Moda

Geniş basenli kadınlar nasıl giyinmelidir?

Geniş basenli bayanlar doğru giyim önerileri ile daha kusursuz görünüme sahip olabilirler.

Geniş basenli kadınlar nasıl giyinmelidir?

Bayanların en büyük sıkıntılarından birisi geniş basenleridir. Geniş basenler çoğu zaman fazla yemek yemek ve kilo alımından kaynaklandığı gibi bazı durumlarda ise genetik faktörler sebebi ile can sıkıcı bir hal olabilir. Geniş basenli bayanlar doğru giyim önerileri ile daha kusursuz görünüme sahip olabilirler. Bunun için bazı giyim önerilerine dikkat etmeleri basenli bayanlar açısından çok önemlidir.

Basenli bayanların cepli pantolonları tercih etmemeleri gerekir. Cep basen bölgesine dikkatleri çekeceği için riskli bir seçimdir.

Basenli bayanların akıcı kumaşlardan basen bölgesi bol  elbiseleri tercih etmeleri gerekmektedir. Tayt giymekten hoşlanan bayanların bu anlamda basenlerini ve kalçalarını kapatacak bol tunikleri tercih etmeleri gerekebilir.

Koyu renklerin fazla kiloları saklamakta oldukça başarılı olduğu bilinirken bununla birlikte üste açık alta koyu renklerin tercih edilmesi çok önemlidir. Basen bölgesinde drapelerin ve çizgilerin kullanılmaması bölgeyi daha hareketli ve geniş göstermemesi açısından oldukça önemlidir. İri desenlerin göz yoracak renklerin basenleri daha geniş göstereceği bilindiği için bu durumlara dikkat etmek basenlerinden şikayetçi bayanlar için çok önemlidir.

Yorumlar