Moda

Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışmasına son başvurular bekleniyor

30. Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması için başvurular 14 Temmuza kadar devam ediyor! Yarışmanın birincisi 60.000, ikincisi 30.000, üçüncüsü 20.000 TL para ödülü kazanacak.

Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışmasına son başvurular bekleniyor

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birliği (İHKİB) tarafından bu yıl 30.su düzenlenecek KOZA Genç Moda Tasarımcıları Yarışması yeni yeteneklerini arıyor. 

Yarışmanın birincisi 60.000 TL, ikincisi 30.000 TL ve üçüncüsü 20.000 TL para ödülüne sahip olacak. İlk 3’e girmeye hak kazanan tasarımcılar ayrıca yurt dışında eğitim desteği ve Türkiye’de bir yıllık İngilizce dil eğitimine katılma hakkı kazanacak ve uluslararası basında tanıtılacak.

Finaldeki 10 yarışmacı ise atölye ve danışmanlık desteği, 15.000 TL değerinde koleksiyon hazırlama ve malzeme bedeli, İstanbul Moda Akademisi'nin Moda Tasarımı ve Yönetimi Master Class Diploma Programı'na katılma fırsatı, sektörle ilgili uluslararası bir fuarı ziyaret hakkı ve Moda Tasarımcıları Derneği’ne bir yıllık üyeliğe sahip olacak. 

Son başvuru tarihi 14 Temmuz 2022!

30 yıldır Türk moda dünyasına Bahar Korçan, Özgür Masur, Zeynep Tosun, Hakan Yıldırım, Özlem Kaya ve Gül Ağış’ın da aralarında bulunduğu çok değerli isimler kazandıran ve sektörün sürdürülebilirliğine katkı sağlayan KOZA Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’na başvurmak için son tarih 14 Temmuz 2022! Yarışmanın başvuru koşulları ile ilgili detaylı bilgiye www.kozayarismasi.com  adresinden ulaşabilirsiniz. 

KOZA Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’na katılmak isteyen öğrenciler için, yarışma mentorları Şansım Adalı ve Özlem Kaya’nın bilgilendirme ve hazırlık detaylarını paylaşacağı webinara 30 Haziran Perşembe günü saat 14.00’de linkten katılmak mümkün: us02web.zoom.us/webinar/ register/WN_ tUm46nOKQdCDh3jdaLw17Q 

Yorumlar