tasarim

Moda

Moskova Moda Haftası, Efremov defilesinden tasarımlar

Rusya’nın başkenti Moskova devam eden Moskova Moda Haftası’nda tasarımcı Efremov koleksiyonu sergilendi.

Moda

Mastewal Alemu'nun Moskova Moda Haftası defilesi

Rusya’nın başkenti Moskova devam eden Moskova Moda Haftası’nda Etopyalı modacı Mastewal Alemu’nun koleksiyonu sergilendi.

Moda

Maison Esve’nin Moskova Moda Haftası defilesi tasarımları

Rusya’nın başkenti Moskova devam eden Moskova Moda Haftası’nda modacı Maison Esve’nin koleksiyonu sergilendi.

Moda

Lacoste Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu

Lacoste’un Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonunda, birbirinden farklı canlı renklerle şişme puffer montlar, rahat ve şık takımlar, kışlık aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesine yer alıyor.

Moda

izmir'de Anadolu Selçuklu döneminden Cumhuriyete defilesi

Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde, Konak Meydanı'nda İzmir Olgunlaşma Enstitüsü tarafından"Anadolu Selçuklu döneminden Cumhuriyete konulu defile...

Moda

Kilikya'dan Cumhuriyet'e Kıyafet defilesi

Mersin Olgunlaşma Enstitüsünce, Mezitli ilçesindeki Soli Pompeipolis Antik Kenti'nin yürüyüş yolunda, "Kilikya'dan Cumhuriyet'e Kıyafet Sunumu ve Sergi" etkinliği yapıldı

Moda

Katerina Ekşioğlu'nun Fall Winter 2024 tasarımları

Moda dünyasının buluşma noktalarından Milano Moda Haftası’nda, tasarımcı Katerina Ekşioğlu, yeni koleksiyonu Fall Winter 2024 ile dikkatleri üzerine çekti.

Moda

Dilan Damgacıoğlu: İç çamaşırın dış giyimde kullanılır olması sevindirici!

Sokak modasında iç çamaşırı trendi yayılıyor. Moda dünyasında bir iç giyim markasının sahibi olan Dilan Damgacıoğlu, "günümüz şartlarında modanın geldiği bu süreçten çok memnunum" dedi.

Moda

Katerina Ekşioğlu'nun 2023 Yaz koleksiyonu

Yaz mevsiminin enerjisini ve doğanın canlılığını yansıtan detaylarıyla Katerina Ekşioğlu’nun 2023 yaz koleksiyonunda ana motif: Çiçek

Moda

Serdar Uzuntaş’ın 2023/24 Sonbahar/ Kış koleksiyonu

Tasarımcı Serdar Uzuntaş'ın Milano Erkek Moda Haftasında tanıtacağı 2023/24 Sonbahar/ Kış koleksiyonunda geleneksel askeri üniforma silüetleri dikkat çekiyor.

Moda

Atasay'ın Mystique Tohum Koleksiyonu

Mystique Tohum koleksiyonu

Moda

Koza Genç Moda Tasarımcıları ödülleri verildi

Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması ödülleri, finalistlerin koleksiyonlarını sergilediği özel gala gecesinde sahiplerini buldu.