Astroloji

Alışverişte hangi burç nasıl davranır?

Astrolojik etkilerle kendilerine has özelliklere göre hangi burç bu dönem alışverişte neler yapabilir? İşte burçların olası alışveriş halleri:

Alışverişte hangi burç nasıl davranır?

Koç Burcu: Cesur, aceleci, sabırsız, risk almayı seven Koç burçları; o bir ateş burcu evde enerjisini atması gerekiyor. Bu sebeple online spor videolarını yaparken evde kullanabileceği pilates topu, yoga için mat, fitness aletleri satın alabilir. Playstation oyunları da enerjisini başka şeylere odaklaması için için satın alabileceği bir diğer alternatif ürün. Ya da aceleci olması sebebi ile gördüğü herhangi bir ürünü de merak edip alacaktır zaten.

Boğa Burcu: Sanat, estetik güzellik konularına ilgi duyan, maddi güvenliğe önem veren ve aynı zamanda güzel yemekler yemeye bayılan gurme Boğa burçları; toprak burcu olduğu için bu dönem evde sebze, meyve, bitki yetiştirmek ruhuna iyi gelecektir. Tabii güvenlik ihtiyacı içerisinde olan Boğalar yemek alışkanlıklarından da vazgeçmeyecekler en kaliteli gıda ürünlerini sipariş edeceklerdir.

İkizler Burcu: İletişim kurmayı özellikle zihinsel ilişkiler kurmayı, okumayı, araştırmayı seven meraklı İkizler burçları; bu dönem eminiz deli gibi kitap sipariş ediyordur. Teknolojik ürünler ise iletişimlerini aksatmamaları için bir diğer tercih edecekleri ürünler. Bunun dışında merak duyduğu, keşfettiği sitelerde gördüğü herhangi ürünü satın alması da mümkün.

Yengeç Burcu: Ailesine ve sevdiklerine bağlı, güzel sofralar kurmaktan keyif alan, anaç, duygusal, nostaljik Yengeç burçları; çeşitli gıda malzemeleri satın alacaktır. Her anını ölümsüzleştirmek isteyen su burcu grubu, dönüp dönüp eski fotoğraflarına bakıyordur. Ailesini çok özleyen bu burç, ailesinin resminin olduğu özel baskılı kupa ya da takvim sipariş edebilir.

Aslan Burcu: Cömert, ihtişamlı, girdiği ortamlarda kendisini hemen belli eden Aslan burçları; kesin kendisini ortamlara gireceği güne hazırlıyordur. Bu yüzden lüks alışverişlerinden kıyafet, giyim, takı olsun vazgeçmiyordur. Bu bir kol saati de olabilir, güneş gözlüğü de.. Yeter ki en pahalısı, en kalitelisi olsun.

Başak Burcu: Analitik, mükemmeliyetçi, olayları çabuk çözen, şifacı Başak burçları; bağışıklığı güçlendiren hangi şifalı otlar var diye online aktarların sitelerini aşındırıyordur. Tabii ki temizlik malzemeleri de titiz olan bu burcun vazgeçilmezi olacaktır. Yine analitik zekası ile bir dedektif bile olabilecek dikkatteki Başak burçları zorlu puzzlelar satın alabilirler.

Terazi Burcu: İlişkilerde dengeli, kibar, naif, nazik, sanat ve estetik anlayışı keskin Terazi burçları; evinde dekorasyonu değiştirecek düzenlemeler yapabilir. Bu sebeple estetik objeler ya da tablo siparişleri verebilirler. Ya da karantina sonrası giyebilecekleri güzel ve şık kıyafetler satın almayı tercih edebilirler. Ne de olsa onlar giyim konusunda ustalar.

Akrep Burcu: Tutkulu, cazibeli, okült konulara eğilimli, sezgisel, olaylara hakimiyeti yüksek, iyi bir gözlemci olan Akrep burçları; evde de şık olmalı! Bu sebeple iç giyim mağazalarından şık pijamalar sipariş ediyor olabilirler. Kozmetik ürünler, parfümler de bir diğer tercih edecekleri ürünler olacaktır. Astroloji danışmanlığı hizmeti alarak da merak duygularını yeniyor olabilirler.

Yay Burcu: Seyahat etmekten büyük keyif alan, felsefe, hukuk, din konularına yatkın, sevdikleri şeyleri fanatizm haline getiren Yay burçları; hele futbol düşkünü ise bir yandan liglerin başlamasını beklerken sevdiği takımın objelerini satın alabilirler. Aynı zamanda seyahate gidemediği için yeni rotalar keşfedeceği gezi kitapları, felsefik kitaplar da satın alabilir. Rahat spor kıyafetler, çantalar, kamp malzemeleri de ilerleyen günlere hazırlık olması açısından alışveriş listesine dahil.

Oğlak Burcu: Disiplinli, mantıklı, kariyer odaklı, hedeflerine bağlı Oğlak burçları; kariyerinde her zaman çalışkan ve daha iyi bir yere gelmeye çalışan, sorumluluktan kaçmayan Oğlak burçları bu dönem evde online kariyer eğitimleri satın alabilirler. Bunun dışında evde gerçekten neye ihtiyacı varsa onu alacaktır ve fazlasını istemeyecektir.

Kova Burcu: Hümanist, toplumsal, eşitlikçi, marjinal, entelektüel, teknolojik gelişmelere meraklı,  Kova burçları; teknolojik ürünlerle evini doldurarak evine konforu getirebilir. Belki entelektüel bu burç sinemaya gidemediği bu günlerde sinemayı eve getirmek için ses sistemi satın alıyordur. Ya da toplumsal olduğu için bağış yaparak parasını bir kuruma aktarıyordur.

Balık Burcu: Hayal kurmayı seven, romantik, hassas, duygusal aynı zamanda psişik yetenekleri olan Balık burçları; online resim ya da müzik kursları satın alıyorlardır. Hatta mandalaya da merak salmış olabilirler. Bu sebeple mandala kitapları, müzikle alakalı eski plaklar online alışveriş listelerinde ekli durumda olabilir.

Gizem Şeho - kiokla.co

Yorumlar