Videolar

Efsanevi Maymun Adam görüntülendi iddiası

Endonezya'nın Sumatra Adası'nda, yüzyıllardır bölgede yaşadığı iddia edilen Yeti benzeri efsanevi yaratık Maymun Adam'ın kayda alındığı öne sürüldü.

Kars'ta bulunan dinozor fosili

Fosil, yaklaşık 65 milyon yıl önce jeolojik dönemlerde yaşayan ve 3. dönem Tirinazor olarak isimlendirilen otçul bir dinozora ait.

Kış ortasında İki bin yıllık hamamda yüzme keyfi

Yüzme antrenörü Mehmet Eren, öğrencileriyle beraber iki bin yıllık Roma hamamında kış mevsimi ortasında yüzmekten mutlu.

Sırtında bebekle ameliyata girdi

Mülkiye hemşire, Nijer'de ameliyatına katıldığı kadının, kimsesi olmadığı için emanet edemediği 10 aylık bebeğini operasyon boyunca sırtında taşıdı.

2017 yılı tarihin en sıcak ikinci yılıydı

2017'deki küresel ortalama kara sıcaklığı, 1951-1980 yılları arasındaki ortalamaya göre, 0,9 derece daha yüksekti.

Yamaç paraşütünde bayılan turist

Paraşütle atlayan Çinli turist korkudan baygınlık geçirdi

Doğa İçin Çal: Allı Turnam

Çukurova Deltası ile İstanbul ve İzmit’te çekimleri gerçekleştirilen video-klip, nesli tehlike altındaki turnaların doğal ve kültürel değer olarak tanıtımına hizmet edecek.

Hollanda dev rüzgar çiftliği kuracak

Hollanda, dünyadaki en büyük rüzgar çiftliğini kurmayı planlıyor

Direniş Karatay'ın tanıtım filmi yayınlandı

Anadolu Selçuklu Devleti'ni yıkmak için yola çıkan Moğollar ile devleti korumak için savaşan Celalettin Karatay ve Ahi Evran'ı konu alan "Direniş Karatay" filminin tanıtımı yayınlandı.

Bolulu haşlamacı dünyayı doyuruyor

Osmanlı mutfak geleneklerini sürdüren işletme, bakır tencere ve kuzinelerde pişirdikleri etlerle pek çok ülkede insanlara haşlama lezzeti tattırıyor.