Pandüller İle İlgili Gerçekler

20 Ağustos 2018 Pazartesi
Pandüller İle İlgili Gerçekler
Pandüller İle İlgili Gerçekler

RADYESTEZİ NEDİR?

Radyasyon veya manyetik alan etkileşimlerini sarkaç, çubuklar ve muhtelif numuneler aracılığı ile algılama, bunları bulma veya bulmaya yardımcı olan, insan bedenindeki titreşim alanları hakkında bilgi edinmek için faydalanılan bilim dalıdır.

SARKAÇ, sabit bir nokta veya eksen çevresinde ağırlığının etkisi ile hareket eden cisimlerden oluşan maddesel sistemdir.
Firavun mezarlarının bazılarında bir ipe bağlı ağaç yuvarlaklara rastlanmıştır. Ayrıca Çin imparatoru Yu'nun mezarında da kabartma çatal çubukla yeraltı su kaynakları ve maden filizlerini gösteren açıklamalar bulunmuştur. bu sebeple bu sistemin 4000 yıldır kullanıldığı düşünülmektedir.

IŞIN DUYU, canlı ve cansız üç haldeki bütün maddelerin ışımalarından farklı dalga boylarında, sürekli çıkan ışımlara karşı duyarlılık gösterir.

JEOLOGLAR tarfından kullanılan sarkaçlar maden veya petrolün o yerin ivmesinde sağladığı farklılık ile maden yatağının miktarı hakkında bilgi verir. Sarkaçlar deprem hareketlerinin ortaya çıkarılmasında, bazı yapıların denge duruşunun ortaya çıkarılmasında, dünyanın dönüşünde zamanı ölçmek ve saat hareketlerini ayarlamak için de kullanılır.
Su , maden veya kayıp eşyaları kullanmak için kullanılan radyestezi uzun süredir alternatif tıpta da kullanılmaktadır. Yaygın olarak kuvars grubu taşlar kullanılmaktadır.

Auranızda bulunan dengesizliklerin tespitinde, vücudunuzdaki enerji akışının doğru bir şekilde devam etmemesi durumunda tespit ve tedavi yöntemi olarak kullanılabilirler.

Bu sarkaçlar ve tüm taşlar sadece su ve toprak ile temizlenirler.

Çakralar, kayıp eşyaların bulunması, hastalık tespiti, yaralılık testi, insanlarla iletişim, gayri menkul tespit, gömü tespiti, bir ortamdaki enerji tespiti konularında kullanılmaktadır.
Pandül ( sarkaç ) kullanan kişilerin bilinçaltının temizlenmiş olması ve konsantre olması
Taşın kendisi adına programlanmış ve uyumlanmış olması gerekmektedir.
Bu yöntem tam olarak bilimsel açıdan açıklanamasa da başarılı radyestezistler tarafından uygulama devam etmektedir.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar