Astroloji

13 Haziran İkizler burcunda yeni ayın burçlara etkileri

Astrolog Banu Boz, astroloji verilerine göre yeni ayın burçları nasıl etkileyeciğini yorumladı.

13 Haziran İkizler burcunda yeni ayın burçlara etkileri

13 Haziran 2018 Çarşamba günü, İkizler burcunun 22 derecesinde Capella ve Phact yıldızı ile birlikte yeni Ay doğuyor. İki iyicil yıldızla doğan yeni ay; yeni ufuklar ve yeni bilgilere yelken açın diyor.

Phact sabit yıldızı, Nuh’ un gemisindeki güvercine işaret eder. Araştırma ve keşfetme arzusu verir. Beşinci evde gerçekleşecek olan yeni ay, yeteneklerimizi keşfetmek için fırsat getiriyor. Bu güzel enerji yeni ufukları açarken; özgürleşme ve sanat alanında da kapılar açıyor.

YÜKSELEN KOÇLAR:  Kardeşleriniz ve sizin şartlarınız yenileniyor. Yeni ufuklar ve yeni eğitim size iyi gelecek. Yapacağınız seyahatlerde yeni keşiflere hazır olunuz.

YÜKSELEN BOĞALAR: Maddi kazançlarınıza yeni kapılar açılıyor. Açılan kapı sayesinde manevi yönden de zenginleşip büyüyorsunuz. Kazançlarınız için yolculuklar yapabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Motivasyon ve içinde bulunduğunuz şartlarınıza yeni kapı açılıyor. Bu güzel yeni Ay’ın enerjisi size yeni ufuklar ve yeni yerlere gitme şansı getirecek. Varsa çocuklarınızın yüksek öğreniminde şans ve yolculuklar var.

YÜKSELEN YENGEÇLER: Kaygılarınız ve arınma çalışmalarınızda yeni yol. Dikkatle takip ediniz. Bilincinizde açılacak yeni bilgiler size güzel ufuklar belirliyor.

YÜKSELEN ASLANLAR: Sosyal çevreniz, organizasyonlar ve işten gelen gelirinize yeni kapı açılıyor. Bu sayede yeni seyahatlere çıkarak yeni bilgilere erişebilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişiler size iyi gelecek ve yeni ufuklar açacak.

YÜKSELEN BAŞAKLAR: İş kariyer ve hedeflerinizle ilgili konularda olabilecek başlangıçlar size kısa seyahatlerle birlikte yeni ufuklar ve yeni keşifler sağlayacak. Bu güzel yeni Ay annenizin sağlığına ve şartlarına da iyi gelecek.

YÜKSELEN TERAZİLER: Yeni bilgiler ve yeni idealler. Bu güzel yeni ay uzak yerlerle bağlantıya geçmek ve yeni ufuklar açmak için doğuyor. Bilgilerinizi daha üst düzeye taşımanız için açılacak kapı size iyi gelecek.

YÜKSELEN AKREPLER: Eş ve ortak kazanımlarla ilgili konularda yenilenme zamanı. İkizler burcu yeni Ay’ı size yeni ufuklar açarken olabilecek ameliyatlarınızda yeni tedavi süreci başlatacak.

YÜKSELEN YAYLAR: Eşinizin şartları, ortaklıklarınız en önemlisi danışmanlık aldığınız kişilerle ilgili İkizler burcunda yeni Ay doğuyor. Bu sayede yeni keşifler sizi bekliyor. Varsa, çocuklarınızın eğitiminde de açılacak olan yeni kapı onlara yeni ufuklar açacak.

YÜKSELEN OĞLAKLAR: Günlük rutin iş temponuz. İş ortamınız ve beslenme şartlarınız. Yeni bilgilerle belirli tempoya sizi geçirecek. İkizler burcu yeni Ay’ı sizin ufkunuzu açacak ve size çok iyi gelecek.

YÜKSELEN KOVALAR: Çocuklarınızın şartları, yaratıcı yönleriniz, babanızın geliri ve varsa ek gelirinizle ilgili yeni kapılar açılıyor. İkizler burcu yeni Ay’ı size yeni ufuklar açarken keşfedeceğiniz yönlerinizle yeni bilgilere ulaşacaksınız.

YÜKSELEN BALIKLAR: Ev, aile, sizin temel alt yapınız ve eşinizin statüsü ile ilgili konularda yeni kapılar açılıyor. Gelişecek olan şartlar size ve ailenize iyi gelecek. Yeni ufuklara hazır olun.

ww.haber61.net

Yorumlar