılı

Feng Shui Danışmanı Ceren Sakin, Çin Takvimi ve Çin Astrolojisine göre 2020 yılını yorumladı

 Çin Astrolojisinde göre 2020 yılı

Türk Çin Kültür Derneği’nin faaliyetlerinden Çin Yaşam Enerjisi Hizmetleri kapsamında verilen Feng Shui Eğitimleri ve seminerleri sürüyor. 

Derneğin Çin Astrolojisi ve Feng Shui danışanı Ceren Sakin, 2020 yılında bizleri nelerin beklediğine dair şu açıklamaları yaptı.

Metal ve Su 2020'nin güçlü elementleri

Su Sektörleri Dikkat Etmeli; 4 Şubat 2020 tarihinde Çin takvimine göre Fare yılına gireceğimizi belirten Sakin, 2020 yılını sembolize edecek iki element olduğunu söyledi. Bunlar gökte Yang metal ve yerde Yang su faredir.

İki elementin yaptırım gücünün hem yüksek hem de agresif olacağını söyleyen Sakin, insanların ideolojilerine ulaşmada daha fazla çatışma ve şiddete başvurmayı sergilediklerine tanıklık edebileceğimizi belirtti.

Özellikle gemi sektöründe bazı sıkıntılar olması muhtemel olduğunu söyleyen Ceren Sakin, bunun sebebinin Yang metal elementinin büyük metal kütleleri temsil ettiğini ve suyun üzerinde olup toprak desteği olmadığı için çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Sakin, “Su taşkınları, şiddetli yağmurlar, Tsunami gibi doğal afetlere bu şiddetli doğa olaylarına suyun sebep olmaktadır.

Suyun toprağı da ele geçirmesi sonucunda; toprak kaymaları, çığlar, madencilik kazaları, bina çökmeleri ve depremler de ne yazık ki 2020’nin gündemi olabilir.” dedi.

60 yıllık döngüler

60 Yıllık Döngüler Önemli İpuçları Veriyor; Elementler Hsia yani Çin Takvimine göre 60 yılda bir aynı element dizilimine gelmektedir. 2020 yılı da bu 60 yıllık döngünün başlangıcı olacaktır. 60 yıl önceki olaylar incelendiğin de 2020 yılında İstanbul’daki kanal projesi, Hong Kong’daki iade kanunun kabul edilmesi ile gösterilerin başlamasının da bir tesadüf olmadığı ortaya çıkmaktadır.

2020’nin Kazançlı Sektörleri

Sakin, elementlerin sektörler üzerindeki etkilerine baktığında, enerji, enerji üretimi, restoranlar ve eğlence sektörlerini kapsayan ateş elementinin bu yıl bu sektörler üzerinde refah etkisi yaratacağını belirtmektedir. Gayrimenkul, arazi geliştirme, madencilik, sigorta, bilgisayar yazılımı ve teknoloji sektörlerini kapsayan toprak elementi ise bu sektörlerin bu yıl para konusunda şanslı olacağını bizlere göstermektedir. En zengin sektörlerden olan sanayi ise metal elementine aittir ve bu yıl ki durumuna baktığımızda bu sektör 2020 yılında aktif ve üretken olacaktır.

2020’nin Şanssız Sektörleri

Sakin, bu sene şansız olacak sektörler su ve ağaç elementlerine aittir. Bu sektörler ise nakliye, su ürünleri, seyahat acenteleri, spa ve iletişimi içermektedir. 

Yorumlar