Astrolog Dinçer Güner'den 2021 yılı burç yorumları

Astrolog Dinçer Güner; "astrolojik göstergelerle 2021 senesinde hem dünya hem de Türkiye'de ne gibi gelişmeler olabilir?" sorusunu yanıtlıyor.

Tutulmalar, gezegen geçişleri, gezegen açılar dünyayı ve Türkiye'yi nasıl etkileyecek . Özellikle Satürn ve Uranüs arasındaki sert açı ve 0 derece kova burcunda kavuşacak olan Satürn ve Jüpiterin başlatacağı yeni kova çağı bizlere neler getirecek. 2021senesi ekonomi ve siyasi anlamda hangi gelişmelere gebe. 2021 senesinde deprem konusunda hassas zamanlarla ilgili videyu ilgiyle izleyebilrisiniz.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/14742" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Astrolog Dinçer Güner'in 2022 yılı burç yorumları

Astrolog Dinçer Güner'e göre astroloji 2022 yılı için ne söylüyor?

Burcunuz hangi şifalı taşları kullanmalı?

Burcunuzun şifalı taşı nedir? Hangi burç, hangi şifalı taşı kullanabilir?

Astrolog Öner Döşer, Hande Kazanova ve Dinçer Güner'in...

Astrologların 2022 yılı astrolojik yorumları merakla beklenirken, Habertürk TV’de Fatih Altaylı İle Teke Tek programına çıkan 3 ünlü astrolog ilk yorumları yağan isimler oldu.

Astrolog Hande Kazanova'nın Eylül Ayı Burç Yorumları

Astroloji dünyasının popüler isimlerinden Astrolog Hande Kazanova, Eylül ayında burçları olası hallerini yorumladı. Yorumları videodan izleyebilirsiniz.

30 Kasım ay tutulmasının astrolojik etkileri

Astrolog Oğuzhan Ceyhan, 30 kasım ay tutulmasını yorumladı

Nasıl bir duygusal motivasyon ile var olmayı...

Vesta77 Psikolojik Dönüşüm ve Yaşam Akademisinin Kurucusu Uzman Psikolog Özge Genlik, Ay Fazları sürecini, Erik Erikson ın “psikolojik-sosyal” kuramı ile bütünleştirerek, aktardı....