Astroloji

28 Ekimdeki yeni ayın burçlara etkileri

28 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek 4 derece Akrep burcundaki Yeni Ay, Uranüs’ün karşısında gerçekleşiyor.

28 Ekimdeki yeni ayın burçlara etkileri

 Bu yeni ay bizleri şok edecek, öngöremediğimiz durumlara karşı hazırlıklı olmamızı söylüyor. İnsanları huzursuz edebilir. Uranüs kendi doğasında bir sabit yıldız ile kavuşarak, kazalar, yangınlar ve depremleri barındırır. Bu yüzden Ekim Yeni Ay’ına dikkatli, sabırlı ve esnek yaklaşmalıyız. Ani değişimlere uyum sağlayın.

Yeni Ay’lar bir döngünün sonunu ve yeni bir 28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş ve Ayın kavuşumu canlandırıcı bir enerji verecektir. Bununla birlikte insiyatif alma cesareti verir. Bu yüzden yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları sorgulayabilirsiniz.

Uranüs karşıtlığındaki Yeni Ay düzensiz, kaotik bir değişim yaratıyor. Bu yüksek enerji kaygı, sabırsızlık, ani değişim, dürtüsellik ve isyana neden olabilir. Değişimle başa çıksanız dahi yakınınızdaki kişiler güvenilmez kişiler olabilir. Yeni biri hayatınıza girebilir. Geldikleri gibi ani bir şekilde gidebilirler.
 Dolayısı ile ilişkiler için zorlu bir Yen Ay’dır. Daha fazla özgürlük ihtiyacı duyabilirsiniz. İlişki veya ortaklar arasında mesafe olabilir.  Bu ön görülemeyen etkiyle baş edebilmenin en iyi yolu esnekliktir ve çabuk uyum sağlamaktır. Başlangıçta zorlansanız da, direnseniz de, açık fikirli olmanız daha iyi bir yol izlemenizi sağlar.

Şimdiye kadar gizli kalmış konular, kişiler ile ilgili gerçekler ile yüzleşerek hesaplaşmanız için bazı olaylarla yüzleşebilirsiniz. Daha önce size yapılan haksızlıklar karşısında doğru davranışı sergileyebildiyseniz; hak edenlerin, hak ettikleri ile yüzleştiklerini görmek sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Yeni ayın yukarıdaki etkileri hangi evinizde gerçekleşecek aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz.

Koç burçlarının sekizinci evleri etkilenecek; vergi, sigorta, şirketler, nafaka, miras, cinsellik, başkalarının paralarıyla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekir.

Boğa burçlarının yedinci evleri etkilenecek; evlilik, ortaklık, açık düşmanlar ve denge kurma ilgili konularda dikkatli olmanız gerekir.

İkizler  burçlarının altıncı evleri etkilenecek; rutin günlük yaşam, sağlık, emri altı çalışan kişiler, evinde hizmet eden kişilerle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekir.

Yengeç burçlarının beşinci evleri etkilenecek; flört ilişkilerinde, çocuklar konusunda, şans ile ilgili oyunlarda ve deneyimlerle ilgili konularda dikkali olmanız gerekir.

Aslan burçlarının dördüncü evleri etkilenecek;  anne, baba, aile büyükleri ve eviniz ile ilgili konularda dikkatli olmanız gerekir.

Başak burçlarının üçüncü evleri etkilenecek; kısa seyahatler,  yakın akrabalar, komşular, sözleşmeler ve iletişim ile ilgili konularda dikkatli davranın.

Terazi burçlarının ikinci evleri etkilenecek; kendi kazandığınız para ve değerleriniz ile ilgili konular etkilenecek, bu konularda hata yapmamaya gayret edin.

Akrep burçlarının, birinci evleri etkilenecek; yaşam enerjimiz, davranış tarzımız, alışkanlıklarımız gibi konularımız gündeminizde olabilir.

Yay burçlarının, on ikinci evleri etkilenecek; gizli kalmış konular ve sır gibi saklanan olaylar, gizli düşmanlıklar, fedakarlıklar, empati ve ince sezgi yeteneğinizle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekir.

Oğlak burçlarının on birinci evleri etkilenecek, dostluk, umutlar , sosyal ortamlar, arkadaşlıklar, dernekler gibi konularda dikkatli olun.

Kova burçlarının onuncu evleri etkilenecek, sosyal statü, toplum önündeki imaj, meslek, kariyer konularına dikkat etmeniz gerekir.

Balık burçlarının dokuzuncu evlerinde eğitim, kurslar, hobiler, uzak yerlere seyahatler, mahkemeler ile ilgili konularda etkileyecektir.   

Havvanur İncekara - Kioska.co

Yorumlar