Kediden korkan köpek görenleri güldürdü

Eeskişehir'in Ertuğrul Gazi Mahallesi Ahmet Rasim Caddesi'nde kaldırımda duran bir kedi, köpek tarafından köşeye sıkıştırıldı. Bu sırada kedi kendini savunmak için köpeğin karşısına geçti. Köpeğin kendisini kovalamasına izin vermeyen kedi, cesaretiyle vatandaşların ilgisini çekti.

Vatandaşlar köpek ile kedi arasına girmesine rağmen iki hayvan birbirinden uzaklaşmadı. Kedinin yanına yaklaşamayan köpek, bir süre sonra bu mücadelesinden vazgeçti.

Köpeğin yanından uzaklaşmasının ardından ağaca tırmanan kedi, gözden kayboldu.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/18444" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Dört kulaklı kedi görenleri şaşırtıyor

Midas adı verilen dört kulaklı doğan kedi sosyal medyada yoğun ilgi görüyor.

Tokyo'nun ikiz pandaları: Xiao Xiao ve Lei Lei

Japonya'nın başkenti Tokyo'da dünyaya gözlerini açan Xiao Xiao ve Lei Lei adlı ikiz pandalara dünyanın ilgisini üzerine çekti.

Bunalıma giren Balina Kiska başını duvarlara vurdu

Soyu tükenme tehlikesi içinde olan Orka olarak bilinen Katil Balinaların yaşayan son temsilcilerinin en talihsizi olan Kirka, kafasını defalarca cama vurarak intihar etmeyi denedi.

Doğal Yaşam Manzaraları: Yılan Yutan Balıkçıl

Ağrı'da bir gri balıkçılın, yılan avı kameraya yansıdı. Genellikle balık avıyla beslenen gri balıkçıl, bu kez su kenarında gördüğü bir yılanla karnını doyurdu....

Ge bura, inemicen yere niye çıkıyon sen!

Pamukkale'de dut ağacına çıkan kedinin sahibinin yöresel şiveyle kurduğu diyalogla kurtarılması cep telefonuyla kaydedildi.

Turnaların göç şöleninden kareler

2 bin 984 adet Grus grus (turna) göçü adeta görsel bir şölen oluşturdu.