Moda

Ünlülerin tercih ettiği 2021 Saç Stilleri

Cannes Film Festivalinde kırmızı halıya yansıyan saç trendleri: Kırmızı halıda yürüyen kadınlar klasik topuz ve doğal bukle modellerinden vazgeçmedi.

Ünlülerin tercih ettiği 2021 Saç Stilleri

74. Cannes Film Festivalinde kırmızı halıda yürüyen yıldızlar kostümleriyle olduğu kadar saç stilleriyle de dikkat çekti.

Saç Stilistleri Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, “Kırmızı halıda yürüyen kadınlar klasik topuz modellerinden vazgeçemiyor. Topuz dışında, bu yıl tercihi doğallıktan yana olanları da görüyoruz. Kırmızı halının saç stilleri, düğün sezonunun açıldığı bu mevsimde kadınlara ilham oluyor” diyerek kırmızı halının saç stillerini yorumladı.

Ali Subaşı: Ortadan ayrılıp kulak arkasında sabitlenen saçların son yıllarda tekrar popüler 

Nostaljik aynı zamanda modern görünen, ortadan ayrılıp kulak arkasında sabitlenen saçların son yıllarda tekrar popüler olduğunu söyleyen Ali Subaşı, “Ortadan ayrılıp kulak arkasında sabitlenerek omuzlardan aşağı dökülen saçlar, kırmızı halıda yürüyen yıldızların ilk tercihleri arasında. Uzun, kısa, düz veya kıvırcık, her saç şekline uygun bu modelle daima şık bir görünüm yakalayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Erkan Uzelli:  Her alanda doğallığa dönüş söz konusu.

Günlük hayatta vazgeçilmeyen doğal bukleler kırmızı halıda da sıkça yer alıyor. Erkan Uzelli, “Son yıllarda, her alanda doğallığa dönüş söz konusu. Bu doğallık saçlara da yansıyor. Kırmızı halıda da çabasız, doğal saçları daha çok göreceğiz” dedi.  

Modern ve minimalist topuzlar Cannes güzellik stillerinin en çok öne çıkan detaylarından. Dağınık, sıkı, düşük, tepeden topuzların gece gündüz fark etmeden tercih edilebileceğini söyleyen saç stilisti Ali Subaşı, “Kırmızı halıda gördüğümüz topuz modellerini, arkadaşlarınızla akşam yemeği yerken, nişana veya mezuniyete giderken, kısacası her etkinlik için tercih edebilirsiniz. Yıldızların kırmızı halı tercihleri, evde iki dakikada yapılmış gibi görünen ama aynı zamanda çok şık ve minimalist bir stile sahip saç modellerinin günlük hayatta kullanılabileceğini kanıtlıyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar