Şirket

Setur Duty Free, Ardahan ve Iğdır’a 4 yeni mağaza açtı

Gümrüksüz satış mağazaları zinciri Setur Duty Free, Ardahan ve Iğdır’da bulunan sınır kapılarında açtığı 4 yeni mağaza ile mağaza sayısını 44'e yükseltti.

Setur Duty Free, Ardahan ve Iğdır’a 4 yeni mağaza açtı

Tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 15 bin metrekarelik alanda, 19 bölgede gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapan Setur Duty Free, yeni açtığı mağazalarıyla birlikte toplamda 44 mağazaya ulaştı.

Ardahan ilinde bulunan Çıldır Aktaş sınır kapısında ve Iğdır iline bağlı Dilucu sınır kapısında 2017 Ekim ayında açılan yeni sınır kapısı mağazaları, her iki bölgede de giriş ve çıkış olmak üzere 100’er metrekarelik alan üzerine kuruldu.

Setur Duty Free'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Bozkurt Atalay konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Setur Duty Free olarak ülkemizin dört bir yanında, en zorlu coğrafyalarda dahi varolmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki Kars ve Iğdır’da açtığımız yeni mağazalarımızla birlikte sahip olduğumuz hizmet kalitesini bu bölgelere de taşıyacak ve bölge ekonomisinin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edeceğiz. Kara sınır kapılarımıza olan yatırımlarımız devam edecek.” dedi.

Gürcistan’a açılan Ardahan Çıldır Kapısı ve Nahcivan’a açılan Iğdır Dilucu Kapısı’nda açılan Setur Duty Free mağazalarında; çikolata, parfüm, içki ve tütün kategorilerindeki ürünler satın alınabiliyor.

Yorumlar