Moda

2021 İlkbahar/Yaz gelinlik koleksiyonları sanalda sergilendi

Korona sürecinden dolayı tamamen dijital ortama taşınan moda haftasında sunumlar çok farklıydı.

2021 İlkbahar/Yaz gelinlik koleksiyonları sanalda sergilendi

Dünya’daki gelinlik trendlerine yön veren New York Gelinlik Moda Haftası 2020, Nisan ayında gerçekleştirildi. Birbirinden ünlü markaların 2021 İlkbahar/Yaz gelinlik koleksiyonlarını görücüye çıkaran, bu sene bir farkla düzenlendi.

Moda haftası, zoom görüşmeleri, kitapçıklar ve sanal koleksiyonlar gibi yeni deneyimler ışığında gerçekleşirildi.

Cepli gelinlikler

Günlük hayatımızda kurtarıcı olan cepleri bu sefer gelinliklerde görüyoruz. Gelinler bu sayede özel günlerinde en çok ihtiyacı olan eşyalarını saklamak için bir yere sahipler. 

Dantelsiz gelinlik olur mu?

Gelinliklerin olmazsa olmazı danteller, düşük sırt modellerinin sırt bölümünde ortaya çıkıyor. Özellikle sade modellerin sırt dekoltelerindeki dantel detayı, stilinize masum bir dokunuş yaparken, nostalji rüzgarlarının da esmesini sağlıyor.

Çiçekler gelinliklerde

Kadınların en özel gününde elinde bir çiçek eşlik eder. Bugünlerde her yer çiçek açmışken gelinlikler de çiçeklerden nasibini alıyor. Şıklığınıza şıklık katan çiçekleri gelinliklerde de sıklıkla görebileceğimize benziyor.

Son yılların modası kısa gelinlikle

Düğününüzde kabarık, uzun bir gelinlik giymek istemeyenlere resepsiyon elbisesi gibi son yılların modası kısa gelinlikler öne çıkıyor. Üzerindeki detayları ile hem şıklığı hem de rahatlığı birlikte yaşayabilirsiniz.

Uzun, kabarık olmayan, vücudunuzu saran gelinlik

Kabarık etekli gelinlikleri sevmiyor ve daha minimalist detayları seviyorsanız sizi şöyle alalım. Tam size göre bir gelinlik modeli geliyor. Uzun, kabarık olmayan, vücudunuzu saran bir gelinlik sizi peri kızı gibi hissettirirken dantel detayları ise adeta bir romantizm havası estiriyor.

Kaynak: vipgelinlik.com

Yorumlar