21 Aralık Satürn - Jüpiter Birleşimi: Yeni Kutsal Kase Arayışı Başlıyor

Açıktır ki; astrolojinin psikolojiye sunacağı çok şey var, ancak psikolojinin ablasına neler sunabileceği daha az belirgindir.”  der Carl Gustav Jung

Muhteşem Güne hazır mıyız? (21 Aralık/ Satürn, Jüpiter birleşimi). Yeni bir “Kutsal Kase Arayış” süreci başlıyor!

Kova çağı değil! Kova zamanları başlıyor, kova çağının şafağının şafağını deneyimliyoruz. Kova Çağı kendi görüşüme göre; yaklaşık olarak 3500 yılında başlıyor. 2021 yılı nasıl bir yıl? Büyük birleşim nasıl bir dinamik ışıyor? 14 Aralık Güneş Tutulmasının 6 aylık etkileri hangi temaları işaret ediyor?

Videoda bu hususlardaki görüş ve yorumlarımı izleyebilir, dinleyebilirsiniz. Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/14928" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Kristal Şifa nedir?

Kristallerin ve şifalı taşların astroloji ile bağlantısı nedir? Kristal Şifa nedir, faydalaır nelerdir?

Taşların gizemi, enerjisi ve şifası

Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara ile karma astrolog Sevtap Dallaway; taşların gizemi, taşların enerji ve mineral bağlantıları ile kullanım şekilleri ile üzerine konuştu.

İbni Arabi'nin sudur ve Vahdet-i Vücud anlayışı

Zeytinburnu Kültür Sanat’ta düzenlenen İslâm Düşüncesi seminerinin 8 Mart’ta gerçekleşen oturumunda Prof. Dr. Ömer Türker “İbnü’l-Arabî Geleneği”ni ele aldı.

Gayatri Mantra Meditasyonu

YouTube kanalındaki eğitim videoları ile Yogaya merak salanlara kolaylık sağlayan Çetin Çetintaş, “Gayatri Mantra Meditasyonu” ile kişiye değerini fark etme fırsatı sunuyor.

Kristal Su Şişeleri Tehlike Saçıyor

Şifalı Taşlar uzmanı yazarımız Havvanur İncekara'nın açıklamasına göre kristal su şişelerinde bekleyen suyun Ph değeri düşüyor. Pembe kuvars ile tonik yaparak cildinizi...

Terapi Müziği

Müzikle Terapi -Osmanlı Sufi Song