Astroloji

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayının astrolojik etkileri

Astrolog Demet Baltacı, 27 Nisan Salı günü saat 06.30'da Akrep Burcunun 7. derecesinde meydana gelecek dolunayı astrolojik etkilerini yorumladı.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayının astrolojik etkileri

En çok Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçları üzerinde etkili olacak 27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı'nın yükseleni Boğa olduğu için, bu burcun özellikleri de süreçte etkili olacak.

Astrolog Demet Baltacı'ya göre bu doluay burç ve burçları nasıl etkileyecek, cevabı bu videoda: 

Karma ve Spritüel Astrolog Elif Bozkurter'in Akrep Dolunayı yorumu

Gökyüzünde hiç ateş elementi olmadığı gibi Güneş&Uranüs&Venüs ve Merkür Boğa burcunda olacaklar! Toprak elementi ise çok yüksek. Bireysel olarak herkesin dediğim dedik, inatçı, geleneksel ve esnek olmadığı bir ruh haline bürünebileceğimiz bir Dolunay!
Kişisel olarak bazı ilişkilerde buzlar eriyecek ve şifalanma dönemi başlayacak.

Ancak kollektif olarak dolunay, sağlık konularına damga vuracak. Çünkü anın haritasında 6.ev’de gerçekleşecek ve Covid vaka sayıları Mayıs’ın ikinci haftasına kadar çığırından çıkacak. Hatta 23&27 Nisan tarihleri arasında bayram sonrasına kadar tam kapanmaya gidilebilir!

Dolunay, ülkemizin 5.evinde gerçekleşeceğinden 5/11 aksı aktive olacak ve sosyal yaşam kısıtlanması daha da net bir hale gelecek. Üstelik Dolunay Türkiye’nin tam güneşi üzerinde gerçekleşecek!

Sanat ve sanatçılarla ilgili başarılı bir dönem başlayacak ancak Dolunay haftası sanatçılarla ilgili üzücü bir takım haberlerde alabiliriz.

Kamusal alanlarda, belediyelerde veya bu kurumlarda çalışanlarla ilgili bir takım olaylar belki de skandal yaratacak haberler gündeme gelebilir.

Uranüs ve Venüs’ün yaklaşması, Satürn’ün Türkiye’nin 8.evinden geçmesi ekonomik olarak zor bir dönemden geçeceğimize özellikle kripto paralarda ve borsada iniş çıkışın yaşanabileceğini işaret ediyor!

Özellikle borçlanmamaya ve gerekmedikçe kredi almamaya özen gösterin sevgili dostlar!
Aynı zamanda Uranüs&Venüs’ün Boğa burcundaki yakınlaşması depreme de sebebiyet verebilir.

Anın haritasında Uranüs’ün ve Güneşin 12.ev yerleşkesi kapalı alanlarda sorun olabileceğini, hastanelerde ve sağlık çalışanlarıyla ile ilgili de patlak verme olasılığı olduğunu ön görüyorum.

Kişisel olarak etkiler de ise arkanızdan dönen tüm dolaplar gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemde özellikle bilinçaltımızda ne varsa açığa çıkartacak biraz da psikolojik olarak üzerimizde baskı hissetmemize sebep olacaktır. Dolunayın sonlanma enerjisiyle gizli saklı hiçbir şey kalmayacak. Akrep burcunun sezgilerimizi güçlendirme ve değişim&dönüşüm enerjisiyle de yüklerimizden kurtulacak ve enerjimizi yenileyeceğiz.

AKREP DOLUNAYINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

Dolunaydan en çok Boğa, Kova, Akrep ve Aslanlar etkilenecek patlamaya hazır bir bomba etkisinde olabilirler! Yengeç, Balık, Oğlak ve Başaklar Dolunayın şanslılarından olurken Koçlar, Teraziler, İkizler ve Yaylar daha hafif etkilerle atlatacaktır..

Yorumlar