Astroloji

Astrolog Havvanur İncekara'nın 2019 Yılı Burç Yorumları

Yazarımız Karma & Spritüel Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı Havvanur İncekara, 2019 yılında tüm burçları astrolojik açıdan nelerin beklediğini yorumladı

Astrolog Havvanur İncekaranın 2019 Yılı Burç Yorumları

Koç Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Kendinizden emin hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İçsel çatışmalarınız azalacak, ilişkilerinizde her zamankinden daha uyumlu olacaksınız. Bu kendinizi ve hedeflerinizi çevrenize anlatmak için çok uygun bir dönemdir.  Fakat ay tutulmasının tetiklemesi ile birlikte geleceğe dair belirsizlikler, beklenmedik olaylar yaşayarak kaygı hissedebilirsiniz.  Sabırlı olmalı ve kendinizi kontrol etmelisiniz.  Bu şekilde davranmanız yeni fırsatları değerlendirebilmenizi kolaylaştıracaktır.

Güneş tutulması ile birlikte daha fazla çalışarak engellerin üstesinden gelebilme enerjisini kendinizde bulabilirsiniz.  Bu çalışmalarınız sonucunda, takdir görebilir; terfi alabilirsiniz.  Özellikle arkadaşlarınız ve ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Geçmişte tanıdığınız insanlarla yolunuz kesişebilir. Dikkatli davranmanız sizin faydanıza olacaktır.

Bu yıl kullanacağınız akik taşı işlerle ilgili konularda size yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Değişim diye bağıra bağıra gelen bir yıl ön görüyorum. Kendinizi ifade edecek yeni yollar deneyimleyeceksiniz. Kendinizi daha az engellenmiş ve daha açık fikirli bulabilirsiniz.  Aile, arkadaş ya da toplumun sizden beklediği gibi mi yaşıyorsunuz? Yoksa kendi kişisel kimliğinizi mi ortaya koyuyorsunuz? İçinde bulunduğunuz içsel değişimler, hayatınızda işten eve ve ilişkilere kadar büyük tezahürler yaşayabilirsiniz.  Beklenmedik olaylar ve istenmeyen değişimler size gergin hissettirebilir.

Bu yıl öz farkındalığınızın artacağı bir dönemdir.  Ay tutulması etkisi sebebi İlişkilerinizde duygusal olarak tepki göstermemeniz yerinde bir karar olur.  Güneş tutulmasının üzerinizde yaratacağı etki ile harekete geçme cesareti bulabilirsiniz.  Yıl sonun da şansınız artabilir yeni ve farklı maceralara yelken açmak isteyebilirsiniz.

Bu süreçte Turkuvaz taşının enerjisi ile kendinizi yenileyebilirsiniz.

İkizler Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Bu yıl yaşamla uyum sağlama eğilimi gösterebilirsiniz.  Yakın zamandaki  ilişkilerinizdeki sorunları gidermek isteyebilirsiniz.   Güneş tutulmasının etkisi ile  insanlarla bir araya gelebilir uzlaşamadığınız konularda uzlaşarak çatışmaları sona erdirebilirsiniz.  Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmalı ve eleştiriye açık olmalısınız.  Yakın ilişkileriniz de  çok güçlü bağlar kurabilirsiniz.

Ruhsal uğraşlardan maddi kazançlar elde etmeniz olasılık olarak beliriyor.  Kendinizi arka plana atmadan ve gereksiz fedakarlıktan kaçınarak disipline bir şekilde çalışmanız size fayda sağlayacaktır.

Bu süreçte ametist taşı kullanabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Bu yıl iş yerinizde terfi alacağını veya yükseleceğiniz bir yıl olabilir.  Eğer iş arıyorsanız, beklemediğiniz bir teklif alabilirsiniz.  Yeni ve sıra dışı bir çevreye girebilirsiniz.  Ortak çıkarlar ve karşılıklı saygının bulunduğu yararlı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Hayatınızın her zamankinden hızlı aktığını düşünebilirsiniz fakat ani kararlardan ve sabırsızlıktan uzak durmalısınız. 

Açık fikirli olmalı ve değişen koşullara uyum sağlama konusunda dikkatli olmanız karşınıza çıkacak yeni fırsatları değerlendirmenizi sağlayacaktır.

Bu süreçte Krizopras taşı kullanabilirsiniz.

Aslan Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

2019 yılı için kafanızda büyük planlarınız var fakat bu planları gerçekleştirebilmeniz sağlıklı olmanıza bağlı.  Bu sebeple sağlığınız için çok dikkatli olmalısınız. Bu yıl yeni şeyler öğrenmeye açık hale gelebilirsiniz. Bununla birlikte inançlarınız değişebilir, değişimden korkmayın. 

Aşk hayatınızda hareketlilik söz konusu olacaktır.  Bu süreçte başlayan ilişkilerinizde romantizm ve aşk hakim olacaktır.  Bu yıl doğru yatırımlar ve her türlü finansal anlaşmayla para kazanmak için fırsatlar kazanacağınız bir yıl geçireceksiniz.

Bu süreçte Granat taşı kullanabilirsiniz.

Başak Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Bu yıl aileniz ile ilgili gündeminiz yoğun olacaktır.  Şimdiye kadar çözümlenmemiş ya da farkında olmadığınız bazı sırların ortaya çıkması ile karşılaşabilirsiniz. Yaşamınızdaki hedeflerinizi yeniden gözden geçirerek, yeni hedefler koyacaksınız. 

Yıl boyunca  sürekli gündeminize göre ideallerinizi şekillendirebilirsiniz.  Yeteneklerinizi geliştirecek ve ortaya koyacak fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. 

Bu yıl paranızı akıllıca yönetmeyi öğrenmelisiniz çünkü aileniz ve arkadaşlarınız için ekstra harcamalar yapma eğiliminiz olabilir.  Bütçe planlarınızdan sapmamaya özen gösterin.  Doğru şekilde program yapabilirseniz yıl sonu elinizde ciddi bir finansal kaynağınız olacaktır.

Bu süreçte  Kaplangözü kullanabilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Terazi burçları bu yıl özgürlüğe ihtiyaç duyacaktır. Kişisel ve  profesyonel düzeyde ortaklıklar kurabilirsiniz.  Barışa ve sükunete duyduğunuz arzunuz sebebi ile  diplomatik davranmayı öğrenmeniz gerekiyor.  Kariyer planınızdaki rakiplerinizi ve olası düşmanlarınızı yılın ortasında potansiyel işbirlikçiniz haline gelmiş olarak görebilirsiniz. 

Yıl boyunca ani ve kısa vadeli kazançlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte aşırı harcama dürtünüze karşı dikkatli olun. Evinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz.  Bu harcamaları planlı yapmanızda fayda var.  Ayrıca gayrimenkul yatırımlarından kar elde edebilirsiniz. 

Bu süreçte Turmalin kullanabilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu: 

Akrepler yepyeni bir  yaşam tarzına geçiş yapabilirler. Kökten bir değişim ihtiyacı duyabilirler.  İş konusunda önemli kararlar alabilirler ve aldıkları bu karar için aile ve arkadaşlarından da destek görebilirler. 

Aşk hayatlarını tutkulu yaşayan Akrep burçları ilişkilerini dürtüsellikten  çıkarabilirse  uzun soluklu ilişkiler yaşayabilirler. İlişkilerinizde büyük yanlış anlaşılmalar, aksaklıklar ve kopmalar  olmaması için basiretli davranmanız gerekebilir. 

Geçici ayrılıklara karşı temkinli olmalısınız bu süreçte Pembe kuvars kullanabilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Kariyerinizi yeniden gözden geçirin ve kaynaklarınızı akıllıca kullanın.  Yıl boyunca iş hayatınızda yeniden bir yapılanma söz konusu olacaktır.  İş hayatınızda çekişmeler yerine müzakereci bir tavır almanız faydanıza olacaktır. Yapacağınız eylemler gelecek kariyer planlarınızı pekiştirmenizi sağlayacaktır. 

Bu yıl aşk hayatında samimi duygularını gösterebilecekleri bir dönem olarak görünüyor.  Seçimler yapmak durumunda kalabilirsiniz.  Duygularınızı belli bir dengede tutmanız öfkenize kapılmamanız yararınıza olacaktır.  Bu yıl mali gelirlerinizde bir istikrar ve güven söz konusu olacaktır.

Nakit  olarak değerlendirmeler yapmanız sizin için uygun olacaktır bu süreçte Dendrit Akik kullanabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Oğlaklar bu yıl bir çok fırsat ile karşı karşıya gelecekler  fakat sıkı çalışma ve ciddiyete her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacaklar.  Geleceğe yönelik planlarınız bulunması olayların sizin lehinize olumlu olmasına ve ilerlemenize faydası olacaktır.  Bu süreçte kendinizi ihmal ederek ruhsal olarak tükenmemeye dikkat etmeniz gerekiyor.  Pozitif olmayı korumanız gerekiyor. 

Dönem dönem durmanız ve dinlenmeniz, kendinizi dinlemeniz gerekiyor.  Ortak çalışmalar yerine bireysel hareket etmeniz daha doğru olabilir. Yıllardır sarfetmiş olduğunuz çabaların maddi kazançlarını bu yıl toplayabilirsiniz.  Yatırımlar konusunda uzun vadeli düşünmenizin size getirisi olacaktır.

Bu süreçte Leopar Jasper kullanabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu: Bu yıl geçmişteki hatalarınızı bulabilir, kendinizi düzeltebilir , yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz.  Değişiklikler yapmak için uygun bir zaman değil.  Enerjinizi rekabet için değil, işiniz için kullanmanız faydalı olacaktır. İş konusunda zor dönemlerden geçmeniz olası görünüyor.

Yıl içinde harcamalar konusunda çok dikkatli davranmanız gerekiyor.  Mali karışıklıklara karşı temkinli olmalısınız. Gelir ve giderlerinizde yeteri kadar paraya sahip olduğunuzdan emin olun ekstra risk almamaya özen gösterin. Eşiniz ya da partnerinizle mutlaka her konuda konuşun ve şeffaf olmaya özen gösterin. Tüm ikili ilişkilerinizde iletişim gündeminizde olacaktır. 

Bu süreçte Necef kullanabilirsiniz.

Balık Burcu 2019 Yılı Burç Yorumu:

Kişisel hedeflerinize ve emellerinize göre hareket edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.  Çevrenizdeki insanların ihtiyaç ve isteklerini karşılamaktan ziyade sizin  kişisel ihtiyaçlarınızın farkına varacağınız bir dönem.  Sizi sınırlayan şeylerden kurtulabilirsiniz. 

Bu yıl kariyerinizde bir genişleme öngörülüyor.  Önümüzdeki yıllarda size ivme kazandıracak tüm çalışmalarınızın temellerini bu dönemde atacaksınız. Bu yıl size şans ve bereket getirecektir. Bu kaynakları doğru şekilde kullanmanız size çok para kazandırabilir.

Dürtüsel harcamalardan uzak durun. Yıl için yaptığınız bütçe hesaplarınızı karmaşık hale getirecek harcamalarda kaçının. Eski borçlarınızı kapatmaya özen gösterin ve yeni krediler almayın.  Tahsil edemediğiniz alacaklarınızı alabileceğiniz bir dönem olarak öngörülebilir.  Yapamayacağınız şeyler hakkında söz vermemeye özen gösterin.

Bu süreçte Zümrüt taşı kullanabilirsiniz.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar

Yorumlar